PROFIL UŽIVATELE

malýKostík

Offline: 17.5.2022 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: -
Město: Ostrava - Mo
Lokalita: Ostrava Morav...
Pomohl: 1x
Napsal příspěvků: 10x
Body komentářů: 9 / 27
ID uživatele: 222474
Registrace: 4.6.2014

Adresa profilu:http://malykostik.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 12 záznamů

13.1.2022 Článek Na té prezentaci je kromě motorek zajímavé také porovnání schopnosti komunikace s veřejností v obou Jawách. Vykraftit motorku je docela těžké, ale napsat článek by třeba v Týnci na svůj Facebook mohli zvládnout. Třeba že se snaží o zařízení prodejů u nás a ne, že se člověk dozví od lokálního dealera, že už existuje utajený pořadník.
+3 
3.12.2021 Článek Vozík by to určitě zvládlo taky.

Hádám, že na tomto bude rozvážet mnohem větší zábava než skákat od dveří ke dveřím s dieselovým Peugeot Boxer L4H3 klidně i v dešti.
19.11.2021 Článek Ty číčo mít v popisu "prosím, chovejte se tam jako lidé." a jezdit záměrně pod vlivem
+2 -1
28.10.2021 Článek To je krásně ukecaný cestopis. Letos jsem zažil severské léto ve stejném teplotním duchu: buď už nemám co více obléknout NEBO to svléknuté oblečení nemám kam dát. Tak mě trochu škodolibě těší, že jsem v tom nebyl sám. A je příjemné vidět jiné než mobilové fotky.

P.S. pinckařovi se pak v Norsku rozsypala převodovka, ale naštěstí to pro něj nebyla konečná.
21.10.2021 Článek Jsem si pořád říkal, že jsem tu masku už někde viděl. A jo! Mezi světla přidat nápis HYMER.
+2 
28.9.2021 Článek Mezi zemřelými máme ČZ proto je fajn mít Jawu v zombie stavu. Alespoň nemusíme spekulovat, jak by to mohlo dopadnout "kdyby". Prostě to vidíme.
13.9.2021 Článek Není to trochu zbytečně tendenční článek?

Vývoj běží dále a funkční řešení budou existovat + veteráni určitě taky. Ekologické čtyřtakty taky zahnaly do kouta báječné 2T motory a přesto kdo chce, tak na nějakém jezdí.

Elektřina přidá na výkonu a kdo by ho nechtěl více v jakémkoliv vozidle?

Automatizace by mohla ubrat lidí, které nebaví řídit a dělají to jenom z nutnosti. Přibyde řidičů co se věnují řízení, to by bylo je skvělé. "já myslel, že to ještě stihnu"

Nicméně nikdo nikomu nebere, že dobře už bylo, když vám bylo 20 s tím se nedá nic dělat.
20.2.2021 Článek Aka vývoj v Jawě, chtěl jsem příslušenství ke své nové 300 CL.

Indové vyrábí padáky, opěrky a spoustu bižuterie ke svým Jawám a české "zastoupení" je zticha a nic neprodává (protože dělají držáky na světla, aha). Že motorky nedělají sami mi nevadí, Nicméně, že neohnou "pár trubek" a zařídí razítko mě trochu štve, to by mohli ještě zvládnout.

300CL mám od října, že ji budou prodávat v Týnci ví asi dva roky, dokonce ji tam měli fyzicky přes rok, tak snad nejsou tak překvapení. Za chvíli bude start sezóny a já abych jezdil s batohem po výletech.

Ale třeba je konstruktérů na vývoj málo, protože většina zaměstnanců jsou "správci muzea" a jiní zasloužilí pracovníci, hádám. Schválně si zkuste koupit příslušenství k jiným modelům v oficiálním Jawa e-shopu.
+3 
28.1.2021 Článek Dalo by se nějak více rozvést to "vzhledem k tomu, jak a hlavně kdy se motorky prodávají."?
26.12.2020 Článek V jakém jsi to jel měsíci prosím?
23.12.2020 Článek Střízlivé recenze hybridních aut říkají, že elektromotor přidává výkonu a co chtít na motorce více než více výkonu?

Jenom se obávám, abych nemusel míchat spalovací a elektrický pohon v poměru 1:33.
4.9.2020 Článek Finská cena s národní dovozovou daní je 8000 €

TOPlist