cfmoto_800mt_sport_kufryPROFIL UŽIVATELE

Berka79

Offline: 26.5.2023 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 44
Město: Rakovník I
Lokalita: Rakovník Stře...
Pomohl: 3x
Založil témat: 2x
Napsal příspěvků: 118x
Body komentářů: 18 / 75
ID uživatele: 110163
Registrace: 19.1.2010

Adresa profilu:http://berka79.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 44 záznamů

24.4.2023 Článek Nedávno jsem si pořídil ADV 350 od Hondy a když chvíli předtím přišel Peugeot s tímto skútrem, snažil jsem se najít nějaký důvod pro jeho koupi. Líbí se mi použitá technika. Oproti ADV větší a silnější motor, větší kola, určitě lepší podvozek, ale co prostě nemohu překousnout, je ten design. To bych zvracel pokaždé, když bych k němu šel. Cenu bych vzhledem k většímu objemu motoru asi akceptoval, ale ten design fakt ne. Takže ADV 350 nakonec přistálo doma, jelikož o žádné přímé konkurenci nevím.
4.10.2022 Článek Suzuki ve skútrech ztrácí krok s konkurencí každým rokem víc a víc. Tohle je dalším příkladem. Nevidím na tom nic zajímavého, designem nechytne, technikou zklame.
+1 
4.10.2022 Video Cenu jsem očekával trochu nižší, někde kolem 150 tis. Kč. Vzhledem k tomu že za podobné (nižší) peníze se dá koupit Honda Forza a ADV 350, není příliš důvodů jít do této značky. Jedinou obrovskou výhodou je dostupnost modelu. U Hondy budete rádi když ji dostanete do poloviny příštího roku a tohle bude k dispozici téměř ihned, ale je otázkou zda není lepší si počkat.
7.2.2019 Článek Dokonalý příklad toho, jak obyčejnou, léty prověřenou věc vyrobit jinak a pak složitě hledat způsoby, aby vůbec fungovala, jako ty obyčejné věci které stojí desetinu. Prostě blbost už z principu...
+1 
1.4.2018 Článek Pro ty, co mají otevřenou verzi přilby, se připravuje model vybavený náustkem, který si strčíte přímo do pusy.
+2 
7.12.2017 Článek Výborná myšlenka, nádherná barevná kombinace a celkové provedení. Jen bych úplně předělal přívod paliva a dal níž blinkry, jak se tady už psalo. Ale jinak je to fakt krásný.
20.7.2017 Článek Mám od nich klasický Trilobite u kterých mi vadí jen ty suché zipy na kolenní chrániče, které pořádně nedrží a řežou do kolen.
Cena těchto je nesmysl.
+2 
18.7.2017 Článek Také jsem tam nedávno byl a mohu jen doporučit.
+1 
5.7.2017 Článek Chtělo to drátová kola a jak tvarově tak technicky lepší přední světlo, např. LED. Na několika místech je vidět velká snaha o úsporu.
28.5.2017 Článek Neměl bych problém na něčem podobném jezdit po městě místo kola nebo klasického skútru. Pro zábavu bych používal klasickou motorku a pro běžné potřeby během dne tohle. Přes noc nabil a další den se může zase jezdit.
30.3.2017 Článek Já bych se hlavně přimluvil za klasické výfuky. Tyhle "amputáty" se mi nelíbí.
23.12.2016 Článek Nemám důvěru v něco, co se jmenuje jak nemoc močových cest
27.8.2016 Článek Člena "yahaha" respektive jeho kamarádkou chápu. Asi ani tak nejde o to, že by si člověk nemohl zajet do Alp, ale jde o tu radost zúčastnit se té konkrétní akce, o které ji bylo určitě tolik báječného vyprávěno a nakonec nic. Prostě se cítí podvedena a právem ji zajímalo proč se této akce nemůže zúčastnit. Je pěkné číst, zvlášť od těch kteří na této byli, jak obhajují rozhodnutí Stratosu, ale zajímalo by mi, kolik z nich by přepustilo svoji místenku na této akci aby mohla jet místo nich. Nikdo. Protože sami by čuměli jak vyvoraná myš, kdyby jim pár dnů před odjezdem někdo zavolal, že jejich cesta se z důvodu plné kapacity ruší a namísto nich si vzalo pár vyvolených manželky nebo jel nějaký kamarád organizátora. Od Stratosu je to slušně falešná PR akce.
5.5.2016 Článek Tuhle cestu do Le Mans znám dokonale, byl jsem tam ... no asi opravdu víc jak 100x a na té trase znám snad každý kruháč :) Jednou jsem se po části okruhu i svezl, když byla na cestě nehoda a policie odklonila provoz přes okruh- to bylo něco úžasného. Příště doporučuji zastávku v Chartres, kde je nádherná katedrála- vstupné zdarma. Kousek před Le Mans je přímo u silnice pěkná motokárová trať.
28.4.2016 Článek Vypadá nádherně, jen mi přijde nějaká celkově malá a výkon motoru bych také očekával malinko vyšší- tak o 10 kw. Cenu bych viděl jako odpovídající, nejedná se o tuctovku, ale moderní klasiku která designově nikdy nezestárne. Je jedno jestli ji budete mít rok nebo 15 let, pořád bude nádherná.
Předchozí
1 2 3
Následující

TOPlist