PROFIL UŽIVATELE

Mark108

Offline: 25.8.2020 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 40
Město: Žižkov (Praha 3)
Lokalita: Hlavní město ...
Poděkoval: 7x
Založil témat: 2x
Napsal příspěvků: 5x
Body komentářů: 12 / 57
ID uživatele: 266707
Registrace: 26.9.2015

Adresa profilu:http://mark108.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 24 záznamů

29.4.2020 Článek Inspirativní
+1 
7.1.2020 Článek Parádní fotečky a super trip!
Okcitánii jsem byl před rokem a půl a za půl roku hodlám Pyreneje více prozkoumat i ze Španělský strany. Je to nádherný kraj. Jen tak dál a hradofilům zdar!
16.4.2019 Článek Celá ta Dakar show začíná připomínat Hunger games ...
Diváci by mohli ještě posílat peníze v přímém přenosu a za určitý obnos třeba favoritovi ubrat čas, případně protivníkovi způsobit defekt... Tím by ASO mohlo vydělávat 2x tolik.
+4 
22.1.2019 Článek Jsem začal číst v šalině cestou dom, a po úvodu s Kácovem jsem - jsa ovlivněn podprahovou reklamou -odešel dočíst cestopis do Vinohradského pivovaru... tlemil jsem se u toho jako už dlouho ne, tak si asi říkali, že jsu aj na THC. Jste skvělej gang. Super cesty a parádní tripy! (foto č. 13 tvl!) Inspirovali jste mě s tím Rumunskem...
17.1.2019 Článek Honza Veselý, 11th Malle Moto a hlavně to vůbec dojet v tom režimu, tvl! Jemu osobně gratulace jak sviň!
A všem z CZ a SK na moto taky!!!
+4 
16.1.2019 Článek K vlastnostem moto v terénu odpovídajícím Himalájím (6 - 11 minuta) : https://www.youtube.com/watch?v=WT-mV1_ao5c&t=441s
11.1.2019 Článek Ještě chybí team Royal Enfield Himalayan! to bych chtěl vidět v akci :)
19.12.2018 Článek Co takhle podobnou akcičku v Práglu?
Mně by se líbil kurz pro cestovatele, jak udržet moto v pohybu i v zahraničí...
+2 
15.12.2018 Článek Skvěle poutavě napsané + brilantní fotomateriál.
Z fleku byste mohli dělat reklamu do katalogu Hondy
+1 
15.12.2018 Článek PS: Teď jsem dodatečně zjistil, že ti náckové se nám tam možná do cestopisu vloudili možná dost synchronicitně, protože nacističtí esoterici celkem vyšilovali z katarství a legend o svatém grálu, které jsou s nimi spojovány (Otto Rahn a spol).
Co se týká těch italských pousteven, ty jsou zase spojované s českým Guru Járou, který se tam ještě za komančů mysticky realizoval (někteří historici ho dokonce v minulých letech přirovnávali k adamitským kazatelům, no a jsme zpět na začátku u Žižky :) ..). Konec historických exkurzů. Hawk.
13.12.2018 Článek ...děkuji všem též za obsahové historické kritické poznámky. Cesta byla věnována odkazu katarství, nikoli husitství (dějová linka spojující husity, resp. Adamity v putování je pouhý letmý dotek možného dozvuku určitých myšlenek katarství v Čechách v době husitů, tedy o dvě století později po událostech v Okcitánii... a spíš je spojuje problematika hereze jako takové, než životní styl obou dosti odlišných skupin. Navíc u adamitů šlo spíš o malé skupinky desítek lidí, oproti statisícům katarů v Okcitánii). Co se týká poznatků o katarství, tak zrovna tady se o něm hádat nehodlám, možná tak někde u piva na srazu. V cestopisu jsem u historických exkurzů s katary vycházel z určitých odborných zdrojů, abych veřejně nešířil hovadiny. Zájemci o další kritiku či diskuzi prosím raději napište někomu profi na toto téma jako doc. PhDr. David Zbíral, Ph.D. - http://www.david-zbiral.cz/religionistika.htm Určitě ho zájem potěší :)
12.12.2018 Článek Ahoj všem, díky za vstřícné komentáře
= Jirka_S = na širokoúhlý fotky krajinek mobil (sorry, no...). Jináč Nikon D7000 + 50 mm. Tentokrát jsem další objektivy nechal doma. Vše dolaďované v Lightroomu. Filtry mám zaprasené z cest, tak jsem je nevezl.
= Spike-Cz = no Mája je ukecaná, zhruba stejně jako většina ženského pokolení :) ale musím říct, že docela nadstandardně na ženské pokolení vydrží dost fyzicky a neokecává to. Znám holky, co by mě už jen s takovým projektem jet někam 2000 km a zase zpět poslaly do pr... Občas na to taky musím dávat bacha, abych strunu náročnosti nepřepnul. Víc lepší někdy osobně :) Díky za přání!
= Pivko = no samozřejmě, když to shrneš, tak ve výsledku jsem mohl napsat tohle: Na motorce z ČR oklikou do Jižní Francie a zpátky. Cesta trvala 22 dní, najeto 5000 km. Bylo to hezké. Konec cestopisu. (22 slov, méně sraní s popisky dnů, obrázků a omáčkou okolo... )
19.10.2018 Článek Nádherný popis motorkářského flow a fotky rovnou na výstavu
Archetypální moto cestopis.
5.9.2018 Článek > ad fakáče
Mája mi teď říká: "já jsem nevěděla, že to bude lidem tak vadit. Já jsem si myslela, že všichni motorkáři jsou jako ze Sons of Anarchy... Jsou ostří a drsní, každý může každou chvilku zemřít... Proto musí mít ostrý lokty. Evidentně ne..."
(no tak já jen přepisuju co mi tady teď říkáqwERAFÝUCJH UMO,ÁP.-ÉÚ§ ) auu...
-1
5.9.2018 Článek > Thomas
Díky za super postřehy jak k cestopisu, tak přilbě. Ta přilba vůbec nebyla původně na Máju, měl jsem ji jako univerzálku pro náhodný spolujezdce na skútr. Pak jsme se potkali s Májou a od té doby k ní přilnula. Nicméně, po zakoupení Versyse (v podstatě po tomhle tripu) jsem prosadil zakoupení integrálky, právě jak z bezpečnostních důvodů, tak i pohodlí. Mája mi teď přes rameno říká: "a to jsi mě v ní nechal 2.5 roku jezdit?" Ano, taky bych to teď už neudělal...
Předchozí
1 2
Následující

TOPlist