renocar_srpenPROFIL UŽIVATELE

umělec2

Offline: 22.10.2019 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 55
Město: Praha 4-Záběhlice
Lokalita: Praha hl.m. Praha
Založil témat: 1x
Napsal příspěvků: 57x
Body komentářů: 14 / 7
ID uživatele: 115488
Registrace: 8.4.2010

Adresa profilu:http://umelec2.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 59 záznamů

14.3.2011 Akce Docela by mne to lákalo jet. Jen nevím zda 7 a 9 je 11 jak je uvedeno v termínu a jestli se jede po ose či dodávkou? Mám totiž 600 XT a na tom tak daleko? Byl jsem tedy už různě většinou Maďarsko, Polsko, Německo, Slovensko, Rakousko a samozřejmě Česko. Fyzicky jsem sláb neb netrénovaný. Tak zatím ahoj Tomáš
4.2.2019 Článek Fotky i videa jsou opravdu přenádherné. Myslím, že Rumunsko mám projeté celé, ale teprve z Tvého videa vidím jak malebné je. Na off road mám Yamaha 600 XT na které jsem si to párkrát taky projel. KTM je dobrá mašina, ale moc těžká do terénu. Do Gruzie bych taky docela rád vyrazil. Jsem masochista tak na skútru. Rád vynechám pár pump na cestě. A jdu se mrknout na drony... Ahoj a díky.
27.11.2018 Článek To se to fotí je-li co. Takže foto za 1*. Cestopis je chvalitebný, tedy víc než dobrý. Jen mi přijde nutný denní nájezd okolo 500 km jako poměrně značný. Ale jinak se to nedá stihnout za měsíc. Takže děkuji za cestopis i foto.
19.3.2018 Článek Nedá mi to, abych se k cestopisu vyjádřil. Každý má asi jiné vidění. Na Ukrajině jsou lidé veskrze příjemní a rádi pomáhají. S policisty jsem nikdy žádné problémy na rozdíl od ČR neměl. Jel jsem jejich řeky a za týden nepotkal jediného vodáka - euforie. Cesty mají špatné hrozné a neuvěřitelné a proto tam lidi jezdí. V Rumunsku se to hodně zlepšuje. Ubytování většinou čisté pěkné i levné. Nákup v krámech až do pozdních nočních hodin v každé vesničce. Trans alpina je prý nejhezčí cestou v Evropě. To posoudit nemohu, ale že je hezká, kvalitní a zadara tak to vím jistě. PHM je levné na UK i RO. Jídlo jakbysmet. V západní Evropě pořídíte podobné, ale za třikrát i vícekrát tolik. Myslím, že cestopis je jeden velký...ale snahy si cením. Ale asi mám jen jiné "brýle" zaplať bůh.
+1 -1
1.3.2018 Článek Z toho co máš, mám jednu věc taky. Ty boty v kterých jedeš. Jsou to boty pracovní z ocelovou vložkou pod podrážkou a okovanou špičkou. Jedná se o pracovní boty. Cestopis je moc pěkný, nápad výborný, realizace skvělá a fotky krásné a inspirativní. Kdybych neuměl jen špatně Rusky, věděl bych kam se vydat. Ale moje máma se učila v 70 letech anglicky, v 84 letech se učila číst a myslet po mrtvicia v 86 letech začala chodit do divadel, galerií a teď se učí bavit s částečnou ztrátou zraku a sluchu. A dovětek: Pane, zítra umřete! Tak to se musím na tu cestu vydat už dnes. Kdy taky jindy. No ne.
+1 
15.1.2018 Článek Video je velmi pěkné a kvalitní včetně popisu a to i hlasového. Byl použit dron? Na UK jsem byl a žádnou pokutu neplatil ani perzekuci neokusil. Některé silnice jsou opravdu katastrofální i pro enduro na kterém jsem jel. Ale je to vyvážené krásnou přírodou, lidmi a cenou. Za mne doporučuji a Tobě děkuji.
10.4.2017 Článek Uvedl jsem, že to vypadá strašně a málem bych zapomenul, že i zpracování je odpudivé. Elektroinstalace, stupačky, ohnuté trubky, dva kotouče vepředu na 49 koní atd. Calif byl poslední pěkná motorka. Ale i on měl hrůzu much co se mu daly odpustit - problematické olejové čerpadlo, rosení oleje, malý výkon světla, chvění, stojan, špatné chlazení ve městě, vadné zapalování. Vše se mu dalo odpustit protože byl pěkný a nic jiného na trhu v tu dobu nebylo. Dnes jsou narvané krámy a bazary vším možným. Ale toto?
10.4.2017 Článek Vypadá to strašně, bohužel. No a o kvalitě si rovněž nedělám pražádné iluze. Vědí v Jawě, že se píše rok 2017?
18.2.2017 Článek Moc pěkná cesta a ještě lepší fotky. jen si myslím, že je to moc velký kalup. Dal bych tomu o tři dny více.
18.2.2017 Článek Nejsem sice takový masochista jako Vy, ale já se na to video podíval dvakrát!!! A v obou případech se mi líbilo. Vaše klika bylo pěkné počasí, suprové kamery, dobré spisovatelské schopnosti a volba strojů. Marně přemýšlím co může být více poruchové. Je pravda, že nemám zkušenosti s čínskými stroji. Ty by je mohli předčit. Nebo Rumunský Oltcit tak s tím mám taky pár zkušeností a dokonce i z Alp když se utrhne sedačka a auto při sjezdu přestane brzdit. Je však osvědčeným pravidlem, že zážitek nemusí být dobrý, ale má být silný. No a to na BMW nejspíš nezažiješ. Jawa je prostě samo vyučující stroj pro budoucí řemeslníky a kutily. No a to jste se osvědčily. Tak tedy díky a ahooooj.
15.1.2017 Článek Krásný fotky a ještě lepší zážitky.
15.1.2017 Článek 1. Gratuluji
2. Gratuluji
3. Gratuluji
4. Ujet za den skoro 1000km v terénu v závodním tempu v horku či v zimě?! Pro mne se jedná o neuvěřitelné výkony, které kdo nezkusil jen těžko pochopí. Předpokládám, že za den sebou párkrát flákne každý v nemalé rychlosti a pak znova full gass. Ťak ať mu to tak jezdí pořád.
24.11.2016 Článek Co to je za stadiona, že má tři kvalty? Včera jsem jeden vrak S 11 dovezl domu spolu s 555. Tak mám o víkendu co dělat.
24.11.2016 Článek Čím pomaleji a na větším krámu jedeš tím lepší máš zážitky. Výhodu spatřuji, že zřejmě nemáš jazykovou bariéru. Výhoda Staďáka je, že když nepojede tak jej můžeš nechat ve škarpě a finančně se nezhroutíš. Horší je to zvládnout morálně. Fotky jsou taky moc pěkné. Nakonec se měsíc poflakovat není také k zahození. Takže děkuji za poučné, inspirativní a zábavné počtení.
15.11.2016 Článek Držím palce a přeji dojet.
Předchozí
1 2 3 4
Následující

TOPlist