PROFIL UŽIVATELE

Kawadědek

Offline: Dnes v 09:34 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 67
Město: Praha 5-Stodůlky
Lokalita: Praha hl.m. Praha
Poděkoval: 2x
Pomohl: 2x
Založil témat: 3x
Napsal příspěvků: 3841x
Body komentářů: 3 / 1
ID uživatele: 177305
Registrace: 10.12.2012

Adresa profilu:http://kawadedek.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 32 záznamů

31.12.2018 Deník Pjéééékná bilance
15.8.2018 Deník Dobrý cestopis . Něco jsem na Jihu motorkou procoural. ...Děkuji za pozornost... má pozornost zbystřila . Ve Studánkách jsem nebyl, takže při nejbližší příležitosti se tam podívám . Až si nadělám nějaké penízky (nadělám = ušetřím z důchodu, bo netahám = jsem neprase), rád bych dolů na Jih a cournul bych se na motorce minimálně na prodlouženej víkend. (Už je tam spoustu udělanejch novejch povrchů silnic).
11.8.2018 Deník Yuro, se zájmem jsem si počet Tvoje písání o nové motorce. Parádní a ať si s ní užiješ hodně pohodových kilometrů. Palec nahoru. Asi tak .
15.5.2017 Deník Vitální babička se zdravým srdíčkem. Bez implantátů a artrózou v nožičkách...
21.12.2016 Video Hodně dlouho jsem nic nekomentoval. Ale jestli vezmete, kluci motorkářřský, , smekám před Vámi !!! O tom to je: na čemkoliv, užít si adrenalín, podělit se o zážitky. Vo ttom to je.!!!
+1 
17.9.2016 Deník Péťo, paráda A vůbec, takto má konat pozorný taťka. Maminu Janinu vyveze, u sporáku jí nenechá kmitat, užijou si krásnej vejlet...tak to ma byť Ahoj oba, Ota.
4.6.2015 Deník Jó, bylo dobře a bobře nám tak
3.6.2015 Deník Tak to má být na vyjížďkách...vidět víc než silnici před sebou a okolní škarpy. Pěkná práce sochaře...éééé chtěl jsem říct šrottvarovače Je vidět, že si s Maměnkou taky užíváte Zdravím oba
21.10.2014 Deník V neděli jste si užili . Já dal sobotu pro radost (jaks viděl taky parádní výlet) a neděli jsem dal na oltář paní Colombový kus svýho, už tak chatrnýho zdraví - na zahradě jsem nechal záda - ryl jsem To víš, alespoň něco musím udělat pro to, abych dostal pár rajčátek příští rok k večeri . To je potom pustíš do cibule a nakrájenýho salámu a spolu s clebíčkem a máslem - no mňamka )
7.10.2014 Deník Péťo, takhle by jeden myslel, že si rentiér v důchodu užívá, zatímco ostatní se nechávají v pracovním procesu vykořisťovat pánama majitelema. Ale my víme svý, viď. Někdo má na vejlety soboty, neděle, zatím co ty máš šichty a tak nezbývá nic jinýho, než si vyrazit v týdnu. Alespoň se Vám pod kola nemotali ti víkendoví lufťáci . Celý rok všelijaké počasí a tak alespoň ještě na chvíli urvat něco navíc. Bůh ví, kdy skončí sezóna ( pro ty normální - jsou sice rarity, co drandějí i když je - a ještě po sněhu, ale to my nemusíme,co?).
5.10.2014 Deník Závidím. Já dělal Tour de Vokolo - trasa - - postel (pocení) - kuchyň (čajíček) - a zpět Chci být fit na příští týden - výlet na výlov Rožmberka.
7.8.2014 Deník Sony, krásný výlet! A závidím, že si užívá s Tebou i maměnka. Já bych tak s tou svojí namísto do pohádky, jel do pekla. Třeba by si jí tam nechali. Zlobí mě, ale má štěstí, protože nikdy na motorku nesedla a nikdy nesedne.
14.7.2014 Deník Paráda, Pétˇo. Užili jste si to s maminou .
24.6.2014 Deník Pěkně jste si to užili A správné dodržení obsahu fotodokumentace...co bylo k vidění, akce, kamarádi a žrádlo! Sonny, když užs představil maminu - tak prosím Tě Sony, pozdravuj Soničku! ahoj oba Kawadědek
5.5.2014 Deník V takovýmhle termínu teda . Jestli jste měli sluníčko celou dobu, tak paráda. I když teplo asi vypadalo trochu jinak, né? Já to jel v srpnu, jak jsem jel dovču a to byly pařáky 30° a to taky nebylo to pravý.

TOPlist