PROFIL UŽIVATELE

Bikeserker

Offline: Dnes v 14:36 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 39
Město: Praha
Lokalita: Praha
Komentářů: 1x
Body komentářů: -1 / 61
ID uživatele: 191488
Registrace: 22.7.2013

Adresa profilu:http://bikeserker.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 33 záznamů

11.6.2020 Článek Se 3 body v závěru plně souhlasím, ale jinak ne.

- Videa na YT nejsou reprezentativní vzorek. Tam lidi dávají ty největší úlety a zvěrstva.

- reflexní prvky fungují. Možná jsi spíš chtěl napsat, nefungují 100% (to funguje jen na motorku vůbec nelézt). Samozřejmě, že když někdo čumí úplně na opačnou stranu, neuvidí nic. Ale v mnoha případech pomohou motorkáře vidět (dřív).

- laufy taky samozřejmě můžou pomoct. Že jsi jednou potkal totálně hluchýho řidiče neznamená, že to v desítce jinejch případů nepomohlo. Ale hlavně ve městě je to ošemetný, protože člověk kolikrát přesně neví, odkud to jde (všichni, kdo jezdí i autem, takovou zkušenost jistě mají).

Žádný opatření nefunguje na 100 %, ale jinak platí parafráze Bastiatova rozbitého okna. Nikdy nevíš, kolik průserů se nestalo. Víš jen, kolik se jich stalo.
19.10.2019 Článek To bude asi docela legrace, přesedlat z tohodle stroje zpět na mašinu bez quickshufteru. Zřejmě ji člověk slušně doku*ví a možná si i natluče hubu.

Btw ty pneu jsou tak dobrý, jak je chválí? Na jaře musím pořídit nové a tohle má stejný rozměr..
4.9.2019 Článek Ten s tím jedním laufem je parání
22.8.2019 Článek Lowrider S opět nádhernej. Cena bohužel úlet.
+2 
15.8.2019 Článek "Šlo to tedy docela rychle, a to i přesto, že v Česku se povinně dělají všechny zvláštní úkony, zatímco v zahraničí to bývá tak, že zkušební komisař vybere jen nějaké." Tak jsme to dělali loni (2018), že komisař vybral asi jen 4-5 cviků, všechny jsme rozhodně nedělali. Třeba ten první, údajně nejsnazší, jsme nedělali a ani jsem ho jedinkrát nezkoušel v autoškole, takže ho neumím do teď. Motorku bych za řidítka nevedl, bo bych s ní praštil. Možná ještě tak kousek směrem dopředu, ale jinak na ní musím sedět. A ta cena je tak průměr. Mě to loni stálo asi 15,9. Letos to tam mají za 17,9.
3.8.2019 Článek To je pořádně obludný mastodont. Ale pozornost vzbudí určitě všude, to zas jo.
31.7.2019 Článek Tak jasně, většina motorek ve stejné kategorii si je nějakým způsobem podobná, 2 kola, řidítka, zas tolik toho vymyslet nejde. Ale tohle není žádná citace, to je téměř přesnej pajc. Jako bonus je ta doplňková opěrka spolujezdce, kterou nabízejí na stránkách, taky úplně stejný tvar.
+1 
31.7.2019 Článek Aspoň to světlo udělali podle sebe, vypadá zajímavě (to světlo).

Btw to jako normálně projde? To nebudou žádný soudní spory?
24.7.2019 Článek A že se elektromotory v motorkách neujmou?... tak ono především nebude na výběr. Za pár let to bude povinné.
18.7.2019 Článek KingMarty: já taky neříkám, že je to špatná fotka, jen mě to pobavilo, takže asi není důvod rozdávat mínusy. Sice jezdit na bajku v triku, navíc jako spolujezdec, kterej ještě drží foťák a nemůže tolik sledovat cvrkot okolo, není zrovna košer, ale je to věc každýho soudruha.
18.7.2019 Článek Dobrá je fotka 9, jak to tam Prochor pálí 47 v plný polní (no, asi má vyklopenou) a Jevi to tam fotí, holý lokty..
-1
29.6.2019 Článek Nádherná
22.6.2019 Článek Pěkná, ale italská, takže kvality bych se obával. Ale pěkný je Italové umí udělat, včetně zvuku. Včera jsem postával u Cross clubu a nejdřív projel borec na MT-10 a to byl hodně smutnej zvuk. Ani vysavač, spíš nějakej slabej mixér na šlehání vajec. Pak jel borec na Monstru 1200 a to byla jinačí hudba.
-4
18.6.2019 Článek Musí se nechat, že ta CBF 600N je krásnej stroj, hlavně zezadu. Škoda, že už je to takovej historickej kousek. Jinak škola dobrá. Já (dělal jsem řidičák loni) jel před zkouškou do provozu jedinkrát, když mě jeden z lektorů nutil znovu na osmičky a já se mu zmínil, jestli bych aspoň jednou neměl dát provoz, když je poslední lekce před zkouškou. Jak píšou v článku, autaře 30+ moc neřešili. O airbagový vestě říkal instruktor, že je to shit a akorát člověku ublíží. Jezdil jsem v takový pevnější otcově šusťákovce od Vietnamců.
17.5.2019 Článek Tohle jsme loni v autoškole dřeli neustále (ty pomalý). Ještě na dost děsivém povrchu (někde štěrk, záplaty, 8 na mírně svažitém terénu), takže ještě větší challenge, ale hodí se to. Rychlý věci mě nechali vyzkoušet ve 2 lekcích (nouzový brždění a na přesnost) a ryhlý slalom v jedný lekci 2 týdny před zkouškou. Z toho jsem měl trochu vítr (protože jak píše kolega níže, do té doby jsem měl rychlostní osobák cca 22 km/h). Do provozu jsem nejel málem ani jednou, ale týden před zkouškou jsem řekl instruktorovi (střídali se), že by to možná nebylo úplně od věci (kdo měl řidičák B, vůbec ho moc neřešili, teorie vůbec, ani provoz moc).

Na zkoušce pak komisař vyžadoval asi 4 cviky (slalom, brždění na přesnost, a nějaký to rozjíždění/zastavování). Dělalo to toho dne asi 10-12 lidí a dal to nakonec všem, i když někteří třeba v provozu po několik km nevypnuli blinkr a podobně.

Za 15 litrů jsem čekal trochu víc (hlavně jejich webovky jsou slušná slibotechna), ale letos to tam už stojí 17, nebo 18. Těch pomalých cviků si cením, to jediný mělo nějaký přínos..
+1 
Předchozí
1 2 3
Následující

TOPlist