PROFIL UŽIVATELE

motoshop-kabourek

Online Hlavní stránka sekce

Skupina: Firemní
Pohlaví: Muž
Věk: -
Město: Písek
Lokalita: Písek Jihočes...
Komentářů: 1x
Napsal příspěvků: 7x
Body komentářů: 3 / 5
ID uživatele: 130538
Registrace: 18.12.2010

Adresa profilu:http://motoshop-kabourek.motorkari.cz (Sdílet)


Tracer rally 2020

Pojem sportovní turistika dostává jiný rozměr za řídítky Tracera v italských Alpách!

Práh písecké Yamahy už přejelo 135 nových Tracerů. A právě obliba této modelové řady podnítila myšlenku uspořádat výlet do míst, kde je Tracer jako doma. Do Alp. Protože jedna věc je motorku si pořídit a druhá je pořádně si ji užít. Ideálně se stejně naladěnými lidmi. 

Plánování nebylo jednoduché, protože situace ve světě se měnila každý den. Přesto se ve středu 9. září sešlo v italském Daianu 17 motorek. Přesun si řešil každý sám. Někdo sólo po ose, další ve skupince a někteří v dodávce nebo na vleku. 

Čtvrteční ráno vystartovali Traceristi pod vedením 3 guidů směr Passo Pordoi, přes Arabbu na Passo Giau. Potom přišla úplná smršť kopců: Passo Falzarego, Passo Valparola, Garedna Pass a Passo Sella. Právě Gardena pokřtila účastníky lehkým a jediným deštíkem z celé rally. Kolem nádherného tyrkysového jezera Carezze přes Passo Lavaze zpět do Daiana. A večer to nejdůležitější: večeře na farmě Maso dello Speck a neskutečné steaky.

Hlavním cílem páteční smyčky bylo Passo San Boldo. Silnice postavená za neskutečných 100 dní za 1. sv. války. Série mostů a tunelů vznikla kvůli potřebě zásobování armády. Dnes zásobuje motorkáře zážitky. Do sbírky přibyly ještě Passa Rolle, Sella di Fedalto a San Pelegrino.

Sobotní lehký “výklus” na Passo Manghen a Monte Bondone dovršil fantastických 750 km zatáček před nedělním návratem domů. 

Ze skupiny lidí, kteří se předtím neznali se stala parta, která se každý večer sešla v klubovně hotelu a diskutovala o všem možném. A právě atmosféra akce je motivací pro plánování dalšího ročníku. 

 

Jak se Vám líbil tento článek?

Hodnocení (1x):

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Komentáře k článku
vencysta napsal 18.09.2020 v 07:14

Fajn výjezd

BoBo1 napsal 17.09.2020 v 23:17

dekel napsal 16.09.2020 v 10:38

Tak to musela byť parádna akcia

Gugulek napsal 15.09.2020 v 22:18

Závidím vam to chlapi . Snad mi to jednou vyjde.


TOPlist