stratos_r1250gsPROFIL UŽIVATELE

Richie24

Offline: Včera v 13:54 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 32
Město: Rožnov pod Radhoštěm
Lokalita: Vsetín Zlínský
Napsal příspěvků: 3x
ID uživatele: 142844
Registrace: 12.6.2011

Adresa profilu:http://richie24.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře k článkům
Nalezeno 117 záznamů

16.6.2019 GP Katalánska – V Barceloně slaví bratři Márquezovi, Kornfeil desátý Hlupák Lorenzo nejspíš rozčísl sezónu. Z nějakého záměru bych ho nevinil, prostě to vyhodnotil mimořádně hloupě, to je celé. Doufám, že se Dovi ještě nevzdá, ale vypadá to nereálně. Třeba ale ještě překvapí! Já fandím dál!
14.4.2019 GP Texasu – Rins slaví první triumf v MotoGP, Márquez závod nedokončil Dovi vede šampionát, a to uběhly 2/3 závodů, které jemu ani Ducati vůbec nesedí. Věřím, že těchto okolností bude schopen v Evropě náležitě využít! Jinak obrovská gratulace Suzuki a Rinsovi, skvělý výkon!
+1 
13.4.2019 GP Texasu - Pole position si posedmé v řadě vybojoval Marc Márquez Tardozzi (ne Ciabatti) zuřil, že si Dovi nezajel pro novou měkkou zadní gumu, že ji šetřil na Q1 a ve výsledku se to vůbec nevyplatilo... No, zítra musí zabrat, bude to těžký. Daje!
+1 
10.3.2019 GP Kataru – Napínavý závod MotoGP vyhrál Dovizioso DAJE DOVI
DAJE MAX RACING TEAM
7.3.2019 Rivalové MotoGP: 3 - Rossi a Biaggi FORZA MAX#3!!! SEMPRE!
4.11.2018 Tým Maxe Biaggiho nastoupí příští rok s Aronem Canetem Nuvolari, mluvíš mi z duše. Kor když se předtím v Malajsii povedla! Druhý jezdec bude Ital.
9.9.2018 GP San Marina – V Misanu vyhrál Dovizioso Dovi je zpět! Vynikající, dominantní výkon, přesně to, co potřeboval. Brno 1., Spielberg 3., Misano 1. Jen tak dál!!!
9.9.2018 GP San Marina – V Misanu vyhrál Dovizioso Kuba poté, co musel v rámci té hromadné havárky de facto zastavit, ztratil kontakt s první skupinou a ve zbytku pole dojel na špici. To znamená, že z dnešního závodu vytěžil maximum možného a to se počítá. Já za dnešek chválím, nemluvě navíc o výborné reakci, díky které (samozřejmě i se štěstím) v závodě vůbec zůstal. Takže Kuba dnes rozhodně .
+3 
8.9.2018 GP San Marina – Pole position získal v novém rekordu Lorenzo Salač skvělá jízda, perfektní 2. flek a bylo super vidět Kubu Kornfeila a lidi od Prüstel GP v cíli, jak Filipovi gratulují! Can Öncü je ale fenomén, tam čekám velké úspěchy i do budoucna, pokud mu poturecku nerupne v bedně.
7.8.2018 Česká Grand Prix tak trochu jinak - velká fotogalerie nejen z trati josef58: Ano, přesně tak to bylo. Skoro jakoby si to tu paní Ulmanová po skončení letošní GP dnes četla a hledala zpětnou vazbu, načež si uvědomila, že mi vlastně neodpověděla, a tak to dnes hned po obědě napravila. Mám nakonec radost, že nezapomněla, a odepsal jsem:

Vážená paní Ulmanová,

srdečně děkuji za Vaši odpověď a vysvětlení. Maxova pohledu na věc je škoda, vždyť např. právě Kevin Schwantz také žije, ale je samozřejmě nutné jej plně respektovat. Z opačného úhlu pohledu než je ten můj (náš) fanouškovský, to dává i smysl.
Vážím si toho, že jste můj námět Maxi přetlumočila a rovněž jeho reakce a potěšení. Třeba máte pravdu a pakliže se k tomuto tématu ještě někdy vrátíte, rád kývne. Stále si myslím, že by to bylo hezké.

Ještě jednou děkuji, nejen za obsah této naší konverzace, ale rovněž za další skvělé zážitky a bezproblémový průběh programu uplynulého víkendu. Za rok zas!
+1 
7.8.2018 Česká Grand Prix tak trochu jinak - velká fotogalerie nejen z trati Ivan 2T: My o vlku... Dnes dorazila osobní odpověď paní Ulmanové, jíž si vážím, a slova o ignoraci vedení okruhu tak beru rád zpět:

Dobrý den,

Váš dotaz nebo spíš námět jsem rozhodně k ledu nedala….Měla jsem ho stále připravený a to proto, že jsem věděla, že Max přijede do Brna a že mu zkusím Vaši myšlenku přednést.

Byl velmi potěšen, že lidé na něj nezapomínají a že pro ně představuje legendu, která je zaznamenána v historii motoristického sportu. Ale nechtěl, aby se po něm jmenovalo cokoliv. Odůvodnil to tím, že pojmenováno může být až po odchodu legendy….Sdělení bylo stručné, jasné. Tak jak je to u p.Biaggiho zvykem.

