Příspěvky v diskuzním fóru
Nalezeno 82051 záznamů
| Včera | "šťastní" majitelé BMW - věčně aktuální téma | DesperateDan> převodovky tam obvykle nejsou. Většinou je mají drahé s... |
| 11.6.2026 | Řazení bez spojky | Kohlstein> nez psi zalezou do boudicek tak to staci zpomalit, co na to... |
| 11.6.2026 | Milovníci Italských krásek | Ja balil na zavody, zitra 6ti hodinovka v Myte, v sobotu enduro … v pr... |
| 11.6.2026 | Horské kolo | Slávek-TDM> neni elektricky… |
| 11.6.2026 | Milovníci Italských krásek | Zmulin> poslal jsem to jednomu co už má tři a odpověděl mi, ze tu mrd... |
| 11.6.2026 | Elektrická endura | |
| 11.6.2026 | Horské kolo | Na to že na klbikes je za 2790E … |
| 11.6.2026 | Milovníci Italských krásek | PetrL3 píše: Já tuhle schopnost, jako užít si cestu k doktorovi a pod.... |
| 11.6.2026 | Milovníci Italských krásek | Pěkná motorka [lol] |
| 10.6.2026 | Enduro pre | Krokos: co vidíš na fotce je klema co sedí na výstupku na brylych, v t... |
| 10.6.2026 | Milovníci Italských krásek | Wanislav> jj vim jak to je, tou dirkou to kape ikdyz tece ta podlozka ... |
| 10.6.2026 | Milovníci Italských krásek | Aha, me obvykle to keramický pod vrtuli drží, kdyz to jen kape, dela t... |
| 10.6.2026 | Enduro pre | Krokos: Mx a nejspíš většina ostrých endur má vše napevno. Nějaké vibr... |
| 10.6.2026 | Milovníci Italských krásek | Wanislav: to stání vadí té vodní. To těsnění v nádrži vim, ze zlobí ta... |
| 10.6.2026 | Milovníci Italských krásek | Wanislav: to s tou palivovou pumpou byl asi překlep co? Kdyz máš otevř... |
| 10.6.2026 | Milovníci Italských krásek | sejrac píše: Bhah... kultuuraa... :-DD Jaky to je na živo? Ta... |
| 10.6.2026 | Enduro pre | Na sportovních motorkách - endurech, kroskach se zaváží do řídítek nep... |
| 10.6.2026 | lithiová baterie - zkušenosti? | ze dava altik 20A neni to same jako ze dava 20A do baterky.... |
| 9.6.2026 | Milovníci Italských krásek | Koudy01 píše: P_B> Na nas kudlare moc turisticky. Skoda. Jinak bych je... |
| 9.6.2026 | Milovníci Italských krásek | BlackSabbath> ja treba na motorce uz jel, a se zásahem trakce nemam zk... |
| 9.6.2026 | Milovníci Italských krásek | Tommasson píše: Z toho zvuku 3 válu nejsem tak odvařenej no, samozřejm... |
| 9.6.2026 | Výběr sportovní motorky pro vyššího řidiče | Vidim to stejne, pokud nekdo nevi jakou si ma koupit motorku, lepsi kd... |
| 8.6.2026 | Milovníci Italských krásek | To maj ty lepší zadni větší koef nez lepsi přední? |
| 8.6.2026 | Proč, jezdítě ve skupině | Jedna aktuální z víkendu, dojel jsem partu GSaru autem, všude po okres... |
| 8.6.2026 | Jaké zvolit supermoto | Tohle slow wheelie s levou nohou na zemi je docela dobrý na ten grif n... |
| 8.6.2026 | Jaké zvolit supermoto | Nevim o tom, ze by bylo treba trenovat nejak “po částech”, zkoušet poř... |
| 7.6.2026 | Jaké zvolit supermoto | Kdyz nekdo umi po zadnim, tak to dokaze.na vsem. Po pravde, na sm to n... |
| 7.6.2026 | Výběr sportovní motorky pro vyššího řidiče | To je individuální, jsem jeste o něco vyšší a jezdim i na pitbiku … su... |
| 7.6.2026 | "šťastní" majitelé BMW - věčně aktuální téma | Stev píše: assassin> zas nekupujes na 4 kola :-D :-DD |
| 7.6.2026 | "šťastní" majitelé BMW - věčně aktuální téma | To je jasny, ze 30let stare rodinné kombi potrebuje takovehle bačkůrky... |
| 6.6.2026 | Milovníci Italských krásek | Kubak: to už byl asi docela fofr :-D |
| 6.6.2026 | Euro 4 vs 5+ | Ja tsky nerozporoval to, ze se toho nemusi bát, ale ty argumenty, ale ... |
| 6.6.2026 | Euro 4 vs 5+ | Ivan-K> takze na jedne zkusenosti stavis obecnej zaver? Me treba motor... |
| 5.6.2026 | Euro 4 vs 5+ | V pripade, ze se kvuli katu objevi chyba tak to nejspis pujde vyresit ... |
| 5.6.2026 | Lambda sonda | Ja bych asi zkusil pri tom mereni prohodit lambdy, podival bych se na ... |
| 5.6.2026 | Milovníci Italských krásek | Tak jestli jsou tam kvuli provozu jinak jen zrcatka a drzak znacky tak... |
| 5.6.2026 | Euro 4 vs 5+ | Nový motorky z téhle kategorie bych se fakt nebál, ss/SBK je výstavní ... |
| 5.6.2026 | Milovníci Italských krásek | Ja uz nemam auta kam davat :-D |
| 5.6.2026 | Euro 4 vs 5+ | JohnnyS08> mam par známých co to takhle řeší u aut, v žádném případě t... |
| 5.6.2026 | Milovníci Italských krásek | Stev píše: taky ze ses v brne king :-DD To je naky novy synonymum s... |