PROFIL UŽIVATELE

Bretus

Offline: Včera v 09:47 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 65
Město: Přelouč
Lokalita: Pardubice Par...
Napsal příspěvků: 3x
ID uživatele: 138516
Registrace: 18.4.2011
Skype:brevan1

Adresa profilu:http://bretus.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 160 záznamů

10.7.2017 Akce Zatím co my tu lapáme po vzduchu v typicky tropickém klimatu, vy si užíváte příjemného chládku. Jen tak dál a domů pomalu, aby jste se stačili aklimatizovat a nebyla to taková pecka. Tak přeji hodně zážitků a vždy kolama dolů.
26.6.2017 Akce Zdar všichni. Lenko, Trojdo znovu opakujeme, skvělá oslava a díky za pozvání. Zdraví Vás i můj žlučník a naražené žebro. Polévka ráno sedla a meloun také. Ať Vám vše šlape k nejlepší spokojenosti přejí B+H z daleké Sopřeče.

http://bremot.rajce.idnes.cz/2017-06_Orteza_Trojda_narozeniny_svatba/
1.4.2017 Akce Čus bratři a sestry,

první foto počin without Vigvam. Tak jsme se těšili na langoše a zmrzlinu na náměstí, až jsme se přežrali. Tak potom byl Vigvam přes možnosti našich interiérů.

http://bremot.rajce.idnes.cz/Chopperstart_Podebrady_2017
27.3.2017 Akce Už se Honsová na Seznamu vyjádřila. Bude prý pršet. Tak to by mohlo být příjemně slunečno, nebo lehce oblačno.

To Stresor: Luboši, nejezdi chvíli po dlažebkách, nebo nám je všechny vytrháš.
26.3.2017 Akce Včera jsme dali po zimě generálku na jízdu a vše OK. Sopřeč nach Křižanovice u Nasavrk. Trochu štěrku, trochu písku výtluky a výmoly, vše zvládnuto. Jsme ready, hlavně aby, jak Tosha píše, dopadlo počásko. Když Honsová předpoví slejvák jedeme, to bude pěkně. Tak a jdu dopumovat galusky.
3.4.2016 Akce Zdarec. Narozdíl od Tapíra jsem do foťáku doma nevložil kartu vůbec. Tak jen trochu fotek a videa z hodinek. Za jízdy to nešlo, musel někdo držet řidítka . http://bremot.rajce.idnes.cz/Chopperstart_Podebrady_2016

Skvělá akce jako obvykle.

Romane a Daronko díky a těšíme se zase brzy.

Všichni užívejte dnešního dne, má prej bejt až 20°C.

B+H
25.7.2014 Akce Sláva, hurá výletu... Mám za sebou taky krásný výlet. V úterý, při cestě do práce mi praskl ani ne rok starý řemen variátoru. Tak jsem to otočil a čtyři hodiny tlačil 170 kilového skútra 9 km domů cestou necestou, kopec nekopec. V šest jsem vyrazil, v deset jsem byl doma. Servaný, propocený ale spokojený s výkonem. Po půl hoďce naházení kostí zpět do důlků jsem hupsnul na Golda a hurá do Přelouče pomoci mamce s nákupem. Fakt vydařený den. Teď mám kondičku, že můžu skály lámat.
Tak si jízdu i pochutiny užijte v poho a já budu opravovat. Už mi přišel nový řemen a polořemenice.
11.4.2014 Akce Tapír69:
Pěkný. Byla to řehole, sršnit z konce na začátek kolony.
7.4.2014 Akce Pipistrello.E: Evčo, vůbec se neostýchej, klidně mi vběhni do cesty až zase pojedu z práce. Já to vytočím.
Fakt Poděbrady byly OK, jak to psala tuším Daronka, je úplně jedno, kolik motorek jede, vždy to dopadne na jedničku. HADi a sršni !!! DÍKY!!!
6.4.2014 Akce FERATKA: Pěkná fotka ale pan majitel se tváří jako by bylo před placením daně. Samozřejmě paní domácí je vysmátá

Tapír69: Kterej víkend? Do konce tohoto, nebo začátku příštího?
5.4.2014 Akce Jak to bylo ve foťáku, tak to je tady:

http://bremot.rajce.idnes.cz/Chopperstart_70_-_Podebrady_zahajeni_sezony_2014

Vigvam není, protože mi klekla baterie a už jsem motku nenatočil. Tak jsme asi půl hoďky poseděli, poklafali na lavičce a pak mě roztlačili dva borci. Právě jsem odeslal objednávku na novou baterii. Snad dorazí brzy. Ani jsme raději nikde na cestě domů nezastavovali.

Mějte se a užívejte večera. B+H
3.4.2014 Akce Zdarec Daronko. Já si dám "Brambory s rumem" a omáčky prosím dvojitou porci. Jak Hanka nevím, jelikož naše chutě už jsou neplánovatelné. Když bude nejhůř, nacpeme se v Poděbradech oplatkama, klobásama, langošema, pendrekem se zmrzlinou ... . Takže s jídlem ve Vigvamu nepočítáme. Vono se i blbě plánuje s plným břichem. .
6.2.2014 Akce FREATKA: Zdarec kočko. Nenašly by se ještě nějaké klipy? Konečně jsem se u videa na motorkářský téma zasmál. Žádné pózy ale pěkná pr**l . Hlavně ta břišní tanečnice, ta nemá chybu. To se snad ani nedá naučit.
5.2.2014 Akce Zdar. Díky za pozváku. Ještě vyětší stroj nechám zazimovaný. Sedlám v zimě do práce skútra až do -8°C a o víkendech řešíme baráčnictví, vnoučata a zásobování. Taky na moto, pokud to jde. Máme tedy každý měsíc dost i nacouváno. Přeju suchou cestu, dobrej gáblík a přijatelné teplo.
4.2.2014 Akce Nový model. No není to nádhera? (

http://www.youtube.com/watch?v=er0pX3w0siI
Předchozí
1 2 3 4 5 6 7 8 9... 11
Následující

TOPlist