PROFIL UŽIVATELE

WayAway

Offline: Dnes v 14:27 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 29
Město: Nová Paka
Lokalita: Jičín Králové...
Založil témat: 1x
Napsal příspěvků: 7x
ID uživatele: 273079
Registrace: 21.1.2016

Adresa profilu:http://wayaway.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře k článkům
Nalezeno 6 záznamů

28.7.2017 WayAway - Na Bramboře kolem světa, část 2. to trinidad:

Zkoušeli jsme špunty, knoty a všechno možný. Problém byl nejspíš v tom, že jsem s tím hřebíkem jel moc dlouho a on dost poničil kord. Po každém pokusu to trochu utíkalo. Nic nepomáhalo. Jediná záchrana byla tam nacpat duši a při nejbližší příležitosti gumu sundat, dát knot a zevnitř podlepit. Takto to drželo dalších 10 000 km až do Kanady, kde se porušený kord opět hýbnul a guma začala opět ucházet. Řešil jsem to výměnou pneu, ikdyž by ta guma dala dalších 10000 km jako prd.

Jinak děkujeme. Mongolsko je opravdu země, která v tobě něco zanechá. Něco tak hlubokýho, že jedna návštěva prostě nestačí.
11.6.2017 WayAway - Na Bramboře kolem světa, část 2. Všem moc děkujeme za podporu. Naše aktuální zážitky můžete sledovat na facebookové stránce: WayAway - Na Bramboře kolem světa

to pozdnímíza:
Sundat normální pneumatiku není problém. Měnili jsme v průběhu naší cesty gumy 5x a vždy sami. Mitas ve verzi Dakar není normální guma . Má ale zesílené boky a tvrdší kord, díky tomu se jen tak nepropíchne a vydrží opravdu slušný nájezd. Problém nastává, když jí chceš sundat z ráfku. Jediná možnost je pro nás pneuservis.
Zda bude kniha nebo i něco jiného, ještě netušíme. Podklady, ale v průběhu naší cesty pečlivě kumulujeme
8.6.2017 WayAway - Na Bramboře kolem světa, část 2. to Tech:

My jsme se snažili tu gumu sundat, ale Mitasky ve verzi Dakar jsou prostě strašně tvrdý. Nepomáhal ani boční stojánek.
Jo a ty montpáky jsme měli... než nám je ten párek Mongolů ukradl
21.4.2017 Teorie odpružení motocyklu Telelever je u BMW dobrý tak na silnici. Už na šotolině přestává s dechem. Zlatá normální vidlice.
21.4.2017 10 tipů pro jízdu se spolujezdcem Jo tak to my jsme na cestě kolem světa rok a než jsme vyrazili, tak se Kačka musela naučit na tý motorce pořádně sedět. Jezdíme tím stylem, že ona prostě jen sedí jako přibitá. Já si tak můžu s motorkou cvičit jak chci a ona se chová v podstatě jenom jako zátěž. Řídím v podstatě celým tělem a potřebuju mít svobodu v pohybu, jinak jsem nervní.
+1 
13.6.2016 JedemKolem: Ozbrojeným Kurdistánem Pěkný článek i fotky. Mongolska se nemusíte bát, když jedete každý na své motorce. My jsme to měli horší. Dva na mašině, která je obalená bagáží na roční cestu kolem světa. Potom stačí stokilometrová roleta a je po tlumičích. Přejeme hodně štěstí a zážitků. Držte se

TOPlist