PROFIL UŽIVATELE

-.PEPINO.

Offline: 18.6.2018 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 38
Město: Ratíškovice
Lokalita: Hodonín Jihom...
Poděkoval: 1x
Založil témat: 1x
Napsal příspěvků: 35x
ID uživatele: 20646
Registrace: 16.2.2008
ICQ:326422070
Skype:pepinopepino79

Adresa profilu:http://www.motorkari.cz/profil/-.pepino. (Sdílet)


Vánoční Burácení X. ročník

V neděli 24 prosince se uskutečnila již desátá vánoční vyjížďka

Vánoční Burácení

V neděli 24 prosince se uskutečnila již desátá vánoční vyjíždka po horách aj po dolách ale hlavně po našich dědinách.A to hurtujicím babkám pro radost,lidem co si myslí že motorka je jen sezoní záležitost a pavoukům aby věděli že v našich výfucích nepřežijí!! a mají táhnout jinam !!

Sraz byl na parkovišti před Lidlem v Hodoníně vedle benzinky OMV 11:30 hod. Počasí nám docela přálo a bylo krásných 9 stupňů . Benzinka a celé parkoviště před Lidlem bylo obsazené více než 380 motorkami a 1 Trike. Atmosféra bylá super ve 12 hodin se jela vyjížďka která měla cca 60km po okolnich vesnicích.Jelo se vHodoníně směrem na ulici Bratislavská, Anenská, Národní třída ( hlavní světelná křižovatka která láká k pálení gum ),Úprkova, Brněnská a dále se pokračovalo na Mutěnice,Hovorany ,Šardice,Svatobořice-Mistřín,Kyjov,Milotice,Ratíškovice . Tady na místní benzince proběhla krátká pauza na kávu ,cígo a taky na spálenou gumu se tu našel čas :-) Pokračovalo se směrem na Rohatec-Kolonie ,Rohatec-Kopec,Rohatec a Hodonín. Ukončení akce se konalo tak jak každej rok u Hodonínského místnho hřbitova společnou fotkou a zapálením svíček u hrobů našich zesnulých kamarádů.

Za všechny pořadatele téhle akce bych chtěl poděkovat za dodržování zásad při jízdě v koloně, jste super banda. Taky děkuji za velmi hojnou účast. Jsme rádi ,že vše dobře dopadlo. A snad se sejdeme na 11 Vánočním Burácení v roce 2018.Taky bych vám rád popřál do nového roku hodně pohody , šťastné náhody, žádné nehody , významné dohody, legrační příhody a místo starostí spoustu radosti! Děkujeme

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Komentáře k článku
Silver65 napsal 05.01.2018 v 15:36

Srdcaři do jednoho ....

PSanec napsal 27.12.2017 v 14:28

Hold molodci


TOPlist