Komentáře
Nalezeno 43 záznamů
| 15.6.2023 | Článek | Já bych to tak strašně neviděl. Hrabal jsem se v tom, to jo, ale nic moc se nesralo a dojel jsem vždy. Furt se ladil předstih na cigaretový papírek, leštily se kanálky, lehce snižovala hlava válce, experimentovalo se s náporovým sáním. A když ti bylo 15-16, bydlet si mněl kde, najíst ti dali, ve škole to taky šlo s Mustangem si byl king ( než přijel někdo ne Simsonu) a holku jsi mohl odvézt kam si chtěl a nemusel si jet busem. Co mi chybělo - nic. |
| 14.6.2023 | Článek | Začal jsem na Stadionu S11 asi ve 12-ti, pak krátce pařez s revmaplechy. To mně navnadilo a pak v 15-ti skoro za svý funglofku žlutýho Mustanga. Ani jsem nedojel z Mototechny, po cestě jsem musel přitahovat lanko plynu. A výfuk zalomený co nejvíc nahoru, přední blatník zkrácený a přivařený dole aby chodil s kolem, otáčkoměr s lankem vyvedený z klikovky a opěrku asi půl metru z dipólu antény (1.program To bylo před 45-ti roky. Do prdele, jsem starej. +1 |
| 4.3.2023 | Článek | Taky tak. Ohavností zvanou Eczentric jsem byl tak konsternován, že jsem přehlídl naprosto famózní J.A.P. V8, která byla hned vedle. Mrzí mně to, protože to je excelentní řemeslná práce. +2 |
| 11.7.2022 | Článek | Je to fakt podivný kříženec. Doma nemohli pochopit, jak se mi taková obluda může líbit. |
| 11.7.2022 | Článek | Můj Warrior dá 210 tachometrových, takže 200 v reálu by tom být mohlo. Ovšem při takové rychlosti to tak vibruje, že nejsem schopen s určitostí říct co je na tachometru. |
| 25.11.2020 | Článek | No, ještě že tam jsou fotky 100 a 101. Takhle by to nějak mělo vypadat. Jsem beznadějně starej. |
| 17.9.2020 | Článek | Mně se to líbí, ostatně jako téměř každá motorka, která je jiná a vyčnívá z řady sobě podobných strojů. Srovnání s Audace by nebylo od věci. |
| 9.4.2019 | Článek | afro-r1 > Tady bych ti oponoval. Nejlepší cruiser co jsem jel je MG California a to včetně všech HD a včetně Electry. Ale bude to tím, že jsem nevelkého vzrůstu a nohy mám kam dát. Audace jsem bohužel nevyzkoušel, před zkušební jízdou přestela jet. |
| 8.4.2019 | Článek | Mrberanek > V pohodě. Je to podle nálady. Mám XV Warriora a někdy mám chut jen se tak projet pomalu v poklidu, auta mně předjíždějí a já jen tak pozoruju krajinu a je mi to všechno tak nějak volný. K tomu jsem si ještě přikoupil Z900. A když mám chuť na adrenalín, tak volím tuhle. Jinak Breakout se skvělá mašina. U HD zkouším i jiné modely, ale nějak mně neoslovují. |
| 8.4.2019 | Článek | Mrberanek > A je ti jasné, že to není žádný supersport, kde se výrobci předhánějí kdo udělá výkonější mašinu s co nejmenší váhou, že. Breakout si půjčuju vždy když je k tomu příležitost a asi nejsem zrovna perfektní jezdec, ale na to jak je ovladatelný, má výkonu až, až. +1 |
| 3.3.2019 | Článek | Šli jsme cíleně na helmy. Nakonec jsme skončili u manželčina oblíbeného prodejce. Předběžně vybranou helmu ji nedoporučil - určená prioritně na okruh. Koupila jinou stejné značky. I sleva 15 % byla Hala s pokoutními prodejci se dala projí středem bez zastávky. |
| 26.2.2019 | Článek | Perfektní. Kdysi dávno jsem se pokusil jednu cívku navinout. Primár v pohodě, proklady taky. Pak došlo na sekundár a to jsem navíjel, myslím, 0,1. Dělal jsem to na soustruhu. Po navinutí cca půlky závitů jsem zjistil, že se mi tam ta druhá nevejde. Tak jsem to odložil ( vyhodil ) a šel si koupit už hotovou, novou. |
| 9.11.2018 | Článek | Pravidelně při výměně oleje zapomenu na podložku a vzpomenu si až když ji vidím na šroubu. Rovný stůl a jemný smirek a jen lehce prstem posouvat po smirku. Naštěstí mu stačí jen málo, ale je to nouzovka. |
| 24.8.2018 | Článek | Joo byli jsme frajeři s Mustangem. - Dokud se neobjevil Simson Enduro. +3 -1 |
| 16.8.2018 | Článek | Velice stručně. Nebe a dudy. MT-07 -3 |