PROFIL UŽIVATELE

Amík

Offline: 9.6.2018 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 44
Město: Brno-Brno Město
Lokalita: Brno-město Ji...
Pomohl: 1x
Založil témat: 1x
Napsal příspěvků: 126x
ID uživatele: 15418
Registrace: 28.2.2008

Adresa profilu:http://amik.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře k článkům
Nalezeno 23 záznamů

5.1.2018 Co nám pro nový rok nachystali v LS2? Tato značka mě tak zklamala, když nedokáže dealer zajistit ani základní náhradní díly. V mém dalším rozhodování při koupi je tím mimo hru, i kdyby byly přilby pozlacené a design nadčasový.
6.2.2017 Buell XB12SS od Greaser Garage Po přečtení některých příspěvků jsem se až ulekl, že jsem se omylem naboural na stránky znalců - expertů z odvětví konstruktérství, kteří odborně a bez servítek hodnotí přestavěný motocykl a nad rámec i dřívější originál produkty od E. Buella, jehož výrobky mnohdy ani na vlastní oči neviděli, natož aby si na něj sáhli nebo dokonce se i projeli. Klasika. Můj názor je, že na rozdíl od stereotypně a uniformně vyhlížející japonské i další produkce, měl Erik koule udělat vše jinak a po svém. A světe div se, naprosto funkčně. A stejně tak, jako si našla značka BUELL své příznivce - srdcaře, kteří na něj nedají dopustit (viz můj příspěvek ), našly si i vaše stroje, které zase některé motorkáře nechávají naprosto v klidu a bez zájmu, příznivce a srdcaře zase své krevní skupiny. A o tom to je. Každý má odlišný vkus i finanční možnosti. Za mě téměř originál stav "minibiku Buell XB" doplněný jen drobnostmi k obrazu i radosti majitele je přijatelnější. K úpravě na motorce: kola - nádhera, zlaté vidle - pěkné, sání na vrchním krytu airboxu taky O.K. a ty nedoladěné drobnosti, co už někdo namítal, svádí k doladění majitelem. Pro někoho výzva a zábava, pro někoho otrava nebo neřešitelný problém. Světlo je pěkné, "svářečskou kuklu" bych tam nedával. Ale chápu onen styl, ke kterému taková maska patří. Hned bych ji a rád zmršil trošku jinak. Ale tisíc lidí = tisíc názorů. BUELL FOREVER!
28.9.2016 FGR představuje prodejní verzi Midalu 2500 V6 Ale jo, "Roland Sands" by si už s tím polotovarem poradil a vkusně ji doladil. Základ je více než hodně dobrý. Cena je taky světová. Za to by už byly dva sbírkové kusy od Confederate Motorcycles - Fighter i Wraith. A to už je jiná (mimozemská) liga.
+1 -1
21.9.2016 LS2 CR1 - karbonová přilba za pakatel Helma je lehoučká, velmi pěkná, akorát Vám z ní nesmí nic ulítnout. Nikdo Vám nedokáže zajistit ztracený díl (osloveno 6 dovozců těchto helem) a koukáte se pak akorát na otvor po ulítlém bočním regulačním krytu vzduchu, který by měl držet. Vlastní zkušenost. Myslím si, že když toto zboží prodávám, dokážu zajistit i případné díly a nemusím kupovat hned další helmu.
25.6.2014 Ariel: návrat k motorkám Předražená Honda s pěkným kabátem.
+1 
25.6.2014 Lito Sora: e-streetfighter z Kanady Sora? Sorry, no...
13.6.2014 EBR 1190 SX - nový naháč od Buella To nééé. Jak značku Buell můžu, tak toto už jen pro ten laciný předek a nevzhledné detaily je šlápnutí vedle. Stará litrová MZ100SF měla maskou už větší charisma než tato napodobenina masky VUNu od SR&S. Ten motor si zaslouží vzhlednější dílo. Zlaté modely XB. Třeba příště...
