PROFIL UŽIVATELE

Rolda89

Offline: Dnes v 11:51 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 29
Město: Nová Paka
Lokalita: Jičín Králové...
Pomohl: 9x
Založil témat: 16x
Napsal příspěvků: 308x
ID uživatele: 148267
Registrace: 22.8.2011

Adresa profilu:http://rolda89.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře k článkům
Nalezeno 12 záznamů

6.12.2018 KTM chce ještě letos využít služeb Daniho Pedrosy Daniho zkušenosti určitě nejsou malé a rozhodně má KTM co nabídnout
Vizi, že se potřebuješ z něčeho vypovídat je normální, ale je lepší to dělat jinde a rozhodně to nemusíš psát víckrát než jednou viz. https://www.motorka...40576.html?diskuze=1
17.5.2018 Arch Motorcycle ukazuje detaily novinky Method 143 >Steve2: myslím, že cena Midalu je přes 3mega..
Tohle se rozhodně povedlo
18.5.2017 KTM představuje dvoutaktní endura se vstřikováním Jsem rád, že 2takty neumírají, jen bych se vás chtěl zeptat, pokud se vstřikuje směs do přefukových kanálů, jakým způsobem se potom maže spodek, nebo spíš celkově, jakým způsobem se mísí olej s benzínem, jestli olej jde normálně přes oilmastra do sání a vstřikování tam pošle jen benzín, nebo jak to vlastně funguje.
2.3.2017 Zastavte se na Motosalonu u stánku Motorkáři.cz mzxy> já nevím kde jsi kupoval vstupenky, ale vstupenky jsou od 2.3 od 12:00, to znamená, že je jedno kdy na veletrh půjdeš ve zbývajících dnech..
22.2.2017 Oficiálně: Jawa představuje nové modely 350 OHC a 660 Vintage zdeNick>přesně a podívej se na tu fotku zezadu, jak skoro ani jedna věc není, tak jak má být, nádrž do strany, blatník s odrazkou taky letí někam ke straně, celý to je divně sešejdrovaný. Ta 660 je podle mě trošku paskvil a za ty peníze jde koupit hodně jinejch motorek, držet se tvarů starý 350 je v dnešní době nesmysl a asi Jawě zbylo hodně nádrží a kastliků, jinak si to neumím vysvětlit.
14.12.2016 Dopravní policisté osedlají 135 nových BMW ProchyTom: musim říct, že s policií až na tři špatný situace jsem neměl zatím žádný problém, spíš naopak, byli to většinou lidi velmi v pohodě. Při jedný situaci na mě řval z protisměru policajt z okna auta ať zastavim, mě 19 na číze, vše v pořádku, jeho kolega se v autě mohl potrhat smíchy a mě tam masíroval jak vraha. Podruhý nás zastavili za rychlou jízdu v obci policajti, který z tý obce vůbec nebyli, my rychle nejeli, vypisoval pokutu a když jsem se zeptal na fotku, tak se otočil a odešel. Potřetí přítelkyni vyletěl mix ze zatáčky v jejím pruhu, po strhlý krajnici nedala vyhnutí a vzala to do příkopu, proto jsme volali dopravku, byl svědek, který ji to měl potvrdit, nakonec řekl, že on se vyhnul, jelikož jel za ní dost daleko na to, aby mix už neměl ve svým pruhu, tak jsme zaplatili pokutu a když se to vše sepisovalo, tak ten hajzlík jel zpět a normálně se otočil 100 metrů před policajtama a ujel, stejně nám říkali, že by to bylo k ničemu, když tam nezůstal a to, že v tu chvíli tam byl zákaz vjezdu náklaďáku jim divný taky nebylo.
Bylo by fajn se dozvědět něco na co si dávat pozor, co lidi často řeší a přitom zbytečně (na co zapomínají při řešení dopravních nehod), jak píšeš, potvrzení sepsaný dopravní nehody a těch věcí bude určitě víc, pomůže vše zjednodušit, jak účastníkovi, tak policistovi, je určitě spoustu vykuků, který po sepsání dopravní nehody se snaží to zahrát do autu, že viníci nejsou a tak podobně.
Práce, která obnáší zodpovědnost není nikdy jednoduchá, jsem konstruktér, dělám práci za dva, jelikož nejsou lidi za trošku vyšší peníze co má ženská v lidlu na kase a k tomu mi seberou každý měsíc všechny přesčasy, jenže prostě jinde takovou praxi nezískám.
Jinak pěknej monster, taky jsem na něj koukal, pán prodávající je dost od rány, ale motorky prodává pěkný, taky od něj jednu máme.
14.12.2016 Dopravní policisté osedlají 135 nových BMW Musim říct, že motorky vypadají konečně k světu, pro řidiče i bezpečně s ohledem na nálož a i tak trošku chápu ten "luxus" pokud na tom mají sedět celý den v průběhu půl roku, celkem dobrá poznámka s mazáním řetězu, tohle je auto na dvou kolech, dívám se na to z pohledu pracovního určení. Z pohledu motorkáře by mě zajímalo, jak to urychlý řešení dopravní nehody, když stejně budou muset přijet ty s dodávkou, když jsme je na podzim volali, tak zněli, jak když je strašně otravujeme a pak přijeli za hoďku a půl, takže urychlení v tomhle nulový. Jediný co uměj je vybírat na místech, kde je s tím nejmenší práce, konce vesnic, skrytý za roštím a pak u panéláků stojej auta na chodníkách, v nepřehledných zatáčkách, křižovatkách a nikdo s tím nic nedělá, až začnou řešit i to složitější, ne jen na vybírání peněz, tak lidi přestanou mít keci o tom, že nic nedělají a i takovýhle nákupy budou brát jako samozřejmost.
30.8.2016 Jawa 350 jako steampunkový dragster tak to je paráda je to potřeba brát, tak jak chtěli, neni to na normální ježdění, jako některý šílený stavby co tu jsou v článcích. Jediný co, tak mi příjde divný dávat větší karburátor a vyhodin výfuk, který u 2T dělá velkou část výkonu, takhle to má nejspíš menší výkon, než origo kejva. Klidně by se mi tam líbil výfuk vedený podél spodní trubky zadního zavěšení, druhá věc, trošku si pohrád s rozetou, ale to je věc vkusu každého. Je to ale krásný a do obýváku jak dělaný
+1 
6.1.2015 Suzuki přivede k životu koncept Recursion http://www.motorkari...-s-turbem-27022.html starší článek, jsou tam i parametry vypadá to hodně zajímavě
5.4.2014 USA - když se sny mění v realitu Nádhera , je to taky můj sen . Chci se zeptat, jestli jde a spíš se nevyplatí třeba nějakou starší mašinu koupit a pak prodat? Ten pronájem je vážně dost drahej.
+1 
16.9.2013 Jak prodat ojetinu a nepřijít o nervy?! Zatím jsem pouze jen nakupoval a s prodejem nemám zkušenosti, ale musím říct, že kvalita fotek je opravdu důležitá, jak pro kupujícího, tak pro prodávajícího.

