renocar_zariPROFIL UŽIVATELE

Hopppy

Offline: 14.9.2020 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 9
Město: Nymburk
Lokalita: Nymburk Střed...
Pomohl: 1x
Založil témat: 1x
Napsal příspěvků: 6x
Body komentářů: -1
ID uživatele: 145061
Registrace: 11.7.2011

Adresa profilu:http://hopppy.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 8 záznamů

22.1.2019 Článek se nám tu nashromáždilo něco komentů, tak jedním šmahem vezmu pár reakcí. Vy si určitě spojíte co je komu.
My máme radost, že vy máte radost a děkujeme za vaše ohlasy. Nějaké známkování nám žíly nerve, (na rozdíl od té haldy gramatických chyb, které vidím vždy až po vložení. Za to se opravdu velice omlouvám) dokud nebude hodnocení průměrem za 4, které by naznačovalo, že už se na to mám vyfláknout.
Průvodce - za nás rozhodně ano, když ho kupujeme jako parta vyjde na pár pětek na člověka a fungoval jako skvělý doplněk, když jsme si nebyli jisti kam směřovat dál.
D-menti jsou náš malý ústupek zájmům společnosti (tenkrát to odůvodňovali, že na hlavní stránce nesmí být vulgarizmy). Chraňte všichni bohové toho, kdo se mi je pokusí zcenzůrovat.
AfriCa (pro všechny ty hnědopichy, kteří hlídají c v názvu) se předvedla jako excelentní parťák, právě do takových cest, které jsme si pro výpravu vybrali. Kdybych byl zbytečně bohatej, možná bych pořídil Kachnu, jinak nemá vůbec smysl uvažovat o alternativní nové motorce v této výkonnostní kategorii. V porovnání s Transalpem, kterého jsem jezdil před tím, mi dovolila mnohem, ale mnohem větší prostor k tomu si pořádně namlít hubu. Až se budu při večerech nudit, udělám jí profil, protože stávající recenze mi přijde, že nepopisují to, co na ni vnímám sám.
Země: V Bosně nikdo neví komu ta zem vlastně patří, protože každý vám řekne, že jemu a nacpal se tam někdo cizí, Srbům Chorvati, Chorvatům Srbové, Bosňanům Srbové i Chorvati. A přitom není výjimkou, že ten člověk pak řekne jaká je škoda že se Jugoška rozpadla. To vyvolává to smutno, jinak jsou tam lidé stejní, jako všude na světě. V Dvaru jsme ty čevapi dali v něčom, co mohlo být mizernou restaurací nebo kvalitní vývařovnou na výjezdu z obce směr Prekaja a nebyl to zrovna zázrak, ale taky byli dost levně.
18.1.2019 Článek při té večerní nudě si taky přidám svou.
ABS, které musím ručně vypínat po každém otočení klíčku? rozhodně ne. Ten pocit beznaděje, když jsem to jedinkrát opomněl, sjížděl svah a namísto radostného flokování v prachu poslouchal zrychlující veselé cvdlikání tohoto nesmyslu, který na zadním kole prostě nemá žádný užitečný význam, to ne, ne ne! Chcou to povinně? Tak jedině na přední kolo.
Statistika je zvohejbaná podle gusta pojišťovny. Možná by evropana překvapilo jak moc se posunul vývoj zádržných systémů i samotných pozemních komunikací, bezpečnostních zón aut, povinností řidičů a vymahatelnosti přestupků (zrovna ve Skandinávii dost) od roku 2015, které všechny společně výrazně snížili počet mrtvých motorkářů. ABS je v tom všem jenom flusnutí do rybníku.
1.3.2018 Článek Změna názvů není z autorovi hlavy ani ruky. Náš moto-gang se stále nazývá Dementi a jednoho dne se o něm určitě budou natáčet filmy a psát encyklopedie. Až budete vyprávět vnoučatům, že jste četli jejich články dřív, než byli slavní, nebude záležet, jak se ty články jmenovali. Název vadil někomu "nahoře", dostal jsem pouze zprávu, že byl změněn.
23.2.2018 Článek My máme radost, že Vy máte radost. Abyste někteří měli více radost, tak doplním pár věcí.
Ta vesnice s denní fiestou je správně Peramea. link na mapu zde: https://mapy.cz/zakladni?x=1.0463541&y=42.3293117&z=17&source=osm&id=108476291
Rozluštit to z rozpitého razítka v cancáku není žádná sranda, ale ve spolupráci s mapou a mlhavou vzpomínkou jsem to našel.
Bohu správná úvaha. Tentokrát už jsme neputovali nikomu v patách a postavili trasu na míru sobě samým, leč ten Tiermas byl objeven právě v Milánkově cestopisu z vaší cesty, stejně tak se Burgr inspiroval těma skálama Pont de Montanyana. Urbex ti popsal OndraF, naše zkušenost s Rumunským Urbexem by měla vyjít v úterý v Balkánským cestopisu. Dva roky starý cestopis jsem sice považoval za hodně opožděnou věc (sem byl tenkrát línej to prohnat korekcí a nahrát no), ale admini mi překvapivě přiklepli vydání.
Pro NostalgicRider - už je rozhodnuto, že letos jedeme Rumunsko, a podle času asi i kousek Bulharska. Snažil jsem se protlačit do plánů Pripjať a omrknout Ukrajinu, byl jsem ale přehlasován, protože jsem nenašel dost dalších zajímavostí v okolí.
23.1.2018 Článek Fajný článek s přehledem a příliš ufňukaných komentů pod ním. Dokonce mám podezření, že hlavně od lidí, kteří do Marseille nebo Barcelony stejně na motorce v životě nepojedou Líbí se mi zvýšení flastrů za telefony (strašnej zvyk) a nový flastr za čumilství, toho by se mohli místní fízli klidně chytit, namísto měření rychlosti na přehledných úsecích.
Targusi - ani moc ne. Pokud si vymyslím, že do mé ulice nepáchne auto bez šmoulího totemu prodávaného na městském úřadě, jsou na to 4 předpisy a ani jeden nepředepisuje EU.
+1 
29.5.2017 Článek Mám s tím problém.
Příběh o velké motorce, mizivém vztahu k ježdění a kreditní kartě pojištěné na cesty. Přesně takhle si představuji výpravy těch němčourů, od kterých se do Čech vozí za poloviční ceny naleštěné pár let staré motorky, které je přestali bavit, protože si je koupili, když nevěděli co s prachama.
-1
15.3.2017 Článek Vypadá dost dobře. Mohli by udělat Africa Twin Demo-Rally, rovné sedlo, zvednutý blatník, pancéřové hadice, dlouhej šusplech, žádné elektronické serepetičky, cenovku do 400 kolíků a já bych si jí snad i šel koupit, na takové to hobíkovské lítání po lomu. S touhle cenovkou je to pro ZBZ (zbytečně bohatej z**d), kterej to bude jen leštit v garáži a nebo kluky, kteří to myslí se závoděním vážně. Trh moto-průmyslu, má stále mezery.
22.3.2018 Deník Můžeš mi prosím postnout do soukromé zprávy, kde jsi ji konkrétně kupoval? Chtěl jsem si vyrábět svojí, ale pokud by to bylo za pár kaček, tak bych si ji pořídil taky od Číňanů. Tedy pokud "Koupeno v Číně" neznamená že jsi byl přímo v Číně, tam pro ni nepojedu...

TOPlist