PROFIL UŽIVATELE

tonyCBR

Offline: 11.10.2020 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 37
Město: Skalice u Če
Lokalita: Česká Lípa Li...
Založil témat: 1x
Napsal příspěvků: 1x
ID uživatele: 143625
Registrace: 21.6.2011
Skype:tonygolf2

Adresa profilu:http://tonycbr.motorkari.cz (Sdílet)


Rozloučení s okruhovou sezónou Bikes4Life

Hlavně, že vyšlo počasí. Výběr tohoto termínu byl risk. Nakonec se z akce vyklubala, jedna z těch povedenějších a to i díky skvělé partě lidí, závodu, a spoustě ježdění. Nakonec byla poslední jízda na trati, kdy jsme zažili spoustu srandy.

A máme za sebou poslední letošní akci na venkovní trati, vše dopadlo opět na jedničku. Všichni jezdci byli skvělí. Nejprve jsme si dali 3 x tři skupiny na trati. Ten kdo se chtěl účastnit závodu, jezdil rovnou jako kvalifikaci. Ještě než došlo k závodu, tak se uvolnila trať na 15 minut pro jezdce, kteří se závodu nechtěli účastnit. Následoval závod ROOKIES, kde si poleposition vyjela Valeria Shamshurina, která se v závodu opravdu prala o první místo, které velice těsně uhájila před Pavlem Jarolímem a Robertem Lexmanem. Ve druhém závodu se na poleposition ukázal náš instruktor Robert Hausman a společně s dalšími jezdci se postarali o skvělou podívanou. V závodě si nejlépe vedl Jan Šimánek, který hned po startu získal první pozici a po šesti kolech dokonce dojel o kolo pomalejší jezdce. V závodě kolo na kolo se pral o první místo s Michalem Štěpánkem a s Robertem Hausmanem. Závod byl opravdu dechberoucí plný silných okamžiků a bylo vidět, že každý chce vyhrát. Následoval OPEN PIT Lane pro ty co toho ještě neměli dost a trať byla zase plná a tak traťaři museli počet motorek na trati regulovat. Jezdilo se až do 18,00, kdy už v depu bylo připraveno slavnostní vyhlášení.

Zde bychom chtěli opravdu poděkovat všem jezdcům co setrvali až dokonce a postarali se o skvělou atmosféru při vyhlašování vítězů.

Následně jsme si udělali poslední fotky a spanilou jízdu po Sosnovské dráze, kdy každý z jezdců mohl předvést různé volovinky a triky. Dle fotografů byl největší srdcař Robert Germán, který nechal prasknout svůj slick při gumování a postaral se tak o velké ovace početného publika. Vyhrál tričko Bikes4Life velikosti L :-).

Děkujeme všem za účast.

Závod MASTERS

Jan Šimánek Michal Štěpánek Roman Plaček Jiří Králík Jan Kořínek

Závod ROOKIES

Valeria Shamshurina Pavel Jarolím Robert Lexman Tomáš Macháček David Škaloud

Co jsme zažili?

slušná porce ježdění ve skupinách traťoví komisaři na trati pro vyšší bezpečnost instruktor pro začínající i pokročilé jezdce safety car s vozíkem foto a video z tratě záběry z dronu catering v depu (pro jezdce v ceně) Dva závody pro rychlé a pomalejší jezdce

https://ceskolipsky.denik.cz/zpravy_region/obrazem-zakonceni-motorkarske-sezony-na-autodromu-v-sosnove-20201004.html?fbclid=IwAR0RN8RMKKcY7RDPJrgK5biR8UJGUzNvz-VKmGJOI-dfz9VkujHlo3OFL3g

Jak se Vám líbil tento článek?

Hodnocení (0x):

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.

TOPlist