PROFIL UŽIVATELE

jelen66

Offline: 28.10.2017 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 46
Město: Žatec
Lokalita: Louny Ústecký
ID uživatele: 278951
Registrace: 16.3.2016

Adresa profilu:http://jelen66.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře k článkům
Nalezeno 5 záznamů

28.10.2017 Kawasaki představila nového retro naháče Z 900 RS Prostě pecka, co k tomu víc dodávat.. . Tohle prostě nezestárne.. Tenhle typ motorek většinou zůstane v garáži nejdéle..
21.10.2017 Triumph odhalil stylovku Bonneville Speedmaster Hmm, dobrýý.. Kam se na to hrabe HD..
21.10.2017 Yuki 250i Manxcafe: kavárenský povaleč z východu Strojek je to hezkej, ani bych se nebál toho, že je to čína . Přeci jenom dneska už je i ta "čína" někde jinde, než před 10ti 15ti lety. Kdyby se to dělalo v Týnci, tak z toho budou všichni auf.. A slabší brzdy nebo vibrace na 250tce zase až tak nepřekvapí. Akorát těch 70 klacků bych za to stejně nedal. To vážně radši toho postaršího Japonce, za tu cenu už i slušnýho. Beztak to tam ti Číňani střihaj tak za polovic..
7.3.2017 Motosalon 2017 se vydařil, přišlo 56 tisíc návštěvníků Já musím říct, že za mě po dloooouhé době výstava, která nás fakt bavila . Byli jsme tam v neděli odpoledne, lidí dost, ale už se to v pohodě dalo. Je znát, že je to i o kousek větší. Z mašin tam bylo všechno, co mě zajímalo, takže spokojenost. Dcera si oblítala kompletní MX nabídku, takže taky spokojená. Zelená, na okrese jediná, ta vede, že?! Nejlepší stánek - Kawasaki ( #123 motokros ). I ta Jawa, na kterou jsem byl přirozeně zvědavej (docela hezkej strojek, i když to zpracování typická Jawa/čína.. ) Ocenil jsem i tu novou žrádelnu . Jenom nějak nechápu Heiníka z KTM, jak tady brečí, že jim děti okopávají motorky.. To jste byli jako na výstavě poprvé? Samozřejmě, že na výstavu chodí tátové i s dětma a tak se s tím dá počítat. Tak si to příště obežeňte ostnatým drátem, aby vám to někdo neumazal..
23.2.2017 Oficiálně: Jawa představuje nové modely 350 OHC a 660 Vintage Za mě teda palec nahoru.. . Dle mého názoru po několika desetiletích konečně Jawka, na kterou se dá koukat a za kterou bych se nestyděl.. . Snad až na to typicky čínský plastový světlo u Vintage.. Ale jinak se mi obě líbí. Retro frčí a pro Jawu je to za současného stavu stejně jediný možný směr. A ani mi tam nevadí ten čínský motor. Jednak ten Shineray nemusí být až takový průšvih a taky je každýmu jasný, že na vývoj vlastního motoru Jawa momentálně prostě nemá.. Takže pokud to má být za rozumný peníz.. . Že by "už nečekaný comeback" dávno ztracené značky Jawa?!
+3 

TOPlist