bonmoto_srotovnePROFIL UŽIVATELE

LAJWEC

Offline: 24.9.2023 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 60
Město: Brno-Černá Pole
Lokalita: Brno-město Ji...
Pomohl: 1x
Napsal příspěvků: 49x
Body komentářů: 352 / 1841
ID uživatele: 145573
Registrace: 18.7.2011

Adresa profilu:http://lajwec.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 793 záznamů

24.9.2023 Článek Tak to ve Frohburgu musel být pěknej mazec. A tolik pěkných a zajímavých 2T motorek! Příští rok do Frohburgu jedu!
Super fotky.
18.9.2023 Článek Bobe,tak podívej se pořádně na jakých místech kdo sedí a podle toho to taky tak vypadá a kolem SZM to není jiné udělali si z motosportu akorát velkej kšeft. Zářný příklad je jak to dopadlo s AMD Brno. Jiný státy to mají jako prestiž,že můžou pořádat MS GP SZM,ale u nás nezájem. A AČR,tak tam si myslím,že jsou úplně jiný zájmy než byl duch klubu. A Kája prostě není cajzl a to je asi celý začátek a konec úspěchu.
Je to hodně smutný,že zrovna EWC je abnormální makačka něco dokázat a my tady máme kluka který dlouhodobě dokazuje jaký je talent,ale nikoho to nezajímá a radši se protlačují polotalenti a protekční fratci. A teď je tady mstr světa a zase se nic neděje,zas to nikoho nezajímá,to je prostě česko. Snad se Kájovi teď bude víc dařit a ten veleúspěch mu pomůže konečně se posunout o kus dál,tak to bych mu moc přál.
6.9.2023 Článek Ten kluk je hodně šikovnej,od doby co mě s Maxem seznámil kamoš,tak ho sleduji a jde pořád výkonostně nahoru. A velkou výhodou je,že rozumí motorkám a je dobrý mechanik.
Tak ať se Ti Maxi i nadále daří a v Dymokurech na RR Dobrá práce. Ať Ti to Korzárovo číslo nese štěstí.
+4 
20.8.2023 Článek Gambo,dobře Ty!
20.8.2023 Článek Tak dnes jste udělali hezkou neděli Rdůzovi a Stevanovi,protože to jsou právověrní Laverďáci a srdce jim už hodně let bije v rytmu Jotovském.
13.8.2023 Článek TDM,nejsem Fialovec ani náhodou,ale myslím si,že nynější prezident neudělá tolik ostudy a leváren co nadělali ten nevychovaný alkoholik s tím zlodějem zlatých plnících per.
Tak určitě bych nevlezl do zákopu k lidem který obhajuješ a aby jim velel zákeřný alkoholik na vozíku.
Tak doufám,že u mě bude stát stěstí a budu rychlejší s lepší muškou.
+1 
12.8.2023 Článek A Miloš byl svatej,že? Doufám,že až zagrebuje,tak se to na něj vše prolátne co byl žač za prognostika.
12.8.2023 Článek Pro BSA, je smutné,že ta kreatura která málem poblila korunovační klenoty má tak velké IQ. Je až s podivem,jak člověk s tak velkou inteligencí se obklopil tolika gaunerama a kolik škod napáchali. Jsem rád,že ta nevychovaná,bezskrupulózní a všeho schopná alkoholická figura je už pryč a žádnou ostudu už ve světě neudělá.
+4 -6
8.8.2023 Článek Carlo,tak ať se Ti s mamkou daří a hezky si zazávodíte.
8.8.2023 Článek motorbreathe,máš velkou pravdu,bohužel si to nikdo neuvědomuje a neuvědomí. Kája totiž není protekční fracek ani cajzl a nikdy nikomu nelezl do řiti. Na to je inteligentní a chytrej,tak taky si podle toho takovýho talentovanýho a rychlýho závodníka váží.
3.8.2023 Článek Pane Rejdo,jako vždy parádní záběry.
3.8.2023 Článek Motofightere,nemělo by to být až tak lehký udělat změnu územního plánu,protože když se okruh stavěl a pozemek se na něj vyjímal z lesního fondu a část měla být chráněná oblast státem byla smlouva,že tto stavba je jen pro sportovní účely a pokud by toto skončilo,tak pozemek se má vrátit do původního stavu. Ale je to smlouva uzavřená za komoušů a se Svazarmem. No,a kde je dnes Svazarm a kde vládnoucí strana a její zástupci. Bude to asi boj právníků a soudů o zbavení platnosti.
Tak čas ukáže jak to doopravdy bude a jestli novému majiteli/lům jde skutečně o motosport,nebo jen o realitní kšeft.
20.7.2023 Článek jane,jsem moc rád,že tato varianta už není možná. Každá jiná je mě úplně fuk.
20.7.2023 Článek Ivane,moc Ti děkuji za vzpomínku na pana Čadu a na to jak fandové,nadšenci chodili robotovat a to zadarmo na stavbu okruhu.Jo,a sázení stromků,tak to byla vždycky velká akce se štěnětem na dvoukoláku. A moc dlouho nevydrželo. A výměna šroubů ve svodidlech za provozu na trati,tak to bylo taky nezapomenutelný.Dobrý bylo,že pan Čada byl uznalej a za odměnu nás Motoklubáky nechal jezdit na okruhu a ještě poděkoval. Je moc dobře,že se toho tunelu pan Čada nedožil a vím co to dělá s pamětníky co se na výstavbě podíleli.
Je moc smutný,že pan AB zakladateli panu Čadovi ani tu pamětní desku (destičku),když ne bronzovou,tak mosaznou,nebo aspoň nerezovou nenechal do teď udělat. Myslím,že by si to zasloužil už jen za to,že mu "snesl" takový zlatý vajíčko.
Už se mě nechce nic psat a myslel jsem,že k Masecu nebudu nic psát,ale Ivan rozjel vzpomínky na,no nic je to žumpa!
19.7.2023 Článek Moc pěkný retro a porovnání s dnešní dobou. Moc mě potěšila fotka 15tky boudy a u ní legenda starýho okruhu Jura Hladůvka,který traťákoval v Lomu. Jo,to byl velkej srdcař i jeho paní Vlasta.
No,ještě,že se toho konce nedožil.
+1 
Předchozí
1 2 3 4 5 6 7 8 9... 53
Následující

TOPlist