stratos_r1250gsPROFIL UŽIVATELE

rossilvr

Offline: 17.5.2019 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 38
Město: Zbraslav
Lokalita: Brno-venkov J...
Poděkoval: 5x
Založil témat: 2x
Napsal příspěvků: 5x
ID uživatele: 129988
Registrace: 30.11.2010

Adresa profilu:http://rossilvr.motorkari.cz (Sdílet)


Honda Experience 20.4.2019 Automotodrom Brno

Celodenní kurz offroadové jízdy na motocyklech Honda Africa Twin.

Dne 20.4.2019 proběhla na terenním polygonu Automotodromu Brno první akce ze série Honda Experience. Jde o celodenní kurz offroadové jízdy na motocyklech Honda Africa Twin

ZÁKLADY JÍZDY V TERÉNU

Jízda v terénu se od jízdy na asfaltové silnici značně liší. Prvně jsme účastníky seznámili se základy jízdy po nezpevněném povrchu. Začali jsme pozvolna a vysvětlili si správnou pozici těla na motorce, jízdu ve stupačkách, ovládání plynu, dávkování přední a zadní brzdy. 

PŘEJEZD PŘEKÁŽEK

Terenní trať byla nenáročná a zvládl ji i úplný enduro začátečník. Dráha byla rozdělena na několik stanovišť (překážek) a instruktoři každou názorně ukázali a účastníci si je pak osobně vyzkoušeli. Tato část dne začala na volném prostranství, aby si všichni zvykli na motorku. Potom jsme přešli na  jednotlivé překážky a výkonu účastníků jsme postupně zvyšovali náročnost. Na každý svůj pohyb dostali okamžitou zpětnou vazbu od instruktorů.

VOLNÉ JÍZDY

Závěr dne patřil volným jízdám.  Celou trať už v tu chvíli všichni dobře znali a vyzkoušeli a byl čas si pořádně zajezdit.  V terénu se člověk zlepší jedině tréninkem a toho byl opravdu dostatek! Všechny jízdy proběhli pod dohledem zkušených instruktorů. Náš profesionální fotograf byl u toho, takže tento skvělý zážitek byl navždy zachycen.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.

TOPlist