PROFIL UŽIVATELE

tonyCBR

Offline: Včera v 10:27 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 37
Město: Skalice u Če
Lokalita: Česká Lípa Li...
Založil témat: 1x
Napsal příspěvků: 1x
ID uživatele: 143625
Registrace: 21.6.2011
Skype:tonygolf2

Adresa profilu:http://tonycbr.motorkari.cz (Sdílet)


Report z akce Sosnová 4-5.6.2021

Bikes4Life má za sebou další akci okruhové sezony, kdy se snažíme dostat motorkáře Ze silnic na okruh!!!

Proběhla další akce pod taktovkou spolku Bikes4Life. Perfekní atmosféru plného depa nazhatila ani sobotní nepřízeň počasí. Pátek probíhal podle plánu, kdy se jezdilo ve třech skupinách po desetiminuitových intervalech. Zajezdit si s námi dorazila i závodnice Verča Hankocyová, která nám ukázala jak si vodí na trati zbrusu novou CF Moto 300. Na okruh s ní dorazil i její partner Micha INDI Dokoupil na stejném stroji. V depu pak oba vyprávěli zájemcům o svých zážitcích nejen ze závodů, ale i z motoškoly, která je neustále plně narvaná.

Večer pak začali najíždět účastníci, kteří si zakoupili sobotní celodenní ježdění. Jestli ti šibalové nepřijeli dříve, aby si dali pořádně do trumpetky, protože v depu to vypadalo jak na regulérním festiválku :-D. Kytárka zněla ještě chvilku po půlnoci a hudební vystoupení všech účastníků ukončila sborová hymna ČR.

Ráno bylo vše nachystáno na příjezd dalších účastníků a od 9,00 se začalo kroužit až do 13,00. Časomíra běžela na plné obrátky, instruktoři nestíhali nápor zájemců o rady a fotografové mačkali spoušť jak kulomet. Na našem webu bikes4life.cz je kompletní fotodokumentace čítající několik tisíc fotek, takže se snad každý najde. Po obědové pauze bohužel začalo hodně pršet a tak se na trať odvážili jen ti nejotrlejší, kteří využili našeho pneuservisu, přezuli na mokré a vyrazili. Po třetí hodině začla trať vysychat a my jsme věděli, že můžeme odjet plánované závody.

Na startovní rošty se nakonec přihásilo 38 jezdců, kteří si v různých kategoricíh zajeli pro svá umístění. Závody Supersportů vyhrál Tomáš Kán. Mezi Superbiky byl nejrychlější David Trechta. V kategorii Motardů panoval Aleš Nejedlo, který svým vítězstvím oslavil narození svého vnoučete, k čemuž mu ze srdce gratulujeme!!! Početnou kategorii PITů předjel Maty Skácel, který startoval až z páté pozice. Celkově se kategorie PITů začíná hodně rozmáhat a jde vidět, že tento fenomén má na malých okruzích rozhodně zelenou. 

Následovalo vyhlášení vítězů, které bylo plné emocé a vystříkaného šampaňského. Po vyhlášení přišla tombola, kde jako hlavní cenu racingové rukavice od našeho partnera DK Race vyhrál jeden z losovaných účastníků. 

Děkujeme všem za hojnou účast a už teď se těšíme na další okruhovou akci opět v Sosnové již 18.-19.6.2021!!!

Mějte se, děkujeme za pozornost a "Kolenama dolů!!! "

Tým Bikes4Life

Jak se Vám líbil tento článek?

Hodnocení (1x):

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.

TOPlist