PROFIL UŽIVATELE

Bikeserker

Offline: Včera v 14:37 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 38
Město: Praha
Lokalita: Praha
Komentářů: 1x
ID uživatele: 191488
Registrace: 22.7.2013

Adresa profilu:http://bikeserker.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře k článkům
Nalezeno 24 záznamů

18.7.2019 CFMOTO 650NK: Sport za fajn peníze KingMarty: já taky neříkám, že je to špatná fotka, jen mě to pobavilo, takže asi není důvod rozdávat mínusy. Sice jezdit na bajku v triku, navíc jako spolujezdec, kterej ještě drží foťák a nemůže tolik sledovat cvrkot okolo, není zrovna košer, ale je to věc každýho soudruha.
18.7.2019 CFMOTO 650NK: Sport za fajn peníze Dobrá je fotka 9, jak to tam Prochor pálí 47 v plný polní (no, asi má vyklopenou) a Jevi to tam fotí, holý lokty..
-1
29.6.2019 Horex: temný VR6 RAW a modernizovaný Classic a Café Racer Nádherná
22.6.2019 Moto Morini Milano: Do velkoměsta i na zábavu Pěkná, ale italská, takže kvality bych se obával. Ale pěkný je Italové umí udělat, včetně zvuku. Včera jsem postával u Cross clubu a nejdřív projel borec na MT-10 a to byl hodně smutnej zvuk. Ani vysavač, spíš nějakej slabej mixér na šlehání vajec. Pak jel borec na Monstru 1200 a to byla jinačí hudba.
-4
18.6.2019 Řidičák na vlastní kůži: Samostatné jízdy Musí se nechat, že ta CBF 600N je krásnej stroj, hlavně zezadu. Škoda, že už je to takovej historickej kousek. Jinak škola dobrá. Já (dělal jsem řidičák loni) jel před zkouškou do provozu jedinkrát, když mě jeden z lektorů nutil znovu na osmičky a já se mu zmínil, jestli bych aspoň jednou neměl dát provoz, když je poslední lekce před zkouškou. Jak píšou v článku, autaře 30+ moc neřešili. O airbagový vestě říkal instruktor, že je to shit a akorát člověku ublíží. Jezdil jsem v takový pevnější otcově šusťákovce od Vietnamců.
17.5.2019 Řidičák na vlastní kůži: Na cvičišti Tohle jsme loni v autoškole dřeli neustále (ty pomalý). Ještě na dost děsivém povrchu (někde štěrk, záplaty, 8 na mírně svažitém terénu), takže ještě větší challenge, ale hodí se to. Rychlý věci mě nechali vyzkoušet ve 2 lekcích (nouzový brždění a na přesnost) a ryhlý slalom v jedný lekci 2 týdny před zkouškou. Z toho jsem měl trochu vítr (protože jak píše kolega níže, do té doby jsem měl rychlostní osobák cca 22 km/h). Do provozu jsem nejel málem ani jednou, ale týden před zkouškou jsem řekl instruktorovi (střídali se), že by to možná nebylo úplně od věci (kdo měl řidičák B, vůbec ho moc neřešili, teorie vůbec, ani provoz moc).

Na zkoušce pak komisař vyžadoval asi 4 cviky (slalom, brždění na přesnost, a nějaký to rozjíždění/zastavování). Dělalo to toho dne asi 10-12 lidí a dal to nakonec všem, i když někteří třeba v provozu po několik km nevypnuli blinkr a podobně.

Za 15 litrů jsem čekal trochu víc (hlavně jejich webovky jsou slušná slibotechna), ale letos to tam už stojí 17, nebo 18. Těch pomalých cviků si cením, to jediný mělo nějaký přínos..
25.4.2019 Řidičák na vlastní kůži: První jízdy No, berou to pěkně z gruntu, tak by to mělo být. O trenažéru jsem nikdy neslyšel a lekci(e) ježdění s instruktorem jsme taky vynechali Jsem zvědav na další díly, jestli jsem je taky vynechal. Vlastně krom samostatného kroucení osmiček a slalomu nic moc. Málem ani provoz, ale jeden se nakonec těsně před zkouškou stihnul.
14.4.2019 Norton V4-SS: Královské svezení Nádhera. Ale pucovat bych to nechtěl.
9.4.2019 Ducati XDiavel vs. H-D Breakout 114 vs. M-G Audace Carbon: Kdo je tady největší kápo? Diavel je brutalita, ale stejně řadím na první místo Haryka, je nádhernej, posez nejvíc badass. Guzzina není pěkná a jezdec na ní vypadá komicky
30.3.2019 Řidičák na vlastní kůži: Nastupujeme do kurzu K ceně. Loni jsem dělal A za 15 k. Pořád brečeli, že nestíhají, mají strašně narváno, instruktoři nemají čas, není kapacita na zkušební komisaře atd. Letos ve stejné autoškole stojí 17,5 k. Když jsem to loni v Praze porovnával, byly i o něco levnější, ale i dražší. Ne, už nejsou nultý léta
25.3.2019 Husqvarna Vitpilen 701 vs. KTM 690 Duke: Pankáč a sportovec Vizuálně je ten Vitpilen teda parádní kousek
+1 
19.2.2019 Suzuki se nakazila virem supernaked Předek je povedenej, světlo lepší než rozplizlé japonské origo. Podobně jako u KTM má jako předobraz Zera z Borderlands 2.
14.1.2019 MV Agusta Brutale 800 RR: Ostřejší neznamená vždy lepší Pěkná helma.
17.12.2018 Strahovský tunel – past na řidiče končí? Tak dnes, 17. prosince, kdy to mělo být dle článku hotové, jsem tam ráno dával pozor a.. žádná změna k lepšímu. Stále je tam obrovská slizká plocha. Něco mi říká, že se na ni můžu těšit i na jaře, až zase přesedlám do jedný stopy
10.12.2018 Strahovský tunel – past na řidiče končí? Jo, tam jezdím (v sezoně) denně :) Značky jsem si teda nikdy nevšiml. Je třeba zavčasu se dostat v levém pruhu k dělící čáře (případně v pravém tak nějak na střed pruhu), aby člověk stihl srovnat motorku a už na to vůbec nehrabat (a jak píše autor, doufat, že se do vás nezačne tlačit auto a nebudete muset udělat nějaký prudký manévr). Naštěstí jsem tam nikdy krizovku nezažil ani nepocítil prokluz, či náznak smyku. Ale jedou jsem tam viděl spadnout skůtraře (jel jsem autem) a jednou mě tam nějakej kokot vybrzdil do zastavení (taky jsem jel autem), už ani nevím proč
Předchozí
1 2
Následující

TOPlist