PROFIL UŽIVATELE

Heki

Offline: Včera v 14:19 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 32
Město: Opava-Předmě
Lokalita: Opava Moravsk...
Pomohl: 1x
Založil témat: 5x
Napsal příspěvků: 110x
Body komentářů: 161 / 90
ID uživatele: 18798
Registrace: 1.2.2008
ICQ:332020679

Adresa profilu:http://heki.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 262 záznamů

4.1.2020 Článek Já jen doufám, že se ta zelená vlna brzo odvalí a lidstvo (hlavně EU) dostane zase rozum.
+1 
23.12.2019 Článek Test jsem ještě nečet a je asi i jedno jak to jede, když to vypadá takhle. Pro mě asi to nejhezčí sériově vyráběné, co se dá momentálně pořídit.
11.12.2019 Článek Mám starých ojnic, pístů a dalších obětí bohu rychlosti několik hromad v garáži. V případě seriózního zájmu a adekvátních cenových nabídek Vám to taky můžu odprodat. Plastové vitríny po dohodě
22.11.2019 Článek Kubik19: Souhlas - dobře znám Nicméně když jsem na pár starých vranách řešil vysypané volnoběžky potom co motor kopl zpět, jsem byl rád, že v mojí staré vráně startér nemám.

Jinak teda ta zelená barva bez kombinace s bílou za mě moc dobře nevypadá. Krok zpět - ale co člověk to názor.
10.11.2019 Článek Je to pěkná socha za třičtvrtě třetího míče. Jezdit se na tom nebude.
2.11.2019 Článek Pravda - jedna je navíc - ale to Vám jistě došlo
31.10.2019 Článek Jinak teda já čistím řetěz už leta čističem brzd (různé značky cca 45,- / sprej) a kroužkům to nic nedělá. Zkoušel jsem do toho i kroužky ze starého řetězu naložit a nerozpouštěly se ani netvrdly a to jsem je v tom maceroval týden. Na minulou řetězovku jsem najel 42 0000 km a né - nebyla půlku z toho už našrot. Na jednoválec slušný výkon ne? Takže za mě čistič bzrd funguje bezproblému.
31.10.2019 Článek Tak to si dobrý punkáč. Mě by jí bylo líto.
21.10.2019 Článek Špica stroj
29.9.2019 Článek Achjo - další značka umřela... (resp. spadla do mixéru s oranžovým multivitamínem)
18.9.2019 Článek U těchdle motorek o rychlost podle mě nejde - respektive ne v první řadě. Koupíš si to proto, že Ty (a všichni ostatní) víš, že je to brutální a to nejvíc co je na trhu. Odpich to bude mít jako kráva, ale to ještě neznamená, že Ti v zatáčkách neujede borec na padesátikoňské motorce...

Nicméně to je přesně jeden z těch strojů, jejichž plakát máš doma na stěně a každý se na tom chce projet. Co na tom, že když honíš desetiny na okruhu, asi si koupíš něco jiného.
+1 
12.9.2019 Článek Mig_35: V tomhle souhlas. Mám dvě auta a dvě motorky + nějaké ty babety... Nemusím jezdit s ničím s toho ale stejně to dělám, protože mě to baví. Tím, že třídím plastové flašky svět nespasím. A bůček taky žeru

Nicméně si už dneska nejsem tak jistý, že se planeta otepluje (hlavně) díky provozu motorových vozidel.
+1 
12.9.2019 Článek Nic lepšího než elektromobil není?

Fajn - má nulové emise do ovzduší, ale to už neplatí pro elektrárnu, kde se vyrábí ''palivo'' pro elektromobil. Výroba toho elektromobilu je brutálně neekologická - najdi si na netu, kde a jak se těží kobalt, lithium a jak to ''prospívá'' životnímu prostředí. Jenže to těží nějakcí černoši v Kongu, tak koho to zajímá, že... Co se bude dělat s vysloužilými bateriemi? Kde se budou brát materiály, když už současná těžba tak akorát pokryje poptávku? Budeme mít nulové emise, ale zaserem si vodu a půdu. Jenže to už současná lobby skrz média lidem do hlav netlačí. Ponechme stanou, že infrastruktura na nástup elektromobility není připravená.

Co se emisí motorek týče. Pomiňme to, že co do objemu dopravy v Evropě je to kapka v moři. Když se podíváš na tabulku emisí v článku, je z ní patrno, že už současně platné normy jsou mnohem přísnější, než byly ty předešlé. Nevidím důvod to nadále zpřísňovat.

Zejména ale jak jsem již psal - kde je ekologie v tom neustále vyhazovat staré a kupovat nové (motorky, auta, ledničky, televize...). Víš jaká ekologická zátěž je výroba jednoho auta? Nebo šrotování starého? Kdysi jsme měli doma pračku 30 let. Pak jsme koupili novou a od té doby další 3. Mrkněte se na dokument Zahoď a kup (dá se to na netu najít) - tam je to krásně vysvětleno na příkladech.

EU je organizace, která již mnohokrát ukázala, že opravdové a závažné problémy vyřešit neumí a mimo jiné i proto vyrábí spoustu nařízení, které řeší kraviny, aby ukázali lidem, že nějakou činnost vyvíjí. A bude to horší. Spěje to k tomu, že národní státy mohou čím dál méně rozhodovat samy o sobě.

Sorry trochu jsem uhnul od tématu...
+6 
12.9.2019 Článek Mig_35: jenze ikdybys motorky zakazal uplne, na planetu to bude mit prakticky zanedbatelny vliv.

Pokud jde teda opravdu o ekologii, tak mi reknete jak je ekologicke porad vyrabet a vyrabet a co dva roky kupovat nove auto? Jak ekologicka je vyroba elektromobilu? Jak a z ceho se vyrabi a jak se ty suroviny tezi?

To vam usmevavy kravatak v reklame neukaze.

Za vsim hledej penize. Je treba tlacit vyrobu vpred. Rikejte si co chcete.
11.9.2019 Článek Ještě že ZATÍM můžeme jezdit na (a v) těch starých strojích. I to se totiž dá zakázat.
+1 
Předchozí
1 2 3 4 5 6 7 8 9... 18
Následující

TOPlist