Příspěvky v diskuzním fóru
Nalezeno 172 záznamů
| 28.10.2025 | Motorka na polňačky a lehký terén | Opožděně sem napíšu rozuzlení. Koupil jsem CRF300L :-D (v červnu) Zap... |
| 24.5.2025 | vejdu se na cbr125r | https://cycle-ergo.com/ Sice tam moc nové cebro nemají, ale pro př... |
| 22.4.2025 | Honda CRF 250L a ostatní čtvrtinkové dualsporty | Jakožto neznalý se jdu zeptat místního osazenstva. Když na CRF dáv... |
| 6.2.2025 | Motorka na polňačky a lehký terén | Jinak díky všem za přínosnou diskuzi, mám nad čím přemýšlet :-DD... |
| 6.2.2025 | Motorka na polňačky a lehký terén | assassin píše: kazdej to ma jinak, ja prosel za svoji cca 30ti letou k... |
| 4.2.2025 | Motorka na polňačky a lehký terén | A jak to zatím teda vypadá: Medwědovi se ozvu na to bávo. Budu pok... |
| 4.2.2025 | Motorka na polňačky a lehký terén | Trochu se to tu zvrhlo, takže zkusím upřesnit a odůvodnit ty parametry... |
| 4.2.2025 | Motorka na polňačky a lehký terén | Morozko> Na Desert Sledy jsem se díval. Ale docela rychle jsem ho zavh... |
| 3.2.2025 | Motorka na polňačky a lehký terén | A ještě se zeptám jako idiot. Ostrý enduro je zbytečný, protože budu s... |
| 3.2.2025 | Motorka na polňačky a lehký terén | MedWed> jo :-D a abych nekecal, je tu ještě pitbike trať, ale tu klu... |
| 3.2.2025 | Motorka na polňačky a lehký terén | ja1> určitě v dodávce. Ale jak tu někde padlo, bude to záležitost 1x r... |
| 3.2.2025 | Motorka na polňačky a lehký terén | kokoška.> jo, na ty LC4 620/640 jsem se taky díval. Nezdá se, že by to... |
| 3.2.2025 | Motorka na polňačky a lehký terén | Morozko> V okolí tu jsou fakt hlavně polňačky. Bláto tu v létě je asi ... |
| 3.2.2025 | Motorka na polňačky a lehký terén | Pedl> ta CRF se jeví jako nejrozumnější volba. U těch ostrých žiju v... |
| 2.2.2025 | Motorka na polňačky a lehký terén | MedWed> V inzerci jsou asi 2 neR a 2 R, trochu mimo rozpočet, ale mrkn... |
| 3.5.2024 | Enduro výlety Brno a okolí | Já jen poukážu na to, že první odpověď přišla 8 let po založení témat... |
| 13.5.2021 | Sršňovo offroad video | Kohlstein> Chystal se na Erzberg, ale myslím, že měl jet jen prolog |
| 13.9.2019 | Bonzování kamerových záznamů policajtům | PinkPanther> Dallara GP2/08 , používaná v GP2 v 2008-2010 |
| 21.5.2018 | Moto3 Kornfeil jumps | |
| 28.1.2018 | FB "Motorkari na cestovnich endurech" | Ono to většinou není tak, že někdo udělá skupinu a pak začne dávat typ... |
| 30.9.2017 | Nefunguje ukazatel ujetých kilometru | Starší ročníky (2006 a míň) s tím měly problémy. Tady sou některý star... |
| 18.9.2017 | Byt v Mohelnici | Update: kamarádka se byla na nějaké byty podívat, ale zatím pořád hled... |
| 13.9.2017 | Byt v Mohelnici | Racing.angel> Nevadí, ale díky ;-) |
| 11.9.2017 | Byt v Mohelnici | PlusOne> Děkuju moc, kdybys zapomněl, tak se připomenu ;-) |
| 11.9.2017 | Byt v Mohelnici | Danny350> Pomůže ti to v rozhodování, jestli o něčem víš? :-D |
| 3.6.2017 | 2t vs 4t atd. atd. | mito7 píše: Ten 2T se sám od sebe nekousne. Napsal "jsem člověk, ... |
| 4.4.2017 | Brzdové destičky na Varadero 125 | Lustjape> Odpovídáš na 8 let starý téma, myslím, že to už FiFi vyřešil... |
| 30.3.2017 | Co to je za motorku? | A to ještě měli (nevím jestli mají) malý Varadero :-D |
| 10.3.2017 | Grafika PC- cca 5-6K kč. | Souhlas, 470 je lepší než 1050ti a dá se sehnat za 5000 |
| 28.2.2017 | husaberg fs570 | mike125> odpovídáš na (téměř) 6 let starý téma... [:o] |
| 26.12.2016 | Super kvalita motorek do rv 1997 | Možná to někteří považují za konspirační teorii, ale nemůže to (z část... |
| 26.12.2016 | Autodoprava dodávkou? | Danda24> -první příspěvek uživatele - vložen 5 minut po registraci ... |
| 2.12.2016 | #pizzagate | Možná na tom něco je, ale spojovat s tím Obamu jenom proto, že má rád ... |
| 20.11.2016 | Počítač na fotky - RAW | sardel píše: ...Sice vůbec netuším, co je Intel Xeon, ale dobrý.... ... |
| 28.10.2016 | Malej Varan 125 | Je to tak, ročníky 2007 a dál mají vstřiky, jiný plasty, budíky a možn... |
| 19.9.2016 | Pirelli Diablo Rosso III | GT není na těžší motorky, na to je jiná verze GT-ček označená (A) ;-)... |
| 15.9.2016 | 35 kw v TP, neomezený řidičák | Mr.Dreamer> Ve free-motu jsme kupovali už 3 motorky, kompletní oblečen... |
| 6.9.2016 | Top Helma | Co se týče bezpečnosti, dá se zjistit tady |
| 9.8.2016 | První 125ccm | kuceraz> Varadero rozhodně nemá zátah odspoda, jede to až překročíš 8 ... |
| 21.6.2016 | Motorka na cestu do práce | ER6 umí jet pod 5, a nebude to žádné trápení. Předpisová jízda bez vel... |