PR Manažer/ka Motorkáři.cz

Náplň práce

Budete mít na starost propagaci serveru Motorkáři.cz, komunikaci s pořadateli akcí a externisty, správu kalendáře a prodej reklamy. Motorkářských akcí se osobně účastníte a zpracujete reportáž.

Vaší náplní práce bude:
• Připravit si celoroční kalendář sportovních motoakcí a srazů s důrazem na největší akce.
• Řešit prezentaci serveru Motorkáři.cz na akcích a domlouvat umístění bannerů a log.
• Osobně se vybraných akcí účastnit a propagovat služby serveru Motorkáři.cz.
• Komunikovat s pořadateli akcí a nabídnout jim odpovídající prezentaci na webu.
• Připravovat pravidelné soutěže o vstupenky a psát pozvánky na akce.
• Pracovat s administračním systémem a komunikovat s externisty.
• Kontrolovat umístění log na plakátech.

Požadavky

• Dokázat si připravit kalendář a mít přehled mezi pořadateli srazů a akcí.
• Částečná znalost internetové reklamy a marketingu.
• Práce s administračním rozhraním webu (správa kalendáře).
• Slušné vystupování, férové jednání, loajalita k firmě.
• ŘP skupiny B, případně A.
• Velmi dobré vyjadřovací schopnosti a umění ovládát český jazyk.

Dovednosti, které jsou výhodou

• Prodej on-line reklamy (plošná bannerová , PPC reklama, firemní zápisy, inzeráty v bazaru, PR články a další služby serveru Motorkáři.cz)

Nabízíme

• Vstup zdarma na akce.
• Možnost podívat se do zákulisí akcí.
• Redakční benefity (motorkářské vybavení)
• Úhradu cestovného na akce.
• Služební telefon, notebook, možnost využít redakční automobil.
• Práci v kanceláři nebo z domova.
• Dobré finanční ohodnocení práce na základě splněných úkolů.

Po roční spolupráci navíc další finanční bonusy.

Více informací

Místo pracoviště: Praha, celá ČR
Pracovní vztah: Částečný úvazek, ŽL, DPP
Finanční odměna:  Dohodou

Jak probíhá výběrové žízení

  1. Přiložte svůj životopis a také dokumenty a projekty na kterých jste pracovali. Nebojte se přiložit více dokumentů, článků nebo jiných zajímavostí na kterých jste pracovali.
  2. Všechny přijaté žádosti zpracujeme a do 14 dnů se ozveme.
  3. Pokud nás zaujmete, pozveme si vás na pohovor do redakce.
  4. Dáme vám vědět, jestli vás přivítáme týmu Motorkáři.cz