PROFIL UŽIVATELE

Krleš70

Offline: 23.11.2020 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 49
Město: Vsetín
Lokalita: Vsetín Zlínský
Komentářů: 1x
Poděkoval: 6x
Pomohl: 38x
Založil témat: 35x
Napsal příspěvků: 897x
Body komentářů: 7
ID uživatele: 129470
Registrace: 18.11.2010

Adresa profilu:http://krles70.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 22 záznamů

1.4.2015 Článek Je to neskutetečně fajn, že někteří z nás dokáží jezdit takto "na pohodu". Prostě si řeknu že pojedu a jedu. Čím dál se ježdění věnuju, tím víc a dýl to plánuju a nedej bože jestli vyrazím o hodinu později, už se hroutí celá dovolená. Houbelec. Chce jedu, nechcu nejedu a žádné stresy. Je to paráda, díky za čtení. Ten sumář cesty mě dostal.
11.2.2015 Článek Přečetl jsem to jedním dechem a to proto, že Bandasku jsem loni prodal a ledacos jsem na ni zažil, letošní sezónu hodlám poprvé trávit na jihu a taky proto že tento způsob cestování je mi velice blízký. člověk si z takového počteníčka udělá objektivní obrázek a získá potřebné informace o lidech, cenách, zvycích. Pěkná práce. Hezkou následující sezonu.
30.10.2014 Článek Já se vcelku pobavil, dobře napsáno.
Vím co to je, když s něčím začínáš, nevíš co čekat a jak se na to připravit a navíc nemáš okolo sebe nikoho, kdo by ti pořádně poradil. Většina tzv "motorkářů" v mém okolí musí být na večeři doma a nesmí hlásit déšť ani na následující den.
A když se člověk vydává na cesty sám, tak tím tuplem klobouk dolů.
Jen tak dál a víc dál.
23.4.2014 Článek Dávám za jedna. Velký obdiv za tak náročnou trasu a zrovna napoprvé. Jen nechápu, jak se s tím popasovaly vaše zadky a záda. Takových km denně. Já za týden dal 4000km a už jsem nevěděl jak si sednout.
16.5.2013 Článek Celkem nedávno jsem se kochal popisem cesty Dánskem, Norsko taky super. Dobré počtení.
Ať to jezdí.
Krleš
20.3.2013 Článek Děkuji všem za hodnocení i poznámky. Nejsem příznivcem cestopiců kde se pouze odříkávají čísla jednotlivých silnic, názvy měst kde se jede rovně a kde se odbočuje, či cestopisů kde se nedovím nic, co cestovatele potkalo. Rád čtu cestopisy, kde se píše, jakým situacím kdo čelil, jak je řešil a rád se poučím pro své další cesty. Možná proto i já rád takovéto informace předávám dál. Tak pokud jsou pro některé čtenáře mé cestopisy dlouhé, nebo hodně obšírné, musí to přetrpět. PS: Marně na netu hledám definici cetopisu. Bo mi přijde že cestopis je popis dovolené.
Jinak dámy a pánové, jaro je zde, běžte obudit skokany a hurá do sedel. Šťastnou sezónu.
Krleš
6.6.2019 Video No, tak já teda nevím. Tvoje "Ostré" brzdy jsem nějak nezaznamenal a nějaké zpomalení v okamžiku, kdy už byl v prdeli, byl snad jen pokus nějak tu situaci vyhodnotit. A ten druhý plantala co neuhne ani za prase, no co s ním jak objet.
Kdyby za váma objema jel nějaký nabušený medvěd nebo bavorák tak uhnete doprava, ještě u vás ani nebude a jen si na vás blikne.
Nejsem žádný sebevrah, nebo závodník, ale snášet jak se auta zasekají v levém pruhu a ignorují že chci projet, vytočím se a pojedu podobně.
Nazdar
Předchozí
1 2
Následující

TOPlist