PROFIL UŽIVATELE

mokomido

Offline: Včera v 18:48 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 62
Město: Přelouč
Lokalita: Pardubice Par...
Napsal příspěvků: 20x
Body komentářů: 7
ID uživatele: 126413
Registrace: 17.9.2010

Adresa profilu:http://mokomido.motorkari.cz (Sdílet)


STADION CUP BŘEHY 2015

17.ročnik závodů MOPEDŮ a FIFTLŮ ve Břehách u Přelouče

Seriál závodů Stadion Cup 2015 pokračoval v sobotu 8.8. třetím závodem ve Břehách u Přelouče.V tropickém počasí si o hodnotné ceny přijelo zazávodit cca 50 jezců STADIONŮ a necelá 50 jezců FIFTL.  

Ranní trenink zvládli všichni bez větších problémů až na to teplo. Hasiči místního sboru nestačili zkrápět trať. V depu organizátoři připravili pro diváky kropící zóny a nádrže s vodou kde mohl každý ochladit své tělo.

Úderem dvanácté hodiny probudila odpočívající osazenstvo závodiště a přilehlého kempu Buňkov rána dělobuchu a po té následovala státní hymna. Starosta obce Petr Morávek s prezidentem závodů Petrem Novákem slavnostně zahájili 17.ročník největšího závodu tohoto druhu v pardubickém kraji...

Do prostoru startu a cíle najela skupina necelé padesátky členů srazu CLASSIC ENDURO PŘELOUČ, vedená Bohoušem Čápem a Jarkem Krausem. Milan Zítko představil jednotlivé jezdce a jejich stroje. Bylo se opravdu na co dívat, škoda jen že ručička hodin pokročila a enduráři museli uvolnit místo jezdcům závodního pole STADION CUP 2015, ale i tak dávám palec nahoru!

Jezdci třídy STADION byli rozděleni do tří skupin,třída FIFTL byla rozdělena na skupiny dvě.

Mezi 15-16 hod se představil divákům starý známý STUNTRIDER Pavel Vik. Ve Břehách je Pavel oblíben,  svou show zde 

Po 17 hodině bylo dobojováno. Nebudu jmenovat vítěze, bylo by to vůči ostatním nefér. Zvítězili všichni kdož ve zdraví dojeli do cíle, před všemi smekám a děkuji za organizátory i všem ostatním ,,motorkářům", kteří přijeli byť jen jako diváci . 

Jak se Vám líbil tento článek?

Hodnocení (0x):

Motorky: Jawa 50/23 Mustang, Jawa Stadion S22, Jawa Stadion S11, Jawa Stadion S23, Jawa Stadion S1, , Piaggio X9

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.

TOPlist