bmw_renocar_srpenPROFIL UŽIVATELE

Vydris

Offline: Včera v 19:14 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 54
Město: Česká Třebová
Lokalita: Ústí nad Orli...
Poděkoval: 2x
Založil témat: 1x
Napsal příspěvků: 6x
Body komentářů: 50 / 358
ID uživatele: 131083
Registrace: 4.1.2011

Adresa profilu:http://vydris.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 131 záznamů

15.5.2019 Článek Hoši, chtěl bych vidět kolik borců by tipovalo Čínu, kdyby ta motka byla bez polepů. Za mě palec nahoru. Akorát těch elektronickejch píčovin je tam nějak moc.
7.2.2019 Článek Něco je hodně špatně...
18.1.2019 Článek Zajímavý článek. Nicméně, raději počkáme co zjistí američtí vědci. To je tak všechno co s tím múžeme udělat. Kolama dolů.
+2 
4.7.2018 Článek Neodpustím si komentář. Předsudky některých kolegů o značce Kymco mi připomínají jednu slavnou scénku z filmu pelíšky. "Když ti dám vedle sebe dvě naprosto stejný krabičky sirek a o jedný ti řeknu že je americká, kterou si vybereš?" Za mně teda v tomto případě Kymco PS: Mám dva skútry. Yamaha Xmax 250 a Kymco Xciting 500. Tak to jsem asi divnej, že?... Hlavně všichni kolama dolů!
5.10.2017 Článek Já bych do toho narval akumulátory a můžou to smradi kočírovat od patnácti. Ty vole, to jsou zase píč(blbosti)oviny.
4.9.2017 Článek Honzo 5,5l na 100? Já s tímhle motorem (XV) jezdil za 3.7l na prasáka (v rámci možnosti podvozku) . Asi jsi měl blbej kus. Jinak motor funguje super. Jak píšeš, je to traktor. Něco tam nakopeš, ale protože je to pětikvalt a nemá to ukazatel zařazenýho kvaltu, tak o tom nemusíš moc přemýšlet. Otáčkoměr to taky nemá, ale když tě prdel začne brnět víc, než je zdrávo je to jasnej signál, že by to chtělo řadit nahoru.
+2 
1.9.2017 Článek S touto službou mám zkušenosti, takže si dovolím komentovat tento článek. Druhým rokem jsem zákazníkem, který si občas půjčí bajk na den dva tři... Je to super, mít tu možnost se za sezónu několikrát prolítat na různých mašinách. Co se týká výše nákladů spojených se zapůjčením mašiny bych okomentoval asi tak: Připadá ti to drahý? Tak si ji nepůjčuj. Kup si za pět tisíc číňana a lítej. Ušetříš. V článku je jedna chyba. A to sice, že se v půjčovně platí kartou, nebo v hotovosti. Platí se POUZE kartou, ze které je okamžitě půjčovné odečteno z účtu a kauce za zapůjčení blokována. Po vrácení motorky je kauce ihned odblokována. Chování pracovníků je super. Jak šéf pan Blažek sr , tak i jeho spolupracovník pan Blažek jr jsou velice profesonální a příjemní chlapi. Kdo nemáte na čem polítat a svrběj vás ruce, využijte tuhle možnost a půjčte si motorku, kterou chcete vyzkoušet. Teď koukám, že to vypadá jak reklama na půjčovnu, ale jsou to jen mé zkušenosti o k teré jsem se chtěl podělit s vámi co nemaj vlastní bajk. A ty zkušenosti jsou jen kladné!
+3 -4
29.8.2017 Článek To jsou fárové před nimiž smekám klobouček. Ad: sekáčmagor Nemá Sršeň nějaký rekord v jízdě po předním? Akorát u toho ten posera furt brzdil.
15.8.2017 Článek Motorka snad pro každého není pro každého. To by nevymyslel ani Štěpán Šafránek.
-1
18.7.2017 Článek Chci jen poznamenat, že je to projekt, který má smysl. Poznat limit náklonu jde fakt dost blbě. Jasně, záleží na pryžích. Ale v každým případě poznávat limit v leže je dost neekonomický. Jen tak dál!
+1 
19.5.2017 Článek Co je víc, než holka ve spodním prádle? Holka na mašině. PS. Kočky, nestyďte se do těchto kurzů. kde získáte zkušenosti a sebevědomí přidat. Jste super!
23.3.2017 Článek Klobouček. Připoměl jsi mi osmdesátý léta, kdy jsme se s kámošema pokoušeli o něco podobného. Bylo to neuvěřitelný sraní se s každým detailem. Samozřejmě, že jsme tunili třindu, copak asi jinýho. Po dlouhých dnech horečné práce se dostavil jakýž takýž výsledek, na který jsme byli patřičně hrdí a sousedi valili bulvy. 634ka s kapotáží nebyla úplně běžně k vidění. Takže byl dúvod k oslavě, jak se nám to povedlo. Rodiče doma, jedem na chatu. Před chatou vyklopím policajta a v té euforii tak nějak zapomínám, že parkuju na trávě. Na měký hlíně! Od následujícího dne jsem zas jezdil na nahatý třindě. Ještě že ty uřezaný a trochu vydlabaný laufy vydržely skoro všechno, takže i nadále mě sousedé poznali už z dálky. Kutilúm zdar a kolama dolú!
19.3.2017 Článek NO COMMENT
21.2.2017 Článek Na férovku. Chce se mi brečet.
+2 
26.1.2017 Článek Za co Panebože za co, trestáš tento prostý lid?
+1 
Předchozí
1 2 3 4 5 6 7 8... 9
Následující

TOPlist