PROFIL UŽIVATELE

medvidek600

Offline: 11.6.2018 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 41
Město: Vilémov
Lokalita: Chomutov Ústecký
Poděkoval: 2x
Založil témat: 1x
Napsal příspěvků: 6x
ID uživatele: 112860
Registrace: 6.3.2010
ICQ:592578609

Adresa profilu:http://medvidek600.motorkari.cz (Sdílet)


5.Vyjíždka pro

Charitativní akce jejíž výtěžek poputuje třem dětem...

            První zářijový víkend v Droužkovicích patřil i letos motorkářům, příznivcům jedné stopy a lidem, kteří chtějí pomáhat a pomáhají. Ve dnech 1. - 3.9. 2017 se na droužkovickém koupališti konala v pořadí již pátá  charitativní akce, jejíž výtěžek je určen nemocným dětem.

            Letošní vyjížďka se, oproti předešlým 4 ročníkům, trochu odlišovala. 5. Vyjížďka pro... nebyla již pouze jednodenní záležitostí, program začal již v pátek 1.9., a byla uspořádána ve prospěch tří nemocných dětí, které naši pomoc potřebují. Kromě malého školáka Matýska Reinelta z Droužkovic droužkovičtí motorkáři letos vzali pod svá křídla také Magdalenku Kerlikovou z Chomutova a Magdalenku Krebnerovou z Kojetína a podali tak pomocnou ruku jim a jejich rodičům.

            Sedmiletý Matthias Reinelt trpí od svého narození svalovou dystrofií Duchenneova typu. Magdalenka Kerlikova je osmiletá slečna, která od narození bojuje s nejtěžší formou dětské mozkové obrny, spastickou kvadruparézou (postižení všech 4 končetin), strabismem, oční vadou CVI, sekundární epilepsií a s celkově opožděným psychomotorickým vývojem. Magdalenka Krebnerová je teprve čtyřletá holčička, které byla hned po narození zjištěna vývojová vada horních končetin a byla jí diagnostikována artrogrypóza (vrozená kloubní ztuhlost, díky které dochází k fibróze svalů a zkrácení kloubního pouzdra a vazů).

            Bohatý program akce začal již v pátek, kdy svou účastí pomohli a přispěli skupiny FAT BAT a HLAHOL. Sobotní program odstartovala skupina V.P.O.HO, po které se konala tradiční spanilá jízda - letos se zúčastnilo 149 motorek. Následovala vystoupení skupin EX ROCK, BLACK EWE, COVERS FOR LOVERS, ABDERA a KABÁT REVIVAL CV. Kromě hudební produkce návštěvníkům zpříjemnili sobotní odpoledne a večer Dobrá psí škola Venduly Hauptmanové se svým excelentním výcvikem psů, POLE DANCE s působivým tanečním vystoupením u tyče a Filip Stejný se svou Ohnivou show. Nechyběly ani motorkářské soutěže, malování na obličej a bohaté občerstvení. Učinkující i letos vystoupili bez nároku na honorář, který věnovali ve prospěch akce.

            Finanční obnost, který se podařilo v průběhu konání akce vybrat, je 49 101,- Kč a byl rovnoměrně rozdělen mezi Matýska Reinelta, Magdalenku Kerlikovou a Magdalenku Krebnerovou. Součástí celkové částky je také 3 100,- Kč, na které se vyšplhala cena draženého obrazu Moniky Bachové.

            Celý projekt byl podpořen Ústeckým krajem. Naše poděkování dále patří sponzorům - SD-Kolejová doprava, a.s., Prodeco, a.s., Reklamní agentura TRIFOR, Hudební a mediální agentura For FUN AGENCY, PULS  investiční s.r.o., Jan Becher - Karlovarská Becherovka, a.s., díky kterým mohla být tato tradiční charitativní vyjížďka uskutečněna. Dále p. Františku Trhlíkovi za bezplatné poskytnutí prostoru droužkovického koupaliště a bohaté občerstvení, p. Františku Jandurovi za pořízení fotografií, p. Štefanu Řečínskému za zapůjčení historického vozidla, firmě Halus activity s.r.o. za zapůjčení stanu, p. Jaroslavu Puflerovi za ozvučení, slečně Monice Bachové za darování obrazu do dražby a všem, kteří svou účastí a finančními příspěvky i letos ukázali, že pomáhat má opravdu smysl a že jsou mezi námi stále lidé, kterým není osud druhých lhostejný. Děkujeme...

http://medvidek600.rajce.idnes.cz/5._Vyjizdka_pro.../

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.

TOPlist