cfmoto_800mt_sport_kufryPROFIL UŽIVATELE

_ldp_

Offline: 18.4.2023 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 48
Město: Návsí
Lokalita: Frýdek-Místek...
Body komentářů: 2
ID uživatele: 211832
Registrace: 13.3.2014

Adresa profilu:http://_ldp_.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 4 záznamů

26.3.2020 Článek Tak, že PČR organizuje podobné akce oceňuji, ale...

Měl jsem příležitost účastnit se loňské akce se startem v Dobré u F-M a pak následně na Steel Ringu v Třinci. Registrace pro 250 účastníků - na místě skoro 1000 motorek, místo srazu na odstavné ploše u nádraží ČD srotiště v centru obce, chaos v dopravě a zmatek... Start vyjížďky posunutý s ohledem na předchozí skoro o hodinu. Samotná vyjížďka v tomto davu nic zajímavého a příjemného, snad to možná zaujalo některé přihlížející?

Na místě v Třinci problém s navedením a postupným zaparkováním všech motorek. Až jsem konečně zaparkoval, prošel jsem se po areálu a krom toho davu lidí tam opravdu nic moc extra zajímavého nebylo, takže po 5 minutách jsem sedl na motorku a jel jsem si na projížďku sám. Předpokládal jsem, že když je akce pro registrované, dostane se jim možnosti projet se na polygonu + nějaká ta škola jízdy apod. No pár vyvoleným se možná poštěstilo, ale v tomto objemu lidí, který tam dorazil to bylo k ničemu.

Proč je tedy nutná registrace a uvádí se max. počet účastníků 250, když to potom ve skutečnosti vypadá úplně jinak? Za mne takové akci určitě ANO, ale organizačně bych to pořešil asi jinak... né takovýto chaotický motosraz, ale akce opravdu pro zaregistrované, kde by měli skutečně možnost si něco vyzkoušet na polygonu a něčemu se přiučit.

Takže můj dojem z celého dne... nejlepší byla nakonec ta sólo vyjížďka, kterou jsem absolvoval po tom, co jsem to znechuceně zabalil na polygonu v Třinci.
25.3.2020 Článek "Výměnu řetězové sady v polních podmínkách domácí garáže bych asi doporučil jen zkušenějším mechanikům..."

Proboha to je kec. Co je na tom tak složitého??
+1 
16.12.2016 Článek Jak to brzdí? Nějak jsem nezaregistroval hadice na přední brzdy... že by šly vnitřkem vidlic???
17.4.2015 Článek alesmoto: nic ve zlém, ale ty výpočty máš trochu blbě... píst udělá ten zdiv 32 mm resp. 65 mm za 1/2 otáčky, ne za celou, takže ty tebou udávané střední rychlosti jsou ve skutečnosti dvojnásobné:. 9,6 a 11,375 m/s
+1 

TOPlist