12.4.2013 Osmdesát tisíc s Buellem Poutavým způsobem napsaný článek srdcaře s pěknou reklamou i pro servis H-D. Osobně nemám najeto na XB12 tolik desítek tisíc km, ale pár desítek tisíc dohromady na 3 ks Bullíků XB12 už jsem dal a to včetně kufrů i spolujezdce. S rychlostí se zase nějak moc neomezuji , naopak si rád zařádím, kotouč jsem zatím neměnil. Možná by to přišlo až při opravdu delší štrece a neustálých výkyvech v teplotě kotouče (brzda - plyn + nadváha, déšť...), nemůžu soudit. Řešil jsem za 7 let (co si vzpomínám) pouze drobnosti - ložiska v napínáku řemene, čidlo teploty zadního válce, 2x prasklý šroub stojanu a preventivně race oil šnek. Jinak dřou jak mezci za minimální mzdu! Přeji Ti dalších x desítek tisíc km v sedle tohoto "minibiku", ať slouží a dělá jen radost! Cestuj, foť a piš, protože Ti to opravdu jde! Hodně štěstí!
11.3.2012 Motosalon: klobásy Gonzo> Tak to potom zcela mění můj názor na výstavu, když ty ponožky byly vedle (pokud nebyly pouze odložené stánkařem). Kdeže jsou ty časy kvalitní ucelené výstavy, ze které se mi ani nechtělo odcházet. Příště?
11.3.2012 Motosalon: klobásy Do poslední chvíle jsem se rozmýšlel, zda se jet mrknout opět na výstavu do Brna nebo Prahé. Po přečtení komentářů a shlédnutí fotogalerií jsem rád, že jsem tak neučinil a ušetřil si plnou nádrž do motorky na smysluplnější celodenní výlet, kde si mohu klobásku a dobrý sýr rovněž zakousnout a navíc koupit i teplé ponožky, které mi v nabídce výstav chybí. Myslím si, že by na výstavě "takové kvality" neměli chybět i sádroví trpaslíci, kteří se již stali nedostatkovým zbožím. Dokud se pořadatelé obou výstav z Brna i Prahé nedomluví, bude to stát pořád za finální výtvor řitního otvoru.
6.12.2011 Confederate X132 Hellcat - už třetí generace Jak píše Marnej - Fighter a Wraith jsou vzhledově líbivější kousky. Za mě je typ Fighter z kolekce Confederate nejpovedenější. Toto je povedené (dle mého názoru) po zadní válec, motor nádhera, ale zadek nějakej nedotaženej, kyvka a toto sedlo k tomu taky moc zrovna nesedí. Protože jsem cvok do Buellů, tak se ztotožňuji a doplňuji názor DMC.motobikera, že s pěkně udělaným Bulíkem si člověk užije minimálně stejnou srandu a za podstatně méně peněz. Některé prvky od Confederate by byly moc pěkné na přestavbě XB12.
20.2.2011 Buell 1190RS - nový dvouválcový superbike Koukám, že spoustu lidí má určitě radost ze svých obohacujících příspěvků do komentáře. Říkám si, že kdybych se měl negativně vyjadřovat například k jízdním vlastnostem Bugatti Veyrona (anichž bych sáhl aspoň na kliku jeho dveří), musel bych být ostatním za Lojzu Kozíhobrka. Ale aspoň někdo dobře usíná.
19.2.2011 Buell 1190RS - nový dvouválcový superbike Na to už se zase dá dívat! Moc pěkná práce!!! Až na tu zmiňovanou koncovku. Stejně by tam šel hned laďák. Osobní zkušenost s Buellem 1125R "axa-pneu" beru, prostě mu nesedla, nenadchla ho. Jen mne zaráží, že to nezjistil ještě před koupí. Erikovi velké díky hlavně za XB12S, které mne dostalo.
27.1.2011 Erik Buell: Dívám se dopředu, ne zpátky Srdcař a zároveň i velký optimista. Věřím (a moc mu to také přeji), že bude mít štěstí v získání kapitálu na realizaci dalších krásných strojů, ale stopro už v něm nebude bít H-D, což byl, alespoň pro mne, pravý Buell. Velká škoda.
20.1.2011 Erik Buell je zpátky ve hře italšrot> Tak to beru. To nářadí se mi párkrát při běžné údržbě nebo nudě fakt hodilo.
Předchozí
1 2
Následující

TOPlist