PROFIL UŽIVATELE

vm66

Offline: 12.6.2020 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 53
Město: Ostrava-Slez
Lokalita: Ostrava-město...
Založil témat: 3x
Napsal příspěvků: 41x
Body komentářů: 1 / 1
ID uživatele: 126907
Registrace: 25.9.2010
Skype:v.martasek

Adresa profilu:http://vm66.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 9 záznamů

14.7.2017 Článek Aaaaa, pán je poeta ! To si přímo říká o pracovní smlouvu v Motohouse a na neurčito...
27.3.2015 Článek Paráda ! Nemám slov, jen tiše v koutku závidím !
5.1.2015 Článek Důrazně všechny varuji, aby do této oblasti za žádných okolností nejezdili !!! Ve chvíli, kdy vyjedete z města Horn, směrem na Langelois údolím říčky Kamp, se vám na obličeji začne usazovat nepřirozený škleb. A pokud to cestou kolem Dunaje vezmete v městečku Spitz doprava na "Romantikstrasse", tak si koutkama začnete olizovat ušní lalůčky. A pokud to přes všechna má varování dojedete v totální nirváně z neskutečně točených, luxusních silnic a záplavy hor, jezer a lesů až do Annabergu, Mariazellu, nebo kdekoliv kolem, tak vám ten debilní výraz zůstane po celou dobu pobytu, dokud ho nevystřídá protáhlý ksicht smutku, že jedete pryč... :´- . Navíc je oblast silně návyková, kdo jednou zkusí, pořád už musí ! Byl jsem tam loni v květnu a já tam prostě musííííím znovůůůů !!!


+1 
2.1.2015 Článek Byl jsem v té oblasti letos v květnu a bylo to naprosto skvělé. Ne nadarmo se tomu říká zelené srdce Rakouska . Super článek, zas vím o něco víc i o místě, kde jsem už byl .
20.11.2013 Článek Nějak mi ten článek připomenul slova Járy Cimrmana o vzniku jazyka. Člověk se ani tak nepotřebuje dorozumět, člověk se hlavně potřebuje vykecat ! Ta místa jinak dobře znám, z Ostravy to máme na Slovensko cobydup, takže obdivuji, jak si někdo dokáže vychutnat cesty, které jsou pro většinu ostatních spíš jen nutné zlo a ještě to tak krásně poeticky popsat. Na to musí být jeden buď zhulený, nebo zamilovaný ! Doufám, že za b) je správně . Jinak dobrý, prostě jinak !
12.5.2011 Článek Měl jsem tu možnost a na Ďáblíkovi se projet... všechno, co tu bylo v článku napsáno s klidem podepíšu ! Vracet klíče byla muka, mít 1/2 mega v kapse, tak na něm rovnou odjedu ! Ta brutální akcelerace, stabilita, lehkost ovládání...ta mašina je všechno v jednom. A jenom ignorant by se nezamiloval do toho koncertu, co se line z výfuků...
6.1.2016 Deník Gratuluji ! Já si zatím vystačím s tou nabíječkou z Lídlu
24.11.2014 Video Krátké, výstižné, zábavné, skvělá hudba a střih. Tohle by tu mělo viset jako mustr na to, jak se dělá video z tripu !!
6.7.2013 Galerie skupiny Vypadá to skvěle, mikyny zvlášť. Takou už delší dobu sháním, ale jedinou podobnou dělají u Hubíků, ale chtějí za ní dost.

TOPlist