PROFIL UŽIVATELE

Pepa004

Offline: 30.11.2021 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 45
Město: Velká Bíteš
Lokalita: Žďár nad Sáza...
Komentářů: 2x
Poděkoval: 4x
Založil témat: 6x
Napsal příspěvků: 19x
Body komentářů: 23 / 26
ID uživatele: 188027
Registrace: 10.6.2013

Adresa profilu:http://pepa004.motorkari.cz (Sdílet)


Zakončení sezóny s moto Přerov 2021

Ukončení sezóny 2021

konec léta už je nezadržitelně pryč a o slovo a vládu na silnicí se hlásí pozdní podzim, podle teplot i zima .  O to víc je to potom lákavější když alespoň na chviličku vykoukne sluníčko a člověka ( motorkáře ) začnou svrbět dlaně. To se pak nedá odolat. 

Přesně taková situace nastala tuto víkendovou sobotu 23.10. a pozvánka do Přerova na zakončení sezóny s místním motoklubem byla jasná volba. 

Jednoduchá akce na sobotní den, co taky vymýšlet. Na náměstí TGM v Přerově se sešla docela početná skupina jezdců a jezdkyň a rozličných strojích. Od skoro až veteránské klasiky po moderní supersporty.  Nechybělo moc a plocha náměstí byla zaplněna do posledního místa.  Chvilka pro obdivování strojů, pokec o plánovaných změnách přes zimu, kdo, co a jak vylepší svého mazlíka  (myšleno motorku), prostě klasika. 

Chviličku po jedné se celá kolona vydala na vyjížďku, Žádný spěch , bezpečná jízda za vedoucím a dokonalá práce "sršňů" kteří doslova lítali a stavěli provoz na křižovatkách je prostě na jedničku. Dobrá organizace je na vyjížďce základ.  Trasa nebyla dlouhá, nějakých 45 Km po okolních vesničkách až do Lipníku a potom Oseku nad Bečvou, kde nás čekal cíl v motorestu Osečanka. 

Výborný gulášek a něco na zahřátí ( jasně že nealko ) přišlo vhod. Jelikož dlouhá cesta domů byla ještě před námi udělali jsme nějaké fotky, rozloučili se a hurá k domovu. 

Výborně strávená sobota na dvou kolech i přes pokročilou roční dobu a určitě taky pozvánka zase na jarní Zahájení sezóny 2022 s motoklubem Přerov. 

Jak se Vám líbil tento článek?

Hodnocení (2x):

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Komentáře k článku
marakoss napsal 26.10.2021 v 15:48

Díky za recenzi :)


TOPlist