Zlatá devadesátá léta

Troy Corser věří, že rok 2005 bude znamenat pro World Superbike vzestup, přesto zřejmě na slavné roky z poloviny devadesátých let tento šampionát nedosáhne.

Mistr Světa Superbike z roku 1996 a nyní nový jezdec týmu Alstare Suzuki, Australan Troy Corser si myslí, že sice rok 2005 bude znamenat posílení superbikového šampionátu, jenže slávy, který tento šampionát měl v polovině devadesátých let minulého stolení, stejně nedosáhne.
“Myslím, že se nikdy nedostaneme na pozice, kde jsme byli před asi osmy lety, když jsem vstoupil do tohoto šampionátu,“ říká Troy Corser. “Byli zde Scott Russell, Fogarty, Slight, Polem, co jméno to osobnost. Nyní jsme ztratili několik jmen, pravda je, že sice nová jména přišla, ale zřejmě se nikdy nedostaneme zpět. Vím, že továrny a týmy se snaží zvednou tento šampionát, ovšem myslím, že pouze se změnami v organizační podobě dokážeme opravdu posílit šampionát. Na druhou stranu bude toto závodění dobré sledovat v televizi, myslím, že to bude za poslední roky jedna z nejlepších sezón.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist