renocar_srpenPROFIL UŽIVATELE

Momee

Offline: 8.3.2020 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Žena
Věk: 40
Město: Příbor
Lokalita: Nový Jičín Mo...
Napsal příspěvků: 1x
ID uživatele: 110772
Registrace: 31.1.2010

Adresa profilu:http://momee.motorkari.cz (Sdílet)


Křest CD GROGY

Křest debutového CD rockové kapely Grogy se křtitelem Jardou Bartoněm z Limetallu byl plný skvělých lidí, bezva atmosféry a hlavně rockové muziky!

Nazdar bikeři,

dne 28.6.2019 proběhl křest debutového CD rockové kapely GROGY z Valašského Meziříčí a máme zde pro Vás krátkou reportáž z této akce.

Kdo se křtu nezúčastnil, může jen litovat. Prostory M-klubu byly zaplněné až po strop, pařilo se, pilo a jedlo až do ranních hodin ... Atmosféra v klubu byla naprosto báječná již od samého začátku, tedy od 20:00 hodin. Prvních 100 hostů od nás dostalo také pivo zdarma, takže pípa se jen otáčela (spíše děvčata za ní)! Samotnému aktu však předcházela několika měsíční příprava, kterou jsme nepodcenili. Byl to "záhul", ale stálo to za tu námahu! Jsme rádi, že se křtu zúčastnilo okolo stovky hostů a někteří z nich si s námi dokonce zpívali naše písně. Není nic krásnějšího, než když si s vámi publikum notuje ... to je snad to největší vyznamenání pro každého muzikanta, respektive autora! 

Před začátkem křtu bylo ve vzduchu cítit jisté napětí, ale při pohledu na plnící se prostory M-klubu z nás všech nejistota pomalu opadávala. A jakmile se ve dveřích objevil sám křtitel, tak veškeré obavy byly tytam. V zákulisí ještě proběhla malá "bojová" porada a následně, něco málo po osmé hodině, začaly znít první tóny rockových skladeb. GROGY byly na scéně! Hlasitý vřískot a potlesk nás utvrdili v tom, že nějaké ty fanoušky už si kapela, během let, přeci jenom získala. Po první 30 minutové sekci skladeb jsme přistoupili k samotnému křtu CD. Na pódium byla pozvána manažerka Grogy, Lucie Žáková a Jarda Bartoň z kapely Limetall, který se stal kmotrem naší placky. Rocková legenda mezi námi vzbudila v klubu velký rozruch, což atmosféru parádně rozdmýchalo. Křtilo se rumem, jak taky jinak, když kapela tento nápoj miluje, což dokazuje také svou novou písní "Máme rádi rum". Tato píseň bude zřejmě základním stavebním kamenem pro - v pořadí již druhé - album. Zaznělo pár slov od Jardy a za chvíli stékal rum po naší placce ... wow, tento zážitek nám navždy utkví v našich myslích! Posléze byla jen krátká pauzička a následovala další nálož vlastní rockové muziky ... a pak další ... a další ... a kolem půlnoci se ještě přidávalo! V kolik se skončilo? Tak to vám asi nikdo nepoví ... :-)

Za fantastickou atmosféru bychom rádi poděkovali především našim fanouškům, kamarádům, Jardovi Bartoňovi a všem, kteří se zúčastnili tohoto křtu. Rovněž děkujeme všem sponzorům, kteří nás podpořili v našem snažení. Věříme, že jsme se s vámi všemi neviděli naposledy. V našich hlavách již vzkvétají další a další nápady. Budeme se tedy těšit na brzké setkání, ať už na našich koncertech či na dalším křtu! Máme vás rádi ...  a buďte grogy!!!! 

Za kapelu GROGY všechny srdečně zdraví a děkuje Lucie Žáková, manažer kapely

Jak se Vám líbil tento článek?

Hodnocení (0x):

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.

TOPlist