PROFIL UŽIVATELE

Marťošek

Offline: 4.1.2022 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 54
Město: Brno-Židenic
Lokalita: Brno-město Ji...
Napsal příspěvků: 4x
ID uživatele: 260357
Registrace: 26.7.2015
Skype:martin.kozak.brno

Adresa profilu:http://martosek.motorkari.cz (Sdílet)


Kohútka chuťový orgazmus na NC 750X

podzimní výlet na Honda NC 750X za chuťovým ozgarzmem

Výlet s Tomem K. na Kohútku nebyl add hoc, jak je "mým" zvykem, ale byl týden plánován.

Začátek dne byl hodně rozpačitý, musel jsem na Toma čekat více něž 45' - pro mne hrůza, ale Tom měl výmluvu - objížďka - zavřený nájezd v Blučině, tedy jsem to hodil na hlavu.

Vyrazili jsme po dálnici do Hulína, abychom ušetli čas: rychlostí cca 170km / hod, spotřeba se pohybovala okolo 6l / 100km (uvádím tuto info, protože jsem byl účastníkem velmi zvláštní dizkuze na fóru ...) při 150km/hod se průměrná spotřeba pohybovala okolo 5l/100km. Jinak nuda na dálnici ... Z Hulína jsme pokračovali po okrskách. Pěkné.

Do cesty nám navigace vložila i off-road prvek - super zkratka (pro NCčko v poho a pro F700GS také ...) jak na google maps v zahraniční nadávám, toto se mu povedlo.

Kohútka: dnes si tady dali sraz asi všichni motorkáři, cyklisti a turisti akorát naši kamáradí se nedostavili. K dispozici byla jediná dvě místa k sezení, když jsme přijeli, a ta byla vedle "slověny" čupr ženská turistka a z jejích úst zaznělo: "chuťový orgazmus", když si dala první sousto Kohútkových borůvkových knedlíků. Měla pravdu, já dal jenom 3 kusy, zbytek jsem vzal domů.

Jó, na tuto porci jsme museli čekat velmi, velmi dlouho, ale jak jsme říkal, bylo to úúúúúúúúúžasné doslova "chuťový orgazmus". Dal jsem tři kusy, super požiteček - 3 chuťový orgazmus .... ten poslední jsme vzal domů na večer ... hahahahaha ..... rozhodně kadému doporučuji ..... Před odjezdem ještě panorama (doufám, že ta fotka vyjde - fotka nevyšla - musím ssem dát jinou):

Odpočinek po jídle a parkoviště bylo vymotorkované ... zbylo pár motorek v pozadí a Red Riders ...

Z Kohútky jsme vyrazili do Ostravice, byla by to super cesta, nebýt toho, že se jí silničářům podařilo kompletně zničit, samej semafor ... hrůza. A navíc se někomu podařilo strhnout el. dráty. Hasiči zavřeli celou silnici. Šel jsem za jejich náčelníkem a snažil jsem se ho přesvědčit, že to není problém ty spadlý dráty na motorce přejet, když vedle mich jsou položený prkna, ale on asi nebyl motorkář, tedy to nešlo. Před uzávěrou se nás tam sešlo asi 8 motorkářů a museli jsme se svorně otočit. Někteří jeli rovnou zpět, my jsme hledali alternativní řešení - našli jsme ho - vzali jsme to prodlužkou - lesem. Super lesní cesta, off-road vložka ...

Zastávka v Beskydském pivovaru by byla výživná, kdybybychom nejeli dál - hodně cyklistů si tam dávalo občerstvení ... motorkáři to brali pouze s sebou. 

Cesta do Brna, byla částečně po dálnici. Nikam jsem nespěchal - jel jsem cca 110 km/hod při spotřebě okolo 3,5+3,7 (podle toho jestli to bylo do kopce nebo z kopce) a tu poslední část jsem jel po okrskách - Plumlov - Jedovnice - Brno ... 

Okolo vojenského újezdu byla dříve super silnice, teď tam byl nový povrch, byl kluzký a tedy jsem si to vůbec neužil, ale jinak dobrý ... a navíc zapadalo slunce, tedy plná helma krásného zapadajícího slunce ... znáte to každý ...

Sumarizace: pěkný den, super jídlo, najeto: 433 km s průměrnou spotřebou: 3,4 l / 100km. Rozhodně každému doporučuji toto místo navštívit a dát si borůvkové kmedlíky. Pozor na silničíře - dokážou opravit velmi dobrou silnici.

Jak se Vám líbil tento článek?

Hodnocení (5x):

Motorky: Honda NC 700X, Honda NC 750X

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Komentáře k článku
milda666 napsal 11.05.2020 v 21:30

Zajímavá reportáž, je dobře že jsi tam napsal tu celkovou průměrnou spotřebu 3.4 litrů, aspoň nejsem sám kdo má takovou, aby tady neprskaly pitomci co maj italskej šrot a jezdí za 8 litrů.

inza napsal 16.03.2018 v 08:54

Už se těším...

KALUP napsal 28.05.2017 v 00:50

už jsem tam jednou byl s partou z Kroměříže.Máš to pěkně sepsaný

mokomido napsal 26.09.2016 v 10:35

Prima tip...

Marťošek napsal 25.09.2016 v 18:47

díky pro připomínku, ano na koleni a při konzumaci toho piva

spike-cz napsal 25.09.2016 v 08:50

Reportáž psaná pěkně svižně, na místo se určitě kouknu při výletu do tohohle kouta republiky. Ikdyž je to reportáž, mohl sis to po sobě aspoň jednou přečíst. Nebyla určitě psaná na oprátce, spíš na koleni.
Cíl a poselství je ale


TOPlist