cfmoto_800mt_sport_kufryPROFIL UŽIVATELE

donGarcia

Offline: 17.5.2021 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 46
Město: Zlín
Lokalita: Zlín Zlínský
ID uživatele: 235743
Registrace: 17.10.2014

Adresa profilu:http://dongarcia.motorkari.cz (Sdílet)


2. ročník Moped rallye Tlumačov

MOPED TEAM TLUMAČOV uspořádal v sobotu 21. května závod mopedů, který je součástí seriálu závodů mopedů Hrací Karty MOPED CUP.

MOPED TEAM TLUMAČOV uspořádal v sobotu 21. května závod mopedů, který je součástí seriálu závodů mopedů Hrací Karty MOPED CUP. Celý seriál čítá osm závodů na Moravě a právě naše tlumačovská moped rallye již po druhé zahájila závodní sezónu. V letošním roce jsme se zaměřili na lepší organizaci, zvýšení bezpečnosti a zlepšení zázemí pro závodníky, pořadatele i diváky. Závodní okruh jsme zachovali stejný na spojovací komunikaci za zemědělským družstvem směrem na Skály.

Ráno přijeli závodníci a společně jsme udělali před zahájením závodů malý průjezd Tlumačovem. Od 10 hodin se začalo závodit ve dvou kategoriích na mopedech Stadion a nově v letošním roce i v kategorii pionýr „FECHTL“. Závodního klání se účastnilo celkem 60 závodníků, kteří si poměřili výkony svých strojů ve třech kategoriích. Nejobsazenější závodní kategorii Moped ORIGINÁL vyhrál domácí jezdec Petr Vystrčil z našeho týmu.

Pro letošní rok ještě plánujeme zorganizovat Ukončení sezóny spojené se závodním kláním našich dětí a jako hlavní pořadatel seriálu závodů Hrací karty MOPED CUP pro rok 2016 i slavnostní vyhlášení celé této soutěže.

Na závěr chceme moc poděkovat všem fanouškům, pořadatelům a sponzorům za velkou podporu.

Další aktuální informace o aktivitách spolku najdete na internetu www.mttlumacov.cz a na facebooku https://www.facebook.com/mopedteamtlumacov

Jak se Vám líbil tento článek?

Hodnocení (1x):

Motorky: , Jawa 50/23 Mustang, , , Jawa Stadion S23, , Jawa Stadion S22, Jawa Stadion S11, Jawa Stadion S1

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.

TOPlist