PROFIL UŽIVATELE

Kapi_Bodač_z_Dukovan

Offline: 22.3.2018 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 21
Město: Český Krumlov
Lokalita: Český Krumlov...
Poděkoval: 12x
Založil témat: 10x
Napsal příspěvků: 52x
ID uživatele: 258133
Registrace: 8.7.2015

Adresa profilu:http://kapi_bodac_z_dukovan.motorkari.cz (Sdílet)


Letošní smutné zahájení sezony .

Letošní sezona pro mne alespoň ze stránky rozdílných pocitů nezačala dobře . Nejdřív sem váhal jestli sem vůbec psát protože se tady z toho stává druhý facebook a jsem docela znechucenej . Zároveň jsem rád za ty normální lidi co tady zůstali díky jim .

Ahoj všichni . Jak již sem napsal trošku sem se tady znechutil kolektivem co se tady poslední dobou děje . Stává se tady z toho druhý facebook a místo pomoci a respektu se tady stane člověk jen středem posměchu a rýpání . Ale jsou tu stále lidi kteří za to stojí takže pro ty je tento článek .                                          Kdo sleduje můj profil si možná všiml už již tradičního článku který vkládám na zahájení sezony . Jezdím k pomníku dvou motorkářů byl to otec se synem a je to cca 12km od mého domu . Vždy je to hrozně emotivní zážitek jezdíme to tam poklidit zapálit svíčku a popřát hodně štěstí . Každý rok něco poničí vítr,zima a podobně ale rádi to tam uklidíme přidávám fotku posledního zajájení sezony 2017 .

Tenhle rok sem zahájil sezonu poněkud dříve počasí nám přálo . Tak sem sedl na motorku přijedu k pomníku a k mému zděšení mě čekal tenhle pohled .

           

Tohle sem spatřil když jsem se podíval na místo pomníku . Moje emoce bych přirovnal k pomstě . Říkám si jaká svině tohle mohla udělat . Vždyť to by nikdo zdravý neudělal . Bohužel udělal . jdu blíže kouknu znovu a byl sem rozhořčenej a naštvanej .             Když sem si dával 1a1 dohromady došlo mi co se tady na tom místě stalo . Naši skvělý cestáři zde v tomto úseku kvůli nehodě museli montovat svodidla pro motorkáře tohle se stalo v jedné zatáčce kde jsou taktéž nové svodidla . Ať už z jekého koliv důvodu takhle zneuctili pomník možná ze znechucení práce že budou muset dělat to tu takhle zůstalo právě po tom co se zde dělali nové svodidla . Byl jsem tak nasranej .

Jediné na co jsem se zmohl dotáhnout ten těžkej mramor k sobě drobet to porovnat . Domluvil jsem se s kamarádem že mi pomůže a pojedeme to tam dát nějak do důstojného stavu . Jinak lidi mě tady uráželi za to že parta kluků jsem si založili na vesnici kolečkový klub Iron Horse . Tak pro ty co měli pro mě jen urážky právě s tímto kamarádem jedeme dát pomník do původního stavu kdy v okolí všichni jezdí a nikoho by nenapadlo zastavit mašinu a udělat něco . To bylo trošku od tématu . Takže zpět když jsem viděl ten pohled po příjezdu přišli na mě docela emoce . Už jen pro to že tam zemřeli táta a syn na dvou motorkách a takhle se někdo zachová k pomníku . Proto tahle sezona pro mě nezačala moc optimisticky . Nic méně pokusíme se dát vše do původního stavu až nebudeme v práci . I přes všechno úskalí sem rád že jsem zahájil sezonu tradičně . Tím chci poprosit všechny motorkáře nemotorkáře nezapomínejte na borce co už tu mezi námi nejsou a kdyby jste věděli o nějakém místě ve vašem okolí dopřejte jim úctu kterou si zaslouží a zahajte snimi taky sezonu . Nikdo nikdy neví co se stane nic nepřivolávám a ani nechci . Je to spíš z morálního hlediska jednou motorkář navždy motorkář :) . Přece jen to není nadlický úkon a jsou to lidi co jezdili snámi třeba sezonu zpět .

Nedokážu si představit pohled rodinny která by přijela na místo a spatřila by toto .......           .

 

Zdravím vás tímto svojim jménem a jménem Iron Horse  přejeme hodně úspěchů do této sezony a do celého života a nezapomeňte na kamarády kteří už tady nejsou. 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 19x

Motorky: Suzuki GSX-R 600

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Komentáře k článku
spike-cz napsal 16.05.2018 v 17:41

Tak to Kapi vypadá na něco jiného než vandalské cestáře. Jestlipak vezmeš zpět pár těch silných slov....
Můžu jezdit k pomníkům a nemusím o tom psát reportáže...
Jinak abys nebyl vedle, stále klobouk dolů za aktivitu. Slušnost je dnes opravdu vzácná...

Topotek napsal 22.04.2018 v 20:57

Dobrý den, jsem cestář a taky trochu motorkář a tento úsek k nám spadá. Je to už národní zvyk všechno házet na cestáře, ale tohle jsme nebyli. V zimním období tu byly poryvy větru a strom šel k zemi. Nakonec jsme jej ani nelikvidovali. Jinak na webu si můžete najít, že pomníky u cest nejsou pro údržbu ani pro plynulost zrovna nejlepší a jsou zřizovány bez povolení. Proto raději zavzpomínejme na ty, kteří už mezi námi nejsou raději při jarním ženání motorkám a motorkářům. Taky jsem o pár přátel přišel a raději si vzpomenu někde v klidu, než v nepřehledné zatáčce.

SLAY napsal 28.03.2018 v 15:53

klaním se před tebou .
zjistit která svinská parta cestářů tohle udělala není až takový problém stačí číslo silnice každou po svojí správou nějaká SUS a ta zas ví koho konkrétně tam poslala...otázka týdne

findejs1310 napsal 27.03.2018 v 05:52

Jsi frajer

Choseno napsal 25.03.2018 v 19:08

Myslím že zasloužíš uznání kámo. Někteří lidé nemají žádnou slušnost...

CHANGIN napsal 24.03.2018 v 23:02

Je to zlé,doba je zlá a slušnost se vytrácí.Z lidí se stávají zoufalci ,kteří nemají úctu k ničemu a nikomu.Jen člověk chudý duchem a zákeřná křivák může udělat něco takového.
A Tobě kamaráde se klaním je to super co děláte. A ať už se dopátráš kdo to byl nebo ne ,dejte trestní oznámení .Fotky máš a snad pomahači a chrániči najdou tu zrůdu protože jde o trestný čin.

JP78 napsal 23.03.2018 v 19:01

Bonnerider napsal 23.03.2018 v 11:10

Jak už psal fery251, k vítězství zla stačí, aby slušní lidé mlčeli. Proto díky Kapi, že nemlčíš. Vážím si toho a máš mou plnou podporu. Ty i tvůj klub.

liň napsal 22.03.2018 v 16:49

Je to smutné a pokud to udělali silničáři je to o to smutnější.Mám zato že jsme těma silnicemi tak trochu spojeni a tak si myslím že by právě oni neměli ničit vzpomínku na někoho kdo na té silnici zahynul . Přeju všem aby v letošní sezoně 2018 najeli mnoho kilometrů bez nehod , ahoj Liň Petřvald

Hyundai napsal 20.03.2018 v 19:18

Jsi nejlepší na světě Diky tobě za vše Jirka Dvořák Mikulašovice

Dady napsal 20.03.2018 v 16:06

parezi napsal 18.03.2018 v 20:47

Smekám před tebou a tvou ochotou udělat něco navíc pro kluky co měli stejný koníček jako my.

Kapi_Bodač_z_Dukovan napsal 16.03.2018 v 11:15

Děkuju moc za ohlasy No musíme taky někdy udělat něco sami a né o tom jen psát protože je to čím dál víc hroší a lidi už se jen tak nezmění Když je někdo hloupí a nemá úctu je mi ho líto Musíme si pomáhat sezona klepe na dveře .

PYTEL1 napsal 16.03.2018 v 10:41

NO COMMENT

Pupi04 napsal 16.03.2018 v 02:59

Někteří fakt nemají úctu a vychování , děkuju za všechny slušný lidi

31081 napsal 15.03.2018 v 14:41

máš u mě Jestli to byli skutečně cestáři,podobní těm co u nás v okolí látají silnice,tak se tomu bohužel nedivím. Jinak slušných lidí nějak rychle ubývá

Čadil napsal 13.03.2018 v 18:36

svatá pravda

goldrex napsal 13.03.2018 v 17:36

Ve všem s tebou souhlasím a napsal jsi to od srdce, smekám i přesto že už na tom světě nějáký pátek jsem.

Kapi_Bodač_z_Dukovan napsal 13.03.2018 v 12:10

Děkuju moc . Třeba někoho inspiruju Je to o lidech a jak sem psal je to horší a horší ..

Bobess napsal 12.03.2018 v 22:58

Cením si slušnosti, ohleduplnosti . Dneska jsou všichni na všechno odborníci a fakticky skutek utek a huba plná keců. Mrzí mě že takové chování je spíše vzácností. Respekt

Kapi_Bodač_z_Dukovan napsal 12.03.2018 v 09:18

Děkuju moc , bohužel cestáři tam káceli stromy a dávali tam jiná svodidla právě pro motorkáře a jak je vidět na fotkách vše bylo to u stromu kterej ta už teď není . Tak či onak kdo to udělal nebyl člověk v pořádku ..

Clint. napsal 11.03.2018 v 22:27

Čus, je to od tebe tedy dost hezký, kdybych byl někdo z jeho pozůstalých, moc bych si toho vážil. Ten krypl zaostalej co to takhle zdevastoval by se měl nechat přivázat k posteli a již nikdy nenechat projevovat, píííčus jeden a jestli to byl opravdu silničář, tak by mu měl někdo vysvětlit že tuto práci dělat nemusí když ho do neovladatelné psycho nepříčetnosti mentála, dostávají věci které prostě k této práci patří. A tobě vlastně patří velké díky, myslím že, za všechny. sory za výlev, ale taky mě to nasralo......

context napsal 11.03.2018 v 20:03

Lidi jsou svině, nevím, proč zrovna cestáři ten pomník museli rozbít.....

Kapi_Bodač_z_Dukovan napsal 11.03.2018 v 19:45

Děkuju moc vážím si toho . Taky když vím o místě tak zdravím je to při nejmenším dobré gesto .

fery251 napsal 11.03.2018 v 19:39

Jsi borec a já před tebou smekám. Bohužel se mi taky zdá, že se pomalu vytrácí slušnost a ohleduplnost mezi lidmi a je smutný, když je to i mezi lidma se společným koníčkem. Vytrvej dál.... možná, že ti slušní jenom mlčí a převažují křiklouni a frajírci, co nevidí přes svoje ego ani na cestu.
Taky tu mám kousek od nás pomníček, parta kluků tam jezdí pravidelně. Já se zatím zmohl jen na to, že když jedu kolem tak směrem k pomníčku mávnu. Přece jenom to byl jeden z nás, i když jsem ho osobně neznal.....


TOPlist