Externí redaktor/ka

Náplň práce

Budete mít na starost pravidelně připravovat obsah sekce Cestování formou článků, reportáží, novinek a dalších zajímavostí.

Vaší náplní práce může být jedna z těchto činností:
• Připrava zajímavých rozhovorů s významnými cestovateli.
• Třídění bodů zájmu a aktivní doplňování fotografií a dalších údajů.
• Psaní článků na zajímavá témata: rozhledny v ČR, motocyklová muzea, vodní nádrže atd.
• Příprava cestopisů ke zveřejnění od čtenářů.
• Pravidelné týdenní zveřejňování článků: Tip na trip (výlety, reportáže z motocyklových muzeí, kam za dobrým jídlem.)
• Správa jednotlivých zemí a doplnění důležitých dat pro motorkáře.
• Zpracování recenzí a testů motorkářského vybavení (přilby, oblečení, rukavice) nebo výbavy pro cestování (kufry, kamery, držáky).

Požadavky

• Velmi dobré vyjadřovací schopnosti a umění ovládát český jazyk.
• Časová flexibilita, dochvilnost a spolehlivost.
• Zkušenosti s cestováním nejen po ČR.
• Práce s administračním systémem.

Dovednosti, které jsou výhodou

• Předchozí zkušenosti s reportážemi. Níže přiložte svoje články, fotky nebo videa na kterých jste pracovali.

Nabízíme

• Práci kolem motocyklů pro největší web o motorkách.
• Redakční benefity (motorkářské vybavení, vstupy na akce).
• Práci z domova po celé ČR.
• Velmi dobré finanční ohodnocení práce na základě splněných úkolů.

Po roční spolupráci navíc další finanční bonusy.

Více informací

Místo pracoviště: Praha, celá ČR
Pracovní vztah: ŽL, DPP
Finanční odměna:  500 - 1000 Kč za článek

Jak probíhá výběrové žízení

  1. Přiložte svůj životopis a také dokumenty a projekty na kterých jste pracovali. Nebojte se přiložit více dokumentů, článků nebo jiných zajímavostí na kterých jste pracovali.
  2. Všechny přijaté žádosti zpracujeme a do 14 dnů se ozveme.
  3. Pokud nás zaujmete, pozveme si vás na pohovor do redakce.
  4. Dáme vám vědět, jestli vás přivítáme týmu Motorkáři.cz