journeyman_brezenPROFIL UŽIVATELE

JokeJack

Offline: 27.3.2020 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 24
Město: Brandýs nad Labem
Lokalita: Praha-východ ...
Poděkoval: 2x
Založil témat: 9x
Napsal příspěvků: 46x
Body komentářů: 5
ID uživatele: 171890
Registrace: 30.8.2012

Adresa profilu:http://jokejack.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 6 záznamů

29.9.2018 Článek Ahoj, fandím ti ať jedeš bez poruch ikdyz se to možná nepovede, hlavně to dojed, ne kvůli nám co tě sleduji ale pro sebe že si dal!! Hrn to sem rád to budu také číst
21.9.2018 Článek Musím říct že jsem si velice dobře početl a tvoje občasné slovíčkaření jako must-jet a jiné mě pobavily. Jsi supr holka jen proto že jezdíš
16.9.2013 Článek Libovka kluci a fakt obdiv na fichtlech tam jet! =) Videjko suprový! hlavně to seřizování zápalka na kopci se slovy " a zkus to teď rozjet " :DD
Koupání jste si asi taky užili v moři s mýdlem ikdyž tam byl nějaky zakaz koupaní asi ne? .. :DD
Výborný výlet kluci :)
+1 
12.1.2013 Článek Jak tak koukám,tak v Rakousku jste si užili s rakušákáma rozhodně u nich cenním tu jejich ochotu pomáhat a rozhodně když jsem četl tu pasáž,kdy se vysral motor na Simsonu a zustali jste v Rakousku,musel jsem se i smát dokonce i usmívat ale i litovat,že takovyhle lidi v ČR moc nejsou a tam je to jak "tradice" pomáhat.=)
Chvalim že jste to nevzdali a velký mašiny chvalim že letěly domů a přivezly náhradní motor.Jezdit se dá na všem a kamkoliv!hlavně to nevzdávat když se něco vysere ;)
Cestu,článek,motorky dávam - - ,určitě jste si to užili =).
+4 
30.8.2013 Deník Alespon že jsi měl věci na mašinu ;) Kamarád na NSRku jezdil v džínech a mikině a ještě jí měl otevřenou na 24kW .. Ten kdyby se vysekal tak by se měl modlit aby to přežil s odřeninama ..
Ale tak NSRko posloužilo na začátky, díky 2T motoru jsem od něho upustil ikdyž mě lákalo velice, ale GPZ 500 S / GS 500 E čeká :)
29.4.2013 Deník V tý černý barvě to tomu cébru fakt sluší! Kámoš má CBRko stejnou výrobu akorat v jinych barvách - bílo modrou červenou .. nevypadá to taky špatně a hlavně že má laděnej vejfuk.. po nastartování to poznat nejde ale když člověk sedí nad tím výfuk a prožene se,tak ten zvuk slyšet je a je to dost přijemny :3 :) ..
Každopádně ať přítelkyně nehavaruje na tom hezkym cébru

renocar_duben
Objednat reklamu
TOPlist