motopark_kvetenPROFIL UŽIVATELE

vm66

Offline: 21.5.2019 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 52
Město: Ostrava-Slez
Lokalita: Ostrava-město...
Založil témat: 3x
Napsal příspěvků: 40x
ID uživatele: 126907
Registrace: 25.9.2010
Skype:v.martasek

Adresa profilu:http://vm66.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře k článkům
Nalezeno 5 záznamů

14.7.2017 Benelli TNT Cafe Racer 1130: Duše bojovníka Aaaaa, pán je poeta ! To si přímo říká o pracovní smlouvu v Motohouse a na neurčito...
27.3.2015 Jak jsme dojely s bandaskou až do Montenegra - aneb v nadpisu hrubka není ;-) Paráda ! Nemám slov, jen tiše v koutku závidím !
5.1.2015 Dolnorakouské a štýrské Alpy za tři dny Důrazně všechny varuji, aby do této oblasti za žádných okolností nejezdili !!! Ve chvíli, kdy vyjedete z města Horn, směrem na Langelois údolím říčky Kamp, se vám na obličeji začne usazovat nepřirozený škleb. A pokud to cestou kolem Dunaje vezmete v městečku Spitz doprava na "Romantikstrasse", tak si koutkama začnete olizovat ušní lalůčky. A pokud to přes všechna má varování dojedete v totální nirváně z neskutečně točených, luxusních silnic a záplavy hor, jezer a lesů až do Annabergu, Mariazellu, nebo kdekoliv kolem, tak vám ten debilní výraz zůstane po celou dobu pobytu, dokud ho nevystřídá protáhlý ksicht smutku, že jedete pryč... :´- . Navíc je oblast silně návyková, kdo jednou zkusí, pořád už musí ! Byl jsem tam loni v květnu a já tam prostě musííííím znovůůůů !!!


+1 
2.1.2015 Semmering Byl jsem v té oblasti letos v květnu a bylo to naprosto skvělé. Ne nadarmo se tomu říká zelené srdce Rakouska . Super článek, zas vím o něco víc i o místě, kde jsem už byl .
12.5.2011 Ducati Diavel Měl jsem tu možnost a na Ďáblíkovi se projet... všechno, co tu bylo v článku napsáno s klidem podepíšu ! Vracet klíče byla muka, mít 1/2 mega v kapse, tak na něm rovnou odjedu ! Ta brutální akcelerace, stabilita, lehkost ovládání...ta mašina je všechno v jednom. A jenom ignorant by se nezamiloval do toho koncertu, co se line z výfuků...

TOPlist