PROFIL UŽIVATELE

Kawadědek

Online Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 67
Město: Praha 5-Stodůlky
Lokalita: Praha hl.m. Praha
Poděkoval: 2x
Pomohl: 2x
Založil témat: 3x
Napsal příspěvků: 3771x
Body komentářů: 3 / 1
ID uživatele: 177305
Registrace: 10.12.2012

Adresa profilu:http://kawadedek.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 32 záznamů

19.4.2020 Deník Yuro, hezký čtení, který přímo poňouká k tomu, aby si člověk popsaný místa projel. Paráda!
1.6.2015 Akce Tak jdu v týdnu koupit pirátskou vlajku. Motorka vrčí, mám po TK - no aby nevrčela, že? Omlouvá mne akorát případná příhoda srdeční, nebo pokročilá skleróza - to jako že bych jel někam na jih k moři a vyhlížel nějakou tu kocábku
8.11.2017 Článek Počteníčko, užili jste si . Taky jsem s kamarády jel "Tour de okolo ČR". Jeli jsme na 14 dnů a projížděli zhruba tou samou cestou se začátkem a koncem na jižní Moravě. Na některých místech jsme dali pauzu a druhý den jsme si udělali komínovku. Já si z cest a vyjížděk dělám alba na Rajčeti. A když je v zimě psota-slota, tak než abych chytal splín a užíral se, šáhnu po nějakém tom albu a hned je líp. Zážitky z cesty okolo ČR mám v téhle formě:
http://kawadedek.rajce.idnes.cz/MOTODOVOLENA_2015/
+1 
16.6.2015 Článek Přečet jsem, viděl fotky...běžím si sehnat klobouk, abych mohl před Tebou smeknout.
24.9.2014 Článek 3x . Nezáleží, kolik máš v "kuchyni" hrnců a jakýho objemu. Jde o ten adrenalín, zážitky a nezapomenutelné zážitky, které by spoustu lidí nedalo! Mám , dá se říct kamaráda, který jezdí krom Yamahy Virgule i Babetu a s tou taky procoural pár tisíc km. A víš, že mu závidím? A tohle jsou podle mne MOTORKÁŘI s velkým M! A Ty k nim patříš!
18.7.2014 Článek PĚKNÝ VÝLET! Užili jste si.
20.6.2014 Článek Príma výlet,počasí ode všeho trochu. Počteníčko, které možná vytěžím při své letošní 3. motodovolené po Slovensku. Je ještě dost míst, kam jsem se nedostal - dobrý tip se podívat i tam, kde jste byli a já to místo neobjevil. Jezdím na cca 14 dnů a o to si to tam víc užívám. Jestli najdu parťáky, tak to letos opět spojím s velkým motosrazem na Zemplínské šírave. Ještě jednou za pěkný cestopis.
5.6.2014 Článek Pěkný cestopis . Užil sis.
22.5.2014 Článek Na malý motorce VELKEJ MOTORKÁŘ A´t Ti vyjdou další cesty, další z motorkářských zážitků. Smekám!!!
22.5.2014 Článek Klobouk dolů před Vaší partou! Takovou aby člověk ve světě pohledal . Jet v takových podmínkách, to už chce opravdu velké motorkářské srdce. Ještě jednou
18.5.2014 Článek Všem dík za komentář. Jde o motodovolenou, ne o výlet, kdy se jenom drandí. Pro někoho to může být inspirací pro plánovanou dovolenou. ( Ještě je spoustu silnic a silniček, co nemám fixem poznačených na mapě Slovenska .)
+1 
3.5.2014 Článek Paráda, nezbývá než dát palec nahoru.
19.3.2014 Článek Ahoj. Čtu komentáře a jseš na tom, jako já předminulý rok. Jsou to Tvoje zážitky a tak jsi se chtěl podělit. Z mého minulého tripu po Slovensku (2012) jsem napsal cestopis, cesta se mi líbila a tak jsem ji zopakoval i v minulém roce 2013. Jel jsem obráceným směrem a co jsem napoprvé nestihl, to jsem dal napodruhé. A hlavně jsem se chtěl podívat na ten velký sraz motorkářů na Šíravě. Povedlo se. A dokopal jsem se k tomu, abych to i zapsal. Cestopis by mněl vyjít někdy v květnu. Za Tvůj jsem rád, protože je dobré vědět, co kde u Vás máte a co bych s velkým úsilím hledal na internetu při plánování další motodovolené. Měj se Ota
22.7.2019 Deník Péťo, děkuju za Tvůj zápis. Pěkné vědět, že kamarád dá "něco do placu" zajímavého. Vím o Tobě, tvých příspěvcích. To znamená, že mám informaci, že kamarád "žije", užívá si a dá to do placu. Dík serveru Motorkáři alespoň vím, že si kamarád užívá a dá to vědět. Po celý rok a né jen jedenkrát, dvakrát do roka. A to málo kdo pochopí, že by si měli kamarádi takhle díky serveru být blíž a informovat se, jak u nich jde život. I kdyby to měla bejt nějaká zaznamenaná příhoda (i klidně bez motorek). Jenže...málo kdo to pochopí. Já vim, jsem důchodce, ale i když jsem byl v práci, stál jsem za tím, že mám kamarády z celé republiky, tak ať vědí, jak žiju (stejně se mi to točí kolem motorek a akcí na motorkách - viz má fotoalba. No a když je blbě? Jedu plechovkou, když něco stojí za to si užít. ) Fuck buck jsem vypustil. Svádí to ke sdílení svých pocitů, problémů, soukromého života.. To nepotřebuju vyzvánět do světa. Pár kamarádů mám a to mi stačí. Nechci bejt rozevlátej, v kdejakým klubu, společenství, skupině.
Jéžiš, to jsem se pěkně vyblinkal s názorama. Ale co naděláš... žijeme a chceme si ještě něco užít. Od důchodu k důchodu si moct dovolit nějakej ten príma zážitek. Asi tak.
Moc zdravím, pozdravuj Janinu a ahoj Ota.
P.s. Jestli se mi podaří rozhýbat rajše, bude nové album, jak jsem byl k Víťovi Mářímu pozvanej na svatbu (taky jsem mu ji fotil). A pře tím jsem pustil týdenný trip po Slovači.
19.3.2019 Deník Vláďo, teď projseš na STK. Tys toho fógla s ostrým zobákem zavřel do voliéry. Takže není nebezpečnej.
Předchozí
1 2 3
Následující

TOPlist