renocar_brezenPROFIL UŽIVATELE

frufruST

Offline: 26.2.2021 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 50
Město: Bohumín-Nový
Lokalita: Karviná Morav...
Pomohl: 2x
Založil témat: 3x
Napsal příspěvků: 50x
Body komentářů: 22 / 1
ID uživatele: 209126
Registrace: 18.2.2014

Adresa profilu:http://frufrust.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 49 záznamů

11.5.2020 Článek Opět zábavné a inspirativní. Díky. (myslím, že své zoofobie by ses měl zbavovat postupnými krůčky. Začneš s chovem něčeho malého, roztomilého. Doporučuji motýle. Pak přejdeš třeba na lemury a uvidíš, nakonec dokážeš ukočírovat i několikamilonové stádo ovcí).
11.7.2019 Článek Tuš pobavil sem se. Vidím, že při poflakování se západní Evropou se nám všeckim, v ostravskim imunytnim systému, spušťaju hodně podobné obranné mechanismy
8.7.2019 Článek Jets; ty jsi takový vůl! Tys to úplně zabil. Taky jsem se těšil na uslintané, romantické komentáře, smrdící testosteronem. Ale když tohle napíšeš, tak to je jak kdyby si myslivec na posedu pustil ACDC ….
+1 
25.1.2019 Článek Chlape, tak to vypadá, že jsi musel něčím pořádně nas..at Medarda a Mohameda současně. Ale kdyby ses kousnul a pokračoval (a přežil:), v Iránu by ti ty hadry perfektně vyschly, to je jisté : )))
24.11.2018 Článek Tak tomu říkám pořádný výlet. A ještě k tomu čtivě podaný. Super. Někdy se k tobě budu muset zastavit na rozumy, protože některé z tvých zážitků bych si rád odpustil :)
31.8.2017 Článek jak může někdo pořád fotit prázdné motorky, když má s sebou takového kocoura? To nepochopím jinak cesta fajn a cestopis taky
31.8.2017 Článek když pominu cenu, tak to přece neřeší ten nejdůležitější problém, tj. mobil mokrý, zachlustaný od bahna, zaprášený. Koupil jsem v číně voděodolné pouzdro pro potápěče za tuším 5USD. Uchycení bylo samozřejmě od pohledu čínské, takže jsem ho nanýtoval na svářečský klip se silnou pružinou. Nehne se to ani při doskoku. Cvaknu to kam zrovna potřebuji. Na řídítko, na tyčku pod plexi,, ...
21.8.2017 Článek JJR: Je to cestopis jako každý jiný. Děkuji za nazvání frustrovaným magorem. Pro mnohé je jednodušší strčit hlavu do písku, ať si to vyžere někdo jiný. Proto je tahle společnost taková. Každý si dělá co chce, hlavně, když je první. Morální zásady jsou už jen pro pár blbců jako já. Víš co, já bych si tam stoupnul znovu, abych dal najevo svůj nesouhlas a že je tady něco špatně. Mysli si co chceš, cítím z tvé reakce, že jsi asi ten, co by na ten plyn šlápl taky a v klidu to do mě napálil.
Díky za reakci, tvůj Jjr

Milý JR,
Nezlob se na mě, ale cestopis to není. V prvních odstavcích píšeš, jak jste dojeli do hospody a co jste snědli. Ve zbytku o tom, jak jste si se soupeřem, kterého sis vybral, porovnávali ega.
Hned v úvodu musím říct, že je mi líto jak jsi dopadl a přeji ti brzké uzdravení. A ačkoliv vidím, že článek budí všeobecné emoce, protože kdo ještě nebyl vytlačený autem, že? Nevidím tady, podle toho jak incident popisuješ, agresora a jeho nevinnou oběť. Já tady vidím hrátky dvou agresorů, z nichž jeden prohrál zdraví a druhý zřejmě prohraje svobodu.
Za prvé: bránit někomu v předjetí tak, jak vás to učili v Harley klubu, není rozumné a dokonce se to podle vyhlášky ani nesmí. (Nebyl tohle náhodou impuls k tomu, že se tě ten labil snažil předjet za každou cenu? Když mu to nevyšlo, viděl rudě, žes mu tam vjel a začal se chovat jako Trpišák? – v žádném případě ho neobhajuji).
Za druhé: „…Vstupuji do vozovky, vztyčenou rukou vyzývám řidiče k zastavení…“ Je tohle normální? Cos jako hodlal udělat, kdyby spolupracoval??? Dal bys mu dýchnout, nebo mu uštědřil kázání, facku, nebo věnoval odznáček BESIP, …? (asi tě šoknu, ale Chuck Noris není skutečný Texas Ranger).
Psychopata v autě nekomentuji, ten je samozřejmě jasný.
… a pokud se potkáme, vůbec se nemusíš bát, že bych tě přejel. Nemám to v povaze.
Zdravím tě, FruFru
+9 
21.8.2017 Článek prostě setkání dvou frustrovaných magorů a ještě v sekci "cestopisy"
+9 -7
12.6.2017 Článek No vidíte. To bylo příprav, a nakonec z toho byla pohodová dovča, ne? A moc pěkné fotky navrch.
+1 
26.1.2017 Článek samotný výlet nic moc, ale literární zpracování vynikající
-1
29.12.2016 Článek obdivuji každého, kdo na nahaté silniční motorce ujede 1500km. Tohle je 10x tolik
+1 
22.12.2016 Článek Pěkně a živě popsaná cesta. Pohoda je z toho přímo cítit.

PS: je sranda sledovat kolik času a energie jsou cestovatelé ochotni věnovat honbě za obyčejnými věcmi, které jsou v dané destinaci vzácné. Jsem v zemi hašiše, tak sháním pivo. Za měsíc na Oktoberfestu: dívej, podařilo se mi koupit kouření od nějakého Maročana. V Rusku si zajedou 50km, protože je tam prý vinotéka. Potom v jižní Francii jásají, že se jim podařilo sehnat pravou ruskou vodku ...
+1 
14.12.2016 Článek Chlapi, všiml jsem si, že na některých fotkách máte při nástupu každý jiné kalhoty. Se mi zdá, že by z vás měl výstrojní důstojník radost, kdyby se mu to dostalo do hlášení ….
11.12.2016 Článek Skirider: presel jsem tu caru 1x tam a 1x zpet, tak ode mne expertni radu necekej. Ale ciste pocitove bych doporucil velky prechod (dogubayazit-bazargan) a prechazet v noci. Bude tam radove mensi dav nez ve dne
Předchozí
1 2 3 4
Následující

TOPlist