PROFIL UŽIVATELE

Hedwik

Offline: 7.6.2018 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 34
Město: Kamýk
Lokalita: Hlavní město ...
Pomohl: 1x
Založil témat: 1x
Napsal příspěvků: 13x
ID uživatele: 205565
Registrace: 4.1.2014

Adresa profilu:http://hedwik.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře k článkům
Nalezeno 19 záznamů

12.4.2017 Sám na cestě do Gruzie Moc hezke poctenicko před spaním, diky za poutave napsaný text.
22.2.2017 Oficiálně: Jawa představuje nové modely 350 OHC a 660 Vintage 350 hezké, kdyby mi někdo dal záruku,ze to není DoDo,uvažoval bych o ni. Jen neusnout na vavrinech a makat.
14.9.2016 Cesta kolem Česka na Simsonu Díky za hezky napsaný cestopis. Simson je má srdcovka i když doba, kdy jsem jej měl, už je dlouho pryč..i když v garáži je ještě kousíček místa :)
25.8.2016 První dovolená s malým naháčem Parádně strávený čas v práci, díky za text :)
23.6.2015 Pár dlouhejch mil... Parádní cestopis a ještě parádnější fotky. Díky tobě jsem v práci udělal velké ... nic :)
17.6.2015 Na Fichtlovi do Maroka Díky za pěkný cestopis, skvěle napsané. Těšil jsem se na každý nový odstavec. Začal jsem číst v práci a skončil doma :) Těším se na další.
29.1.2015 Podívejte se na neoficiální fotky nové Jawy 1000 Jawě moc fandím, vždyť každý se na ní svezl a osud fabriky nikoho nenechává chladným, jednu Jawku mam také v garáži. Toto jsem však nepochopil, některé prvky jsou zajímavé, ale převažující spíše ty nezajímavé, slušně řečeno. Dlouho se mluvilo o tom, že by Jawa mohla omylem vypustit pár fotek typu "ouha, někdo to vyfotil a ouha někdo to poslal na motorkáře" a tak si připravit publikum a navnadit potenciální zákazníky. Jenže, tato sranda má spíše opačný efekt. Já doufám, že je toto jen prototyp, který měl zůstat schovaný a nebo zveřejněny jen určité části motorky. Nechápu, kde a pro koho chce být Jawa prémiovou značkou, něco jako HD, jak jsme se v minulých článcích dočetli. Zachovejme paniku a držme Jawě pěsti!
11.11.2014 Vandr Saharou 2.0 Díky za pěkné čtení!
4.11.2014 Projížďka na pincku v 16-ti Na Makarskou Se divím, že si někde nenechal hlavu a nebo rovnou celého pincka :) Cestopis mě bavil. Těším se na další.
28.10.2014 Saroléa 33T aneb „Osmdesát let za jeden týden“ Díky za zajímavý článek. Stejně jako kolegům níže, se mi zamlouvá tvá renovace a octování je opravdu nevšední. Text je pěkně napsaný a dávám palec též za manželku, která podporuje to klukovské hraní, bez kterého by to opravdu nešlo :)
+1 
25.8.2014 Zapomenuté projekty: Čtyřtaktní ČZ 180 Souhlasím se Steve-CZ. Kdo z vás by si sám opravil v devadesátých letech, když byla ještě ve výrobě ČZ svůj motocykl, když se jednalo o zahraniční produkci se stejných let jako ČZ 180? Než člověk do oprav pronikne, ano, někdy jsem měl chuť Zetku hodit se skály, ale ta doba je za mnou a je to neskutečný stroj. Doufám, že se potkáme 13.9.2014 ve Strakonicích, já na své 180 přijedu :)
24.8.2014 Zapomenuté projekty: Čtyřtaktní ČZ 180 Když jsem byl menší, značka ČZ mi nic neříkala, byl jsem odchovancem spíše aut, díky dědům a když ČZ končila s výrobou motocyklů šel jsem na střední školu.Teď, mam v garáži dvě Zetky, 125 T a 180 a je to pro mě značka, která psala moto dějiny a jsem hrdý na to, že je mohu vlastnit. Tleskám všem nadšencům, kdo oživuje historii a nesou tuto značku dál. Kdyby se stal zázrak a Zetka opět vyjela, jdu a kupuji!
15.8.2014 Grossglockner dvakrát jinak Tak tyhle cestopisy me bavi a video na konci jako tresnicka na dortu, parada. Klobouk dolu i pred priznanim, ze polozil takovou motorku...i kdyz pri foceni, ta lepsi varianta :) Hodne stesti v dalsim cestovanim, tesim se na dalsi cestopis, bod!
5.8.2014 Jawa napříč Evropou - expedice TransPyreney I. Také čtu co to dá a držím pěsti, už mam u sebe popcorn :) Je ale celkem mrzuté, že i když já sám bych tohoto schopný nebyl, že tato výprava, ač skvělá, vypadá s porovnáním Jawa kolem světa, taková...chudičká. Však, někde se začít musí. Všichni kolem chtějí nést věhlas českých motocyků do světa, což je prima, prima, ale co samotná Jawa v součastnosti...? Nedávno jsem psal, kde a jaké druhy Jawičky si mohu koupit a bylo mi jen napsáno "to nevyrábíme, to také nevyrabíme..." ach jo. Klucí jste skvělí!
1.8.2014 H-D Night Train Adventure Díky za text. Také by mě zajímalo proč jsi nejel na motorce rovnou, ale je to každého věc jak cestuje a jak celou cestu pojme, stejně tak jak pojme svůj text. Mě rozhodně nepohoršil. Ještě jednou díky.
Předchozí
1 2
Následující

TOPlist