PROFIL UŽIVATELE

Tančouz

Offline: 4.3.2022 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 50
Město: Chlumčany
Lokalita: Plzeň-jih Plz...
Poděkoval: 8x
Založil témat: 3x
Napsal příspěvků: 3x
Body komentářů: 20 / 3
ID uživatele: 107245
Registrace: 14.11.2009

Adresa profilu:http://tancouz.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 80 záznamů

23.2.2020 Článek Fantazie
15.1.2019 Článek Všem ještě jednou díky
vendavenda: máš pravdu. Je to překlep. V minulých cestopisech jsem to psal dobře. Není to BMW R12000CGS, ale ChMW R1200CGS (Chlumčanysche Motoren Werke) . Pepa ho upravil na off. Kola z GSa, kufry, šusplech pod motorem, sedlo ... Tak proto to GS. Hlavně to nikde neříkej, ať nemá problém na STK .
8.1.2019 Článek Pánové díky za dosavadní a možná i nějaké budoucí komentáře . Všem suprovej rok 2019 a mraky pohodovejch kiláků se šťastným návratem .
Raisto01: DÍKY . Já jsem o Podněsteří, Moldávii a Rusovi informace dostal od jednoho maníka z bývalého SSSR a víc jsem nedohledával. Tak to se dodatečně omlouvám za zkreslené info . Ale co se týká toho celníka, tak k žádnému komunikačnímu šumu nedošlo . Docela dobře se rusky domluvím. Asi se mu nechtělo s námi ouřadovat kvůli jedné noci. Poslal nás k okýnku vyplnit papíry, ale ještě se zeptal, jak dlouho u nich chceme pobýt. Když se dozvěděl, že jde právě jen o tu jednu noc, tak nás vyhodil zpátky. Kdyby se nám nejednalo jen o to přespání, tak by jsme byli asi důslednější. Ale třeba by to dopadlo stejně .
27.12.2017 Článek Jóóó tak tak tohle nemá chybu . Suprově popsán suprovej vejlet . A to panoráma na fotce č. 90 se taky dost povedlo .
16.11.2017 Článek K přečtení cestopisu jsem se ještě nedostal, ale také mě pobavila reakce zdejší "módní policie" . Kdyby tato instituce viděla mého kolegu na loňském zájezdu, tak by se musela zákonitě pos..t . On tento trend povznesl na ponožky v žabkách . Já se v takovém počasí módím úplně stejně. Jsem rád, že vypadnu z hadrů, bot a jdu se zabydlet. Na to jak vypadám dlabe pes . Docela se těším, co všechno se zde bude probírat za takové dva roky. Dlouhé nehty, neoholené nohy, špinavá moto od prachu a much, nemoderní stan, ... .
+1 
9.10.2017 Článek Velká škoda, že tak suprové poježdění bylo narušeno touto nemilou událostí . Ale na všem zlém je třeba najít něco dobrého . A tady pro nás vznikl tento článek, ve kterém je spousta důležitých a užitečných informací . Díky za něj a teď už vždy jen návraty na pohodu .
2.8.2017 Článek Tak přesně tohle jsme spáchali po italských passech koncem května také. My byli čtyři a jeli jsme na čtyři dny. Vše co jsi napsal jako by si mi z huby bral . Příští rok si to asi zopakujeme .
5.5.2017 Článek Dlouho jsem zde postrádal "poučné a smysluplné komentáře" pana chudelapipa . Už jsem měl obavy, že opustil tyto stránky, a hlásá svá moudra někde jinde . To by mě z celého srdce mrzelo . Jen by mě zajímalo proč člověk, který má zjevně patent na správné cestování (podle jeho vesměs kritických komentářů a podle toho co mě psal do osobní zprávy, tak má prý procestovanou celou Evropu) nehodí na svůj profil nějaký návod co a jak. Jistě by to mnoho z nás ocenilo. A pokud budeš pane chudelapipa chtít na tento můj komentář reagovat urážkami, tak urážej jen mne a veřejně . Jinak pěknej vejlet za humna . Až pojedu tím směrem, tak tam určitě hodím očko .
+2 -1
20.4.2017 Článek Psáno neobvyklým stylem, ale mě se to líbí . Jinak pěknej vejlet . Jen toho deště mohlo být o něco míň .
15.2.2017 Článek Pěkně napsáno . Letos je tomu 10 let co jsem se cestovatelsky odpanil . A jako mnoho z nás právě na Grossglockneru. Měl jsem ty samé pocity . Jen škoda toho počasí, ale to k tomu patří . Příště bude líp .
15.2.2017 Článek tomu, co napsal 31081. To by si měli místní kádrováci a kvalitáři zkopírovat a udělat si z toho tapetu na monitor, aby to měli na očích, než sem začnou psát ty svoje výlevy. Pár jich tu ale delší dobu postrádám .
14.2.2017 Článek Výlet pěknej . Sám jsem nikdy žádné video nesesmolil, ale dovedu si představit, jaká je to dřina. Ale 40 minut filmu o třech dnech mi trochu nudilo . Jinak to zpracování nemá chybu .
9.2.2017 Článek a ten domorodec měl azbestový chodidla
8.2.2017 Článek Ve tvém způsobu cestování jsem nenašel nic z čeho bych měl potřebu si vzít inspiraci. To jestli si jel nebo nejel s posranou prdelí, jestli zvoníš na lidi ohledně spánku, jestli spíš v budce u silnice, atd. je jenom tvoje věc. Ale co mě zaráží je tvoje reakce na komenty lidí, kteří s tímto způsobem cestování nesouhlasí. Podle toho soudím, že také patříš do té skupiny (a teď tě cituji) "těch chytráků, co jakmile není po jeho, tak se vzteká jak malý kluk, když jen tvá pravda je správně". A nebo jsi snad čekal, že si z tvého počínání všichni sednou na prdel ?
+2 
2.2.2017 Článek Velké díky za info pánům Finč a pavelgsxrv
Předchozí
1 2 3 4 5... 6
Následující

TOPlist