Komentáře
Nalezeno 9 záznamů
| 13.9.2016 | Článek | Přeji hodně štěstí a šťastnou cestu |
| 25.12.2015 | Článek | Přeji vám vše nejlepší a hlavně hodně zdraví,ať se vám v dalším roce všechno daří |
| 25.12.2014 | Článek | Taky přeji vše nejlepší! Ať se vám v dalším roce všechno daří.Díky za tyto super stránky |
| 29.1.2013 | Článek | Teda s tím jedním výfukem mě taky zklamala a ty zkroucený svody taky za moc nestojí.Kdyby dotáhli pár těchto detailů byla by 1A.Na každou klasiku dneska nacpou jeden výfuk a zdar! Je to škoda ale i tak se dá na to dívat.Je to přesně tak jak píše agent: výrobce dobře začal, ale pak mu nějak došel dech a přišel spěch. |
| 31.5.2012 | Článek | Paráda |
| 17.12.2011 | Článek | Super taky jsme tam letos byli.Jeli jsme do ČH přes Rumunsko byli jme tam v Banátu.V ČH je fakt krásně Durmitor je úžasnej.Pěkně napsaný |
| 25.10.2011 | Článek | Jste borci |
| 8.1.2011 | Článek | |
| 5.8.2018 | Deník | Ahoj! pěkný fotky.Je to tam paráda.Byli jsme tam minulej rok už po třetí. Fazer stále šlape jak hodinky |