invelt_unor2PROFIL UŽIVATELE

sweetM

Offline: 13.4.2019 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 64
Město: Ostrava - Sl
Lokalita: Ostrava Morav...
Napsal příspěvků: 4x
ID uživatele: 246624
Registrace: 26.3.2015
Skype:milan.mikulik54

Adresa profilu:http://sweetm.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře k článkům
Nalezeno 64 záznamů

7.4.2019 Sám na motorce k moři Dobré, pohodové, v klidu, to mám rád. Já to sice už musím mít naplánované ale tohle se mi líbí. Jen mně udivuje, nějaký nákup map, buď to bereš jako zpestření nebo jako legraci. Dnes mapy.cz jsou super a 99% přesné. Každý má však své. Hlavně plno zážitků a kolama dolů.
3.3.2019 Na měsíc přes Rusko Děkuji redakci, je to opraveno.
1.3.2019 Na měsíc přes Rusko Omlouvám se za nesrovnalosti v popisu cestování po dnech. Nevím jak se tam vloudily ty kapitoly, snažím se to s redakcí vyřešit, kde se stala chyba.
13.1.2019 Do Ruska přes polární kruh Kdo si Rusko neprojede, neuvěří.
13.1.2019 Napříč Kubou na fichtlech Nechápu to, podělím se s Vámi o zážitky v cestopise a zjistím co a jak, ale přispěj. Nevím, jestli je to legrace nebo skupinka vyčůranků, jak se dostat levně na výlet. Cestuji každý rok, cena se vždy pohybuje mezi 60 000,- až 110000,- Kč. Rád se podělím o poznatky a zkušenosti, vlastně se rád pochlubím, ale vždy za svoje. Nikdy by mne, ale nenapadlo si tímto způsobem říci drze o příspěvek na dovolenou.
+2 
10.12.2018 Cesta ze středu Česka za hranice evropy Každopádně neskutečný borec. Trochu cestopis kazí reklamní šoty ale jinak super. Už jen čekám kdy někdo pojede Glosglockner na motorové koloběžce. Klobouk dolů a palce nahoru.
23.5.2018 Bezpečnější jízda na motorce díky raketám? Motka, která stojí a nespadne, další zase nepodklouzne nebo není na ní třeba řadit, hlídá si jízdu v pruhu. Ještě ji naučit vrátit se zpět. Potom si otevřeš garáž sedneš si vedle vrat na lavičku a počkáš až se ti vrátí zpět, skočíš na pivko a povykládáš jek ses super projel
+3 
5.5.2018 Krátký výlet na Ukrajinu Někdo se chce pochlubit, někdo předat informace, někdo to napíše jen tak. Já, když čtu zde vložené cestopisy, snažím se z nich získat informace anebo se pobavit, v každém je něco. Mnozí zde píší daleko poutavěji a věcněji než skuteční redaktoři nebo placení pisatelé, nehledě, že píší o skutečnosti, ne žádné klamy. Nehaňte ty kteří najdou odvahu něco napsat a zveřejnit.
+1 
22.4.2018 První jízda na nové Hondě Gold Wing Teda já nevím proč bych měl sjíždět schody, kličkovat v lese nebo sjíždět nějaké náspy. K problematice váhy. Váha samozřejmě nemůže zmizet fyzikálně, je to jen pocit, že se vytratí a plně se zlehčí ovládání. Ale dost. Dnes nádherné počasí udělaných 380 km. Vyvětraný, hlava vyčištěná, odpočinutý, záda nepokřivená, masáže nepotřebné. To je GL z mé zkušenosti. Opět musím podotknout, zatím to nejlepší co jsem kdy měl. Je rozhodnuto, jezdit spolu budeme dokud budu moci já nebo GL-ko. Pak se postavíme na veterány.
+1 
21.4.2018 První jízda na nové Hondě Gold Wing Cena není zase tak vysoká v porovnání s ostatními moty v této třídě, je malinko pod průměrem. Každopádně bych se na ni strašně rád svezl. Abych mohl porovnávat. Zatím mohu hodnotit jen to co vidím. Už zde byla ukázaná jednou a hned mi vadilo, že očesali kapotáž, odkryli kolena a odstraněním krytu motoru a výfuku nahnali všechno teplo na jezdce, v chladnu dobře ale v létě. Sedačka se jim také moc nepovedla, spolujezdec jak v obyváku a řidič jak na kozlíku koňské vlečky, chybí tam opěrka. Řídítka se mi zdají nízko, aspoň řidič na fotu je k ním natažený. Tvary celkem ujdou ale zmenšit kufry (ušetřit na váze) to zrovna moc dobrý nápad nebyl. Co se týká váhy, tak nějakých 35 kg nemá u těchto motorek žádný velký význam. Buď ji zvládáte nebo ne, položit můžete i Babetu. GL se dá dobře ovládat i při nízkých rychlostech na pevném podkladu, při vyšší se opravdu váha vytratí a ovládá se velmi dobře. Když jedu na výlet, tak 400 kg moto, 100 kg já, 60 kg baťůžek a tak 50 kg bagáž, celkem přes 600 kg a jde to. Je to cesťák ne silnička, tak o náklonech na koleno nemůže být řeč. Berte mne z rezervou, jsem do GL 1500 dosti bouchly, neměl jsem lepší pohodovku.
1.4.2018 Je to tady, jedu do Mongolska! Tak to je něco. Také je to můj takový sen, asi už nesplnitelný. Nádhera, držím palce.
22.3.2018 Retro Moto Gang - jak jsme se nevykoupali v moři. Tak to je počteníčko a pokoukáníčko. Super výlet na super strojích. Shodou okolností, také jsem včera oslavil 50 let od prvního nového koupeného motocyklu ČZ 175 Sport. Cena v Mototechně 5984,- Kčs. Jen tak dále, držím palce.
20.3.2018 L Concept přináší design vesmírné lodi Enterprise do světa motorek Tak si nějak nemohu pomoci. Připadá mi to jen jako odstrojená modernější kopie motocyklů Newcastle a Indian vyráběných kolem roku 1930.
19.3.2018 Rumunsko… k moři našeho mládí (část první) Čtu bezmála všechny cestopisy zde na motorkářích. Ač nerad něco záporně komentují, tak tohle je první cestopis, který nebo vlastně jeho část jsem nedočetl. Skončil jsem po přečtení první kapitoly a nějak mi z toho vyplynulo, že Vás vlastně nebaví ani jezdit ani poznávat, všechno je nějak v nespokojenosti a záporu, bez té správné nadnesenosti a cestovatelské jiskry. Ukrajinu jsem projel dvakrát od západu na jih, od jihovýchodu na severovýchod a letos se chystám znovu od východu přes sever až na západ. Jezdím tam za poznáním, ne na kontrolu děr, ty jsou všude i v západní Evropě. Je to jen můj náhled, možná jiným se to bude líbit, nevím. Za mne
+3 -2
5.3.2018 Grossglockner, Stelvio a nespočet zatáček v sedle Počasí vyšlo, svezení asi také, fotky dobré, tak jste si to užili. Za mně
+1 
Předchozí
1 2 3 4... 5
Následující

TOPlist