PROFIL UŽIVATELE

pcs-komplex-s.r.o.

Offline: 31.10.2019 Hlavní stránka sekce

Skupina: Firemní
Pohlaví: Muž
Věk: -
Město: Jablonná
Lokalita: Příbram Střed...
ID uživatele: 156971
Registrace: 15.2.2012

Adresa profilu:http://www.motorkari.cz/profil/pcs-komplex-s.r.o. (Sdílet)


Road Show 10.2019

Dne 19.10.2019 proběhla skvěle povedená akce pro zákazníky xmotostore.cz , MOTO Centrum Jablonná u Příbrami. Bylo tu k vyzkoušení 12 dospělých a 5 dětských čtyřkolek, a také jeden skůtr.

Proběhla akce xmotostore.cz pro zákazníky, kteří již od 10 hodin jezili a testovali různé čtyřkolky. Nabídka motoshopu je opravdu široká, a tak bylo i co prohlížet, zkoušet, případně si vybrat za zvíhodněných podmínek, které pro tento den, MOTO centrum Jablonná přichystala.

Zábava po celý den, občerstvení, seznámení se s novinkou TGB a LS2, které jsou pro sezonu 2020 již v motoshopu xmotostore.cz v prodeji. Nově zavedená splátková společnost, s opravdu atraktivní nabídkou splátek, Vám dává možnost si pořídit to co zrovna potřebujete. 

Celodenní zábava, testování, seznamování se,  bylo pro mnohé jedinečný zážitek. Jedinečná příležitost, kterou za celý den využili stovky zákazníků, a až do 16:30 hodin, měli možnost. Po zakončení akce v 17:00 hodin se zúčtovávalo a závěrem jsme konstatovali, že akce byla povedená a návštěvnost skvělá. Tímto chceme závěrem poděkovat návštěvníkům za dobré chování, což se dnes hodnotí a bohu žel není vždy samozdřejmostí. 

Jak se Vám líbil tento článek?

Hodnocení (0x):

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Komentáře k článku
kawasaki-man napsal 29.10.2019 v 21:20

Nádhera


TOPlist