Přidám taky jednu zkušenost. V inzerci jsem našel starší jednoválcovou Hondu, Bylo mi jasný, že na ni budou mouchy, ostatně moje Číza při koupi taky nebyla nic moc. V inzerci byly celkem slušný fotky celý motorky, ale nebyly příliš vidět detaily, cena se mi líbila. Napsal jsem pár mailů majiteli, abych aspoň zjistil, jestli věci udané v inzerátu jsou stále aktuální (gumy, brzdy, rětěz, baterka, kilometry..).

Když jsem přijel na místo, tak mě hned trkly do očí šrouby, všude byl jinej druh šroubu (př.: na jedný straně byl u stupaček šestihran a na druhý imbusy) někde černěný, někde zinek, někde bez povrchovky. Začal jsem se ptát, nádrž byla promáčklá, blastr nalomenej, na to mi bylo řečený, že to má každá a padená nikdy nebyla. Fotky na inzerci jsou bez promáčkliny. Zjistil jsem, že je kaput baterka a že nemá technickou, podle inzerátu vše ok. Motorka měla jiný přední kolo, na kterým nebyl náhon tachometru, z prodávajícího vypadlo, že už pár let jezdí bez toho, takže kilometry jsou úplně jinde. Motorka měla zespoda zasranej motor od oleje. Motor byl samozřejmě zahřátej před startem předemnou. Tak jsem si to rozmýšlel a řekl si o slevu, za ty věci co nesedí s inzerátem, samozřejmě o tom nechtěl slyšet, tak jsem se otočil a jel domu.

Byl jsem z toho docela znechucenej a řekl si, že radši vyberu motorku, která mi zůstane a nebudu se bát za ni zaplatit. Prodejce mi za dva tejdny psal, že mi ji nechá o 6 tisíc lacinějc, ale to už jsem zájem neměl.
14.9.2013 Na Pionýrech pod nejvyšší horu Alp - Mont Blanc Prostě bomba jsou to skvělí a jednoduchý stroje video parádní, asi jeden z nejlepších cestopisů tady
+1 

TOPlist