PROFIL UŽIVATELE

Behysek

Offline: 28.10.2017 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 23
Město: Uherský Brod
Lokalita: Uherské Hradi...
Poděkoval: 2x
Pomohl: 29x
Založil témat: 1x
Napsal příspěvků: 1505x
ID uživatele: 135353
Registrace: 14.3.2011

Adresa profilu:http://behysek.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře k článkům
Nalezeno 76 záznamů

6.6.2017 Nová Yamaha Star Venture To se mi líbí a dokonce si troufám tvrdit, že je v tom čitelný rukopis Yamahy. Rozhodně neotřelé a krásné
+3 
22.5.2017 V pondělí večer zemřel Nicky Hayden Dnes každé zabublání motoru patří tobě Nicky, ať ti to tam lítá.
24.3.2017 Hlasování o nejlepší motorkářský film pokračuje Torque mě fakt těžce nebavil... Motorkáři jsou film, který jsem viděl hoodně dávno a zamiloval si ho. Čím víckrát jsem ho viděl, tím víc chyb, nesmyslů a úsměvných momentů v něm vidím. Mám to asi stejně, jako někteří s Cool as Ice, který tady opět a zase chybí... Vanilla Ice jako hustokrutopřísnej chlápek ze šmirgl papíru co umí skákat s kapotovanou Suzuki (už vím, kde ve filmu Motorkáři přišli na tu scénu, kde Kid s litrovým Gixxerem skáče z polní cesty na silnici a vyhrává závod tím, že zvedne motorku na zadní a pak si stoupne na nádrž ) a ještě zachrání celou situaci svou duchapřítomností a frajerstvím. Tomu říkám western!! Ale hezky se na to dívá.
Bubrak, a to víš, že song Don't look down, co hraje na tom pohřbu (mimochodem pecka song), má upravené slova? Ve filmu se zpívá "burn rubber and not your soul" a v originále se zpívá "hold on to what's in your soul".
11.3.2017 Anketa: vyberte nejlepší motorkářský film A co takhle Rychle a Zběsile na motorkách v podání filmu Motorkáři (Biker Boyz). Možná béčko, ale mám ten film hodně rád.
+2 -1
10.3.2017 Anketa: vyberte nejlepší motorkářský film Výběr je dost malý, ale nedalo mi to a dnešní volný večer jsem věnoval filmu V zajetí rychlosti... Sakra, ten chlápek byl borec. Ten film mi ukazuje přesně ty důvody, proč jezdím na motorce. Je totiž jedno, s čím tam přijel, stejně se na dráhu dostal a stejně jim to natřel. A tak to přece je! Na konci jsem měl slzu v oku. Jinak za mě je super film Easy Rider a Motorcycle Diaries - ten hlavně proto, že ukazuje Che Guevaru taky trochu v jiném světle, než ho všichni znají. No, nebudu to tady zasírat svým názorem a jdu na další v pořadí, je fakt, že mám co dohánět.
+2 
19.2.2017 Statistiky nehod 2016. Jak vloni bourali motorkáři? Stejné dotazy pokládá většina se dotazovaných. Pro mě, zdravým selským rozumem, to znamená, že je to opravdu problém, když se na to každý ptá. Kdyby se zeptal jeden, setřou a řeknou, že to je nevyřešitelné, protože xy debilních důvodů. Takhle, a jsem naivní, já vím, se snad bude hledat adekvátní řešení ke spokojenosti všech zúčastněných. Otázky za čarou, někoho to prostě trápí, proto se ptá, ne? Třeba dotaz na nájezd policejních motocyklů. Já je potkávám vcelku pravidelně, jezdí pořád, dokonce mi jeden zastavil a ptal se mě, jestli jsem v pohodě, když jsem ve 140 trefil na okresce holuba do ramene (bez chrániče), s dalšíma dvěma jsem kecal na benzince o nových Fazerech. Ale někde je třeba nikdo nepotkává, tak se ptá, chápu to, proč ne.
5.1.2017 Price si zlomil nohu a končí, havaroval i Macháček Odstoupivších je mi líto, ale k Dakaru to patří. Snad se neoficiální výsledky potvrdí a Svitko začne postupně dobývat první pozici.
1.1.2017 Přejímky skončily, Dakar 2017 může začít Tak hlavně ať se nám všichni jezdci vrátí bez zranění! Jede se na dřeň, tak hlavně s rozvahou. Do toho kluci, letos pódium
8.11.2016 Rumunsko na supersportu - a prej že to nejde Stručný, rychlý a pěkný cestopis. Za supersport ještě jeden palec. Ono když se chce, tak to jde. Vždycky tvrdím, že cestovat se dá na všem. Jde jen o to, jak moc jsi pohodlný.
13.10.2016 Nová R6 od Yamahy je venku! Móc hezká šestka. Rozhodně vypadá mnohem líp než to, co letos předvedla Honda. Jinak váha mě lehce zarazila. 183 mám v TP u GS500E z roku 92. To už je ta technologie snad dál, ne? Jasně, kapoty, větší motor a tak, ale 24 let!!!
14.9.2016 První fotky nové Hondy Fireblade No, pořád krasavec, až na ten lauf, ten je k zblití...
-1
1.9.2016 EURO 4: Emission impossible Po vyhození filtru pevných částic klesla spotřeba u naší Lancie o dva litry. Co je pak ekologičtější, když se řve, že dochází ropa? Nejsem fanoušek těchle modernizací atp. V 80% je to jen odrbávka.
+1 -1
21.7.2016 Motorkář objel celý svět v rekordním čase *tlesk* Co dodat, machr.
12.5.2016 Ducati si nadělí k devadesátinám novou videohru Jsem jediný, koho odrazuje grafika?
+1 
6.3.2016 Motosalon: doprovodný program Neděle, lidí tak akorát, ani moc, ani málo. Parkovné na celý den - 60 Kč hned u Výstaviště, nebyl problém s provozem ani tam, ani zpátky. Vlezné 400 Kč rodinné (ano, jen pro neděli). Výstaviště je areál celkem hezký (mnohem lepší, než co mají třeba v Ostravě... tam člověk neví, jestli je v areálu, nebo už ne. Co se týče Prahy, nemohu soudit, na ničem podobném sem tam nebyl ale bohatě mi stačí jednou za rok se projet metrem a nejradši bych to tam vystřílel. Nesnáším davy spěchajících lidí. Neberte si to osobně, je mi buřt, jestli je to Praha, nebo Ženeva, lidí jak sraček je všude. Helmu jsem si vyzkoušel, poté i koupil, na motorky jsme si posedali všichni, já, matka, otec, dva bratři. Do Brna to máme 100 km, projeli sme asi 500 Kč... Takže za cca 1000 Kč hezký výlet (bez platby za helmu). A ještě jsem viděl Indiho
Předchozí
1 2 3 4 5... 6
Následující

TOPlist