Redaktor Motorkáři.cz - testy, reportáže, novinky

Náplň práce

Budete mít na starost pravidelně připravovat obsah sekce Články formou reportáží, novinek, testů a dalších zajímavostí.

Vaším úkolem bude:
• Denní příprava článků a novinek.
• Aktivní hledání nových témat na články (rozhovory, reportáže, motoakce, jak na to, tipy a návody, zajímavé přestavby atd.).
• Testování nových motocyklů (vybrané modely dle kalendáře) a zpracování videotestů.
• Sledování novinek mezi dovozci příslušenství a pravidelná publikace článků do sekce Firmy.
• Zpracování recenzí a testů motorkářského vybavení (přilby, oblečení, rukavice) nebo výbavy pro cestování (kufry, kamery, držáky).
• Účastnit se zahraničních veletrhů a přinášet z nich novinky.

Požadavky

• Orientaci v motocyklovém oboru.
• Řidičský průkaz skupiny A, B.
• Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka.
• Zkušenosti a praxi s jízdou na motocyklu.
• Velmi dobrý písemný projev a stylistické schopnosti.
• Zkušenosti s vystupování před kamerou pro redakční videotesty.
• Minimálně středoškolské vzdělání.
• Slušné vystupování, férové jednání, loajalita k firmě.

Jestliže máte zájem o tuto práci:

1) Zašlete ukázky své publikační činnosti nebo zpracujte článek o rozsahu 1-2 strany A4 a popište v něm zkušenosti s Vaším motocyklem, případně zpracujte jiný článek týkající se motocyklového oboru.

2) Připojte odkaz na krátké video, kde stručně před kamerou popíšete Váš motocykl (techniku a jízdní vlastnosti).

Dovednosti, které jsou výhodou

• Předchozí novinářské zkušenosti jsou vítány a můžete je přiložit níže.
• ŽL výhodou.

Nabízíme

• Práci kolem motocyklů pro největší web o motorkách.
• Redakční benefity (motorkářské vybavení, vstupy na akce).
• Práci v kanceláři v Praze.
• Velmi dobré finanční ohodnocení práce na základě splněných úkolů.

Po roční spolupráci navíc další finanční bonusy.

Více informací

Místo pracoviště: Praha
Pracovní vztah: Plný pracovní úvazek, ŽL
Finanční odměna:  Dohodou

Jak probíhá výběrové žízení

  1. Přiložte svůj životopis a také dokumenty a projekty na kterých jste pracovali. Nebojte se přiložit více dokumentů, článků nebo jiných zajímavostí na kterých jste pracovali.
  2. Všechny přijaté žádosti zpracujeme a do 14 dnů se ozveme.
  3. Pokud nás zaujmete, pozveme si vás na pohovor do redakce.
  4. Dáme vám vědět, jestli vás přivítáme týmu Motorkáři.cz