renocar_srpenPROFIL UŽIVATELE

Edrig

Offline: Dnes v 17:33 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 83
Město: Mrlínek
Lokalita: Kroměříž Zlín...
Komentářů: 3x
Poděkoval: 6x
Pomohl: 16x
Založil témat: 33x
Napsal příspěvků: 475x
Body komentářů: 4
ID uživatele: 129641
Registrace: 21.11.2010

Adresa profilu:http://edrig.motorkari.cz (Sdílet)


Nalezeno 3 záznamů
Antus napsal 22.03.2020 v 06:23

Prepac ...som Antus od DK

Antus napsal 22.03.2020 v 06:19

Nazdar PAN MOTORKAR EDRIG je mi 67 a cela rodina do mna huci nech sa a moto vybodnem (praskla platnicka a par bonusov k tomu) dal sI mi argument ze vek je len cislo ...DAKUJEM ...a prajem ti este mnoho mnoho cisiel poukazujucich na vek v naj kondicii a este viac najazdenych km prinasajucich radost a uspokojenie ... ??
PS tiez mam teraz CB 500 ...42 KW super stroj ?

FishX3 napsal 06.02.2014 v 09:43

Zdravím, nechci zasírat vlákno a tak tedy touto cestou. Nemám ponětí jak jsi či nejsi zcestovalý, zd jsi někdy nco plánoval a jaké máš povědomí jak to dělat. Mylím že tu je dost lidí kterým jsem pomohl, dokonce i v tomvlákně samém radí lidé ketří čerpali z mých zkušností abyli schopni ve slušném komunikovat. Kluky jsem upozornill na to, že ohledně vlastních cílů je zde opravdu hodně informací a je tedy kde čerpat. na nic záleželo, zda podají konkretní dotaz - jíní to chápou - proto mi dorazí dotazy typu "kde bydlet v curtea de agres" nebo podívejs emi prosím n trasu a vyjádři se zda tam není něco špatně. Chytrák neví co chce a ještě hází hláškami o mé fundovanosti? Je mi to šumák, alenemusím se pak něčeho podobného účatnit . Díky Výše uvedenému mi nesedí tvá hláška o "pánovi z roudnice" ketrý spíš než nafoukanost řeší základní slušnost a respekt.

Měj se

PS: profil máš nevyplněn, netuším zda je fotka fake či ne, ale jsem snad dost starý aby nebylo mé tykání bráno jako něco nevhodného - každopádně pokud by se tak stalo, nebylo to mým úmyslem


TOPlist