Uvidíme, třeba za rok změní názor. Navštěvuje hodně velkých cen, bude příležitost na zopakování.

Mějte se pěkně a děkuji!

Ivana Ulmanová
7.8.2018 Česká Grand Prix tak trochu jinak - velká fotogalerie nejen z trati Byla to bomba jako obvykle! Celý víkend krásně a báječné (všechny tři!) nedělní závody. K tomu vítězství mých favoritů Doviho a Oliveiry a bedna i pro Kubajze. Já jsem si nemohl přát víc. V sobotu jsem si klasicky pochodil všechny tribuny a zafotil si, v neděli už pěkně židla na céčko a v 7 na místě. Ještěže tak brzo, protože se to opět plnilo brutálně rychle. Jsem překvapenej - z těchto fotek - kolik lidí opravdu nelituje lupenu T2 Premium za 8 tyčí (nebo dokonce VIP T1 za 15), aby se dostalo do paddocku. Nebo jsou to povětšinou známí, nevím... Láká mě to i po třicítce hodně, ale je to darda, o tom žádná. Každopádně to všem, co viděli zákulisí, jen přeju! Jediné, co mě mrzí, je, že není možné jít na závody na áčko, které je vyčleněno pouze motorkářům v kempu. Tuze rád bych ho za flek na céčku vyměnil, tam je to ta správná bomba. Plus ignorace vedení okruhu našemu přání pojmenovat část okruhu po Maxovi, jak jsem jim za vícero z nás psal. A Max tam skutečně byl, jak jsme viděli na velkoploškách a i tu ve fotogalerii. Každopádně skvělé závody, skvělý víkend a skvělá satisfakce v ne zcela dobré sezoně pro Doviho. Mám radost a věřím, že za rok zas, obligátním problémům navzdory. Stojí to za to!
+2 
29.6.2018 Max Biaggi slaví 47. narozeniny Jak jsem už psal, onen mail jsem zaslal výkonné ředitelce a předsedkyni představenstva pí Ulmanové, sportovnímu řediteli p. Bartošovi a marketingovému řediteli p. Kloudovi. Na p. Abrahama jsem kontakt nenašel. Ještě by se to dalo poslat na AČR nebo ČSMS, ale myslím, že v zásadě ty první tři kontakty jsou zásadní. Zatím jsem bez odpovědi, tak uvidíme... Ale jak jsem tam psal, po jeho loňském "kontaktu se smrtí" a letošní aktivní účasti v paddocku MotoGP by se to výslovně nabízelo.
+1 
27.6.2018 Max Biaggi slaví 47. narozeniny Tak jsem to zkusil. Zasláno výkonné ředitelce pí Ulmanové, sportovnímu řediteli p. Bartošovi a marketingovému řediteli p. Kloudovi. Šance je samozřejmě nízká, že na tohle bude mít hned někdo čas, ale nikoli beznadějná. Klidně mne doplňte, třebas konkrétními nápady á la josef58. Když kontaktů bude víc, tím lépe. :)

Dobrý den,

společně s mnohými dalšími fandy motocyklového sportu a pravidelnými návštěvníky závodů na Masarykově okruhu jsme se shodli, že by bylo hezké, kdybyste popřemýšleli o takovémto návrhu.
Max Biaggi v Brně během své kariéry absolvoval 25 závodů, v 11 z nich zvítězil a v 19 se umístil na stupních vítězů, což z něj činí historicky jednoznačně nejúspěšnějšího jezdce v historii okruhu. K tomu v roce 2002 poprvé zajel "Masec" pod 2 minuty a totéž jako první předvedl i v roce 2007 na superbiku. V roce 2012 sice během posledního závodu své kariéry v Brně obdržel od paní Ulmanové památnou dlažební kostku z původního okruhu (viz foto), ale domníváme se, že by si zasloužil rovněž po sobě pojmenovanou zatáčku, případně "esíčko" či cílovou rovinu, tak, jako se dostalo této pocty Kevinu Schwantzovi či Františku Šťastnému... Cílová rovina nás napadla v souvislosti s další nezapomenutelnou Maxovou parádou v Brně - legendárním wheelie z roku 1998 - Max navíc brněnskou trať, prostředí i diváky nikdy neopomněl chválit, a dělal tak mistrovským závodům v Brně jen tu nejlepší reklamu.
Loni v červnu se Max těžce zranil při tréninku supermoto, zlomil si jedenáct žeber i klíční kost, čímž si vážně poranil plíce. Několik dní byl dokonce ve vážném ohrožení života. Přesto se dokázal velmi rychle uzdravit a vrátit se do běžného života. Letos by se jako ambasador Aprilie měl objevit i v brněnském paddocku MotoGP.
Bylo by velice hezké ho opět přivítat podobným oceněním, vyjádřením úcty k úspěchům a opětovanou láskou, kterou se vůči brněnskému okruhu nikdy netajil.

Děkuji za zvážení této myšlenky a třebas i její realizaci!
+5 
27.6.2018 Max Biaggi slaví 47. narozeniny Jak to tak čtu, mohli bysme ten návrh zatáčky/cílovky/esíčka poslat na okruh, že by tenhle příběh neměl končit dlažební kostkou z roku 2012...
Předchozí
1 2 3 4 5 6 7... 8
Následující

TOPlist