renocar_brezenPROFIL UŽIVATELE

Dolph-cz

Offline: 11.6.2022 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 48
Město: Příbor
Lokalita: Nový Jičín Mo...
Poděkoval: 1x
Pomohl: 219x
Založil témat: 70x
Napsal příspěvků: 12416x
Body komentářů: 58 / 1
ID uživatele: 109378
Registrace: 3.1.2010

Adresa profilu:http://dolph-cz.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 130 záznamů

23.9.2011 Akce tak koukám,že se v neděli chystá na harmasan více lidí...,z ostravy vyjíždí i Denn a pár dalších...
28.1.2019 Článek No jestli to bude udělané formou takového malého přismoleného displeje,tak díky pěkně.Už pintlok je takové něco za něco,ale tohle přímo v zorné ploše bude zákonitě lámat obraz...
6.11.2018 Článek Kačena jede bomby,to je bez diskuze...
30.10.2018 Článek Opravdu nevěřím,že by si někdo mohl tu zázračnou žárovku jen tak vyměnit za tu stávající.

Né,že by to nešlo,ale nezapomeňte na EU,homologace a s tím spojenou buzeraci.Jednou bylo světlo homologované a postavené na halogenovou žárovku s určitým výkonem a svítivostí a tím to končí.Výměna za HID xenon,nebo led je možná už dávno,ale legální to není.
+1 
29.10.2018 Článek
11.9.2018 Článek Je to číňa-ale je to nové.Ano,bude tam x věcí "dodo"(dodělej doma),ale protože se číňani do vývoje moc nehrnou,tak to bude hodně poskládané se značkových dílů(ABS Continental) a nebo jejich kopií...

Občas někomu pomáhám s koupí ojeté motorky a jak vidím ty voňavky(polátané mrdky),do kterých je třeba hned po koupi dvacku nasypat a stejně je to pořád starý krám -v segmentu malých cetovních endur a pod. fakt není z čeho vybírat...,tak by to za ty peníze stálo za to vyzkoušet a popřemýšlet.

Dřív nebo později to budou plně konkurence schopné stroje,jestli je to už-to nevím.

Ale za mně luxus-za 130 nová mašina s kuframa,ABS...časem uvidíme jak to bude jezdit,článků o KTM,Hondě,BMW - jejich poruchách a řešení/neřešení problému v záruční době je toho na fóru hromada,takže to taky není žádná výhra,ani sázka na jistotu.
+3 
3.9.2018 Článek to Medvidek1:
je to přesně jak říkáš,ty motokola moc nejedou,nebrzdí,podvozek taky není nic moc,ani dojezdem se nedá chlubit,ale to co se měřit nedá a tím je zábava-tak ta je pro někoho naprosto fantastická.

na elektrice je prostě sranda,to ticho je luxusní a projev elektromotoru naprosto odlišný od spalovacího...
3.9.2018 Článek Paráda
Mně se to moc líbí,jsem si jistý,že ti,co nejvíce nadávají na elektrice nikdy nejeli.

Je potřeba si uvědomit,že tahle zábava není pro sociály,80% zdejších motorkářů má motorku za méně peněz,než co stojí tyto elektromotokola.No a ti co už něco vydělají,tak za to zase většinou platí svým časem,takže pro někoho naprosto nedostačujíci výdrž hoďka a půl ... a pro jiného je problém si tu hodinu pro sebe urvat.
Sám mám elektrokolo a mít bezednou kapsu,tak tohle už mi v garáži parkuje dávno

A na závěr chci pochválit redaktory,zajímavý test a příště prosím o maximum informací právě o kapacitě aku + dojezdu,případně použitých komponentech jak elektrické části,tak i tlumičů,kol atd.
+3 
22.7.2018 Článek to Majlo: já se koukal na technické info výrobce,ten popisuje,že to má gyroskop,bluetooth a pár dalších senzorů,ale o GPS modulu nepíše nic.Navíc logicky 30 hodin navigace na 300mAh baterku je sci-fi,mobil má baterku 10x silnější a vydrží 10x méně.
22.7.2018 Článek Nechci tady šířit paniku,ale mně to tak připadá,že to je jen zobrazovač navigace,která běží v telefonu.Potom je moc pěkné,že to vydrží 30hodin,když mi mobil v kapse zdechne za 2 hodiny.

Navíc to poběží přes bluetooth,takže to vyblokuje interkom.

Jestli mám pravdu a funguje to tak,jak jsem pochopil,tak je to navigace k hovnu.
+1 -1
3.7.2018 Článek to TomHorn:šalina je po ostravsku tramvaj...
3.7.2018 Článek Tuší někdo co obnáší ten "pronájem " baterie?
11.6.2018 Článek V autě všechny tyhle "nesmysly" mám a podle mně je to výborná věc.Takže na motorce bych to uvítal taky.

Jediné co mi nevyhovuje je složitost tyhle pomocníky povypínat,protože né vždy je to ku prospěchu a mělo by být čistě na volbě řidiče,kdy chce řídit sám a kdy chce hlídače/pomocníka.
10.6.2018 Článek Mig_35-Nechci z toho dělat diskuzi a zasírat to tady...,ale jen dodám,že kdo to myslí s ježděním trochu vážně,tak dělá repas tlumičů nejméně jednou ročně o mašinu se stará a urdžuje ji ve velmi dobrém technickém stavu(tím nemyslím podřené plasty a zhoblovanou řadičku) takže i 4 roky stará mašina co má natočeno 250hodin funguje +- podobně,jako když měla 30hodin.

A kdo jezdí ještě o level výše -koupí novou mašinu,jednou se sveze a prohlásí,že se na tom nedá jezdit a tlumiče okamžitě veze kompletně předělat...

Takže nic proti pokroku-tomu tleskám,ale tady jde předvším o peníze-každý rok nový model...i když v podstatě stejný,jako ten loňský,ale 60% dílu nepasuje,takže se vyrábí,naskladňuje atd...
+1 
9.6.2018 Článek chooki-ne,závodně nejezdím,ale občas se svezu...A když tedy nemám co kecat do mx modelů,u EXC mám pocit podobný...
Předchozí
1 2 3 4 5 6 7 8... 9
Následující

TOPlist