WSBK – Zprávy ze zákulisí

Finanční krize – dvě slova která jsou slyšet stále víc bohužel také z prostředí motocyklových závodů.

WSBK – Zprávy ze zákulisí

Poslední kdo je použil je bohužel manažer týmu, který dokáže zatápět i továrním stájím, a který s příchodem nové krve míří v této sezóně velmi vysoko. 
Modří už vědí – ano jedná se o Marca Borcianiho a Sterilgardu.
Problémy některých sponzorů nedovolí týmu nasadit do prvních zámořských závodů na Phillip Islandu a v Kataru oba jezdce. Samozřejmě se to netýká krále testování z Portimaa, Shane Byrnea, podle mnohých jednoho z aspirantů na titul. 
Černý Petr zůstal v rukách týmové dvojky, Alexe Polity, který do SBK postoupil z „juniorky“ Sterilgardy, z Poháru Superstock 1000 2008, který dokončil na celkovém čtvrtém místě.


WSS 1000
Body získané v této třídě patřily vždy k těm nejvíce vydřeným. Startovní pole tvořila smečka bojovníků stejně jemnocitných jako kdysi slečinky z Čingischánovy ochranky, ochotných kdykoli si to rozdat s kýmkoli kdo je zrovna v dostřelu. 
Velké štoky pokaždé přinášely skvělou podívanou a nejinak by tomu mělo být i letos. 
Na trať vyrazí podle posledního sčítání AlíBabových čtyřicet dva loupežníků z Itálie, Británie, Francie, Švédska, Nizozemska, Švýcarska, Belgie, Španělska, Polska, Irska, Maďarska, České republiky, Jižní Afriky, Rakouska a Brazílie. 
Pojedou na motorkách celkem osmi výrobců – kromě tradiční japonské čtyřky a Ducati ještě KTM, MV Agusta a Aprilia.
Moc hezky